Argan yağı ünlüler bu sıvı altın aşk neden öğrenin

Argan yağı ünlüler bu sıvı altın aşk neden öğrenin

eva-mendes-z

lt yüzyıllardır Fas Berberi kadınlar tarafından kullanılan, ama şimdi argan yağı Hollywood’un güzellik endüstrisi içinde sıvı altın olarak yerini bulmuştur gibi görünüyor oldu.

tepeden tırnağa kırmızı halı parlaklık için bir ünlü gizli silahı olarak alkışladı. Eva Mendes bile coşku ile ekleyerek, “Fas’tan Argan yağı benim toplam deri sırrı” olduğunu söyledi “Bu muhteşem olduğunu!”.

yamalı deri ve cansız kilitleri etkilerini rahatlatır bir bitki tabanlı bir çözüm, aynı zamanda E vitamini zeytinyağı daha zengin ve doğanın en etkili nemlendirici biri olarak işaretleme yağ asitlerinin dolu.

boş

Carolina Herrera perde arkasında çalışan Orlando Pita dahil Catwalk en sıcak Hairstylists bazıları tarafından kullanılan, yağın besleyici özellikleri yorgun TRESSES geri canlılık ve sağlıklı bir parlaklık pompalamak için harika.

Ama evde bu ürünü kullanmak için uzman olmak gerekmez. madde izleri artık Kiehl ve Morrocanoil kolay bir koruyucu saç bakım seti seçmek için yapım dahil olmak üzere birçok cadde saç markalar popüler bir yanı vardır.

Gerçek anlaşma varsa, bu günlük saç bakım rutin haline argan yağı faydaları eklemek de çok kolay. Sen her zamanki saç kremi içine konsantre ürünün bazı dökün ve derin bir tedavi için saç uçlarında odaklanarak, yarım saat içinde bırakabilirsiniz.

gece boyunca sol bu yağ harikalar yaratabilir, ve bir kuru kafa derisi muzdarip o zaman sen de kökleri içine argan yağı çalışır. Basitçe karşı konulmaz ipeksi saçlar için haftada bir veya iki kez yumuşak şampuan ve tekrar ertesi gün yıkayın.

Birçok kadın doğal yağlar ile bunların kilitleri ve uzuvları kadar yükleme eğilimi kucaklamak için çok mutlu olsa da, çoğumuz yüzümüze yakın mineral dolu özellikleri kullanma hakkında daha fