Amasya Sohbet Odaları

Amasya Sohbet Odaları

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere orta karadeniz de bulunan Amasya vede Amasya sohbet odaları Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Teknolojinin yeni icatlarından olan akıllı telefonların hayatımızda adım atması ile her geçen gün kullanıcıların beklentileri artmaktadır.Sevdasehri.com ailesi olarak kullanıcılarımıza mobil sohbet hizmeti vermekteyiz. Sizlerde amasya mobil sohbet odalarımıza giriş yaparak keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz..
Mobil sohbet odalarımızda sohbet ederken radyo kanalımızdan müzik dinleyebilir ve Dj’lerimizden istek yapabilirsiniz.

Amasya hakkında bilgi

Türkiyeninin 81 ilinden olan amasya ili karadeniz bölgesinde yer almaktadır. ilin merkezi amasyadır. Amasya ilinde 7 ilçe 20 belde 350 köy bulunmaktadır.

Amasyanın bilinen ilk adı (ameseia)dır. bu isim dünyanın ilk coğrafyacısı olarak bilinen (strabon)
tarafından verilmiştir. Ameseia amazonlarda yaşayan halkın kraliçelerine verdikleri isimdir.

Amasya orta karadenizde bulunur doğuda tokat ilinin erbaa ilçesi ve yozgat ili kuzeyde samsun ilinin çarşamba, ladik, havza ve vezirköprü ilçeleribatıda çorum ilinin osmancık iskilip ve mecitözü ilçeleri güneyde tokat ilinin zile ve turhal ilçeleri vardır.
amasya iklimi konumu itibariyle geçiş iklime sahip olan güzel bir ilimizdir.

Amasya Seviyeli Sohbet Odaları


yerli sohbet odalarımızda ilk önceliğimiz seviyeli bir ortam yaratmaktır. O yüzden sohbet odalarımıza girdiğinizde üsluba uygun seviyeli sohbet etmeniz gerekmektedir

Sitemizde kendinize uygun seviyeli arkadaşlar seçme hakkına sahipsiniz. Seçtiğiniz arkadaşlarınızla gerek genel ortamda gerekse özel olarak özgürce sohbet edebilirsiniz.

Eğlence müzik ve oyunlar
Sitemizde sadece sohbet değil her alanda hizmet vermekteyiz sizler sohbet ederken radyo kanalımızdan istek yapabilir istediğiniz türde müzik dinleyebilirsiniz oyun kanallarımızda yarışma kanallarımızda keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
Arkadaşlarınızla yarışma kanallarında karşılıklı olarak yarışabilirsiniz en sevdiğiniz sözleri kanalımıza ekleyerek sizin adınıza yetkili arkadaşlarınızdan yayınlamasını isteyebilirsiniz

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
383 okuma
28 Mayıs, 2019
Matthew

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat Sohbet siteleri