Arama motoru optimizasyonu ipuçları

Lütfen bu En İyi 10 SEO Arama Motoru Optimizasyonu İpuçlarının tadını çıkarın , tüm web yöneticilerine gönderilir, aynı zamanda normal web sitesi sahiplerine gönderilir. Birçok kişi Sponsorlu Reklamlar kampanyalarında çok fazla para harcamakla hata eder. Ancak çoğu internet kullanıcısı bu tür reklamları tıklamaz ve eğer yaparlarsa, sayfada birkaç saniye harcayacak ve geldikleri yere geri dönecekler. Neyse ki, arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama elde etmek için birkaç yüzlerce arama motoru optimizasyonu tekniği vardır. Ancak bu ilk 10 SEO arama motoru optimizasyonu ipuçlarıbence en değerli ve ayrıca zamansız oldukları halde.

Bu öğreticide Top 10 SEO Arama Motoru Optimizasyonu İpuçları , yıllarca deney yaptıktan ve yüzlerce müşteri web sitesiyle uygulamalı bir uygulamadan sonra oluşturuldu. Özellikle arama motoru sonuçlarının ilk sayfasında daha yüksek saflara ulaşmanın nihai sonuçları ile. Bu SEO arama motoru optimizasyonu ipuçlarını değerli bulmanızı umuyoruz .

SEO Arama Motoru Optimizasyonu İpucu # 1:

Önce en iyi anahtar kelimeleri bul

Web sitenizi aranmayan anahtar kelimeler için optimize ederseniz zaman kaybı olur. Zaten geniş anahtar kelimeler için en üst sıralamaya sahip olsanız bile. Bununla birlikte, anahtar kelimeler çoğu kullanıcının aradığı şey değildir. Google, listenizi almayan kullanıcıların sayısını ve arama sonuçlarına kaç kez döndüklerini hesaplar. Bu hesaplamayı kırmak için yapılan bir girişim yararsızdır ve çoğunlukla zaman ve enerji kaybıdır.

Bu nedenle, zamanınızı gerçekten de kullanıcıları en çok arayan metininizden en iyi anahtar kelimeleri aramak için harcamanız gerekir. En iyi anahtar kelimeleri bulmanıza yardımcı olmak için internette birkaç SEO araçları ve SEO yazılımıbulunmaktadır. Çoğu arama motorları tarafından sunuluyor ve hatta tamamen ücretsiz.

İşte bir çekirdek ilkesidir En iyi 10 SEO Arama Motoru Optimizasyonu İpuçları : Anahtar kelimeleri arama için herhangi bir SEO aracı kullanıyorsanız, her zaman bazen hatta sonucu tarafından şaşıracaksınız, yeni öneriler, sonuçları ve fikirleri tükürür ve aklına değil metninizde uyku çeken önemli anahtar kelimeler. Sponsorlu Reklamlarda, bu önceki arama kümeleri reklam gruplarınız olur.

Davranışsal hedefleme ve uzun kuyruk anahtar kelimelerin kullanılması hızla üst sıraları geçirmek için mükemmel bir yoldur ulaşması ve satış anahtar kelimeler üretmek için, bu arama sonuçlarında itmek için en başarılı vardır. Zayıf anahtar kelime örnekleri: Kindle, Nike ayakkabıları, oda arkadaşı Berlin. İşte SEO için idealdir anahtar kelimelerin bazı örnekler:
1 Satın Amazon Kindle Çevrimiçi
2 Nike ayakkabı Kobe Männer boyutu 45
Berlin’de üç oda arkadaşı bulmak

SEO Arama Motoru Optimizasyonu İpucu # 2:

Rakiplerinizin ne yaptığını öğrenin.
Bu bir gerçek ve en iyi 10 arama motoru optimizasyonumdan biri

Arama motorlarını analiz eden SEO ipuçları , web sitenize gelen bağlantılar sıralamasında birer parçasıdır . Rakiplerinizin kaç bağlantıya girdiğini bilmek de önemlidir. Tabii ki, onları analiz etmeden önce rakiplerinizi bulmaya hala ihtiyacınız var.

Rakiplerinin analizinde bu son derece önemli kriterler dikkate alınmalıdır:
1 Arama motorlarındaki rakip sırası
2 Gelen linklerin miktarı ve kalitesi (öncelik)
3 Sayfanın bağlantının başlığında hangi anahtar kelimeler var?
4 Bağlantı metninde belirli anahtar kelimeleri içeren bağlantılar yüzdesi
5 Google PageRank veya bağlantı sayfalarının MozRanki
6 Bağlantı alanlarının ve bağlantı sayfalarının popülerliği.
Kenara herhangi bir SEO yazılımını kullanarak, bir rakip araştırırken dikkate alınması gereken bazı önemli şeyler var:
1 Site haritası sayfasına bağlantısını tıkla ve ilgili linklerde hangi anahtar kelimeleri gördüğünü görebilirsiniz.
2 Rakiplerini analiz etmek için anahtar kelimeleri sayfalardan birinde bulun.
3 Bkz. Gerekli içeriğin bir listesini oluşturmak için en iyi rakiplerinizin HTML başlıklarını ve meta etiketlerini kontrol edin

==============================================

SEO Arama Motoru Optimizasyonu İpucu # 3: Çok Bağlantılı İçerik Yazma

Çevrimiçi bir makale, çevrimiçi pazarlamaya çalıştığınız seksi bir şey değil. Bu nedenle içerik bir arada atılamaz ve ardından çevrimiçi olarak atılamaz. Bu sitenin alacağı en yüksek sıralamada olacağı umuduyla. Arama motorlarında yüksek bir sıralama elde etmek için bir umut olursa içerik aşağıdaki niteliklere sahip olmalıdır. Bu ipuçlarının çoğu) doğrudan Google’dan geldi öznitelikleri:
1 içerik yararlıdır
2 içerik benzersiz ve orijinal olduğunu
bu makaleyle yardımcı olabilir, ancak bunu bir bağlantı olamaz 3
destekleyici gerçekler ve kanıt yoktur üzeresiniz 4
5 yetecek kadar var olan Konuyla ilgili ayrıntılar
6 Eğlenceli veya ilginç birşey (video gibi) dahildir.
7 Sadece falan filan değil.
8 kullanıcılarla bir nişan başlatmak için eylem için yeterli çağrı vardır
9 görsel örnekler, grafikler ve referanslar vardır
10 Onlar birçok katkıda bu içeriğin tüm bağlantı vardı
11 bir teşekkür veya birilerine iltifat vermek diğeri ile daha sonra hangi bunu paylaşır
, sayfada bir teklif, indirimi veya tanıtımı var 12
13 öğreticiler insanlara bağlamak için harika bir yoldur
bir tartışma yaratacak 14
cevaplamak için 15 soru
sonuçlarını 16 araştırma ve tartışma
17 Get Sosyal Medya
18 Listeler oluşturma (bir konuya en iyi 50 bağlantı.)
19 Bir blog edinin ve kendiniz
kurun 20 Bir hizmeti çalıştırın veya bir ürün oluşturun (örneğin: Firefox eklentisi)

SEO Arama Motoru Optimizasyonu İpucu # 4: Başlıklarınızı ve Meta Etiketlerinizi Optimize Edin

HTML başlıkları ve meta etiketleri , web sitenizdeki her sayfada farklı olmalıdır. Çoğu arama motorunda listelenmek istiyorsanız ve arama sonuçlarında makul görünmek istiyorsanız. SEO uzmanları , onları en iyi nasıl kullanacakları ve onlara ne olacağı konusunda kabul edilen bir sonuç elde etmek için bu iki kodla denemeler yapmıştır.
Google, meta anahtar kelime etiketini sıralamadaki ölçütlerinde kullanmadığını açıkladığı için meta “anahtar kelime” etiketi burada ayrıntılı olarak tartışılmıyor. Google’ın arama motorlarında yüzde 64’lük pazar payı olduğundan, sizi ikna edebilecek kadar çok sebep olmalıdır. Bu özellik üzerinde çok fazla zaman harcmayın.

Ana Sayfanızı Optimize Etme Ana
sayfa başlığınızın ne kadar süreyle olacağı konusunda birçok farklı teori bulunmaktadır. Çünkü Google sadece ilk 66 karakteri (boşluklarla) kullanır. Bununla birlikte, bazıları (benden başlayarak) ana sayfa başlığının değerinin ek bir arama terimini haklı gösterebileceğini iddia ediyor. Amazon ve Ebay web sitesi başlığı bu bir göz atalım:
1 eBay – düşük fiyatlarla Yeni & kullanılan elektronik, otomobil, giyim, koleksiyon, spor malzemeleri ve daha
2 Amazon.de: Elektronik, kıyafet, bilgisayar Kitaplar için Online Alışveriş, DVD’ler ve daha fazlası
3 Yerel SEO Hizmetleri, Yerel Arama Motoru Optimizasyonu, Mobil Arama, Online Yerel İşletme Reklamları LocalSplash.com
4 Buy.com – Bilgisayarlar, Elektronik, Dijital Fotoğraf Makineleri, Kitaplar, DVD, Müzik, Oyun, Yazılım, Oyuncak, Spor

Ana sayfanızda meta açıklamanın optimizasyonu
Aynı şey burada geçerlidir. Bu üst terimleri bir açıklama ile alın, bunlar spam değildir. Bunlar, web sitenizin sunduğu şeylerin net bir göstergesi olmalıdır. İşte eBay ve Amazon’ın meta tanımları.
1 Dünyanın elektronik pazarı olan eBay’de elektronik, araba, giyim, giyim, koleksiyon, spor malzemeleri, dijital kameralar ve daha pek çok şey satın alıp satabilirsiniz. Kayıt olun ve satın alıp satmaya başlayın – açık artırma yapmak veya satın almak – eBay.com’da neredeyse her şey.
kitap, dergi, müzik, DVD, video, elektronik, bilgisayar, yazılım, giyim ve aksesuar, ayakkabı, takı, araçlar ve donanım, ev eşyaları, mobilya, spor malzemeleri, güzellik ve kişisel bakım, DSL, dünyanın en büyük seçiminde 2 online alışveriş , Gurme yemekleri ve hemen hemen her şey.
Temel kural ana anahtar kelimelerinizi ana sayfa başlığınıza ve meta açıklamalarınıza eklemektir.

Ön sayfalarını optimize ve meta etiketleri
bir an için bir mola ve tıklama oranı (TO) ve hemen çıkma oranı tartışalım. Bir arama motorunda arama yaptığınızda, web tarayıcınızda neyin göründüğüne bir gösterim denir. Bir seçim yaptığınızda, bu seçime bir tıklama denir. Google ve diğer arama motorları, her gösterimi ve her tıklamayı yakalar. Bu, hangi listelerin en çok tıklandığını anlamalarına yardımcı olmak içindir. Normal arama hacminin çoğunluğu girdinizi seçerse, TO’nun ve sıralamanızın daha yüksek olduğunu; Bu arada, sponsorlu reklamlar için de.
Google’ın arama sonuçlarına arama yapan sağlıklı yüzdesi Bunu başka bir liste seçmek sonra dönmek ve eğer, söyleniyor (Bounce Aranan) için TO değeri azalır ve sonuçta sıralamanızı düşecek.
Arama sonuçlarının üst kısmında kalabilmek için, arama sonucunda en cazip listeniz olmalı ve ziyaretçileriniz için anlamlı içerik sağlamalısınız. Sonunda, araştırmacının web sitenizi tekrar terk etmesini ve daha sonra başka bir giriş bulmasını önlemek.

Tıklama oranı (TO) Google’ın web sitenizle alaka düzeyi açısından çok önemli bir rol oynamaktadır. Kesin harekete geçirici mesajlar (satın alma, sipariş etme, indirme, vb.) Ile kullanıcıları zorlayarak tıklayın. Böylece TO’nuzu ve arama motorunuzun sıralamasını artırabilirsiniz. Oh, anahtar kelimelerinizi unutma.
Asla bu SEO arama motoru optimizasyonu ipucu unutma .

İşte bazı örnek sözdizimi şöyledir:
<title> Eylem Çağrısı, anahtar kelimeler (66 karakterden az) </ title>
<meta name = “description” content = “eylem Farklı ifadeli çağrı, anahtar kelimeler (160 altında karakter)”>
<meta name = “keywords” content = “virgülle ayrılmış bir ila beş anahtar kelime”>

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
803 okuma
3 Kasım, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat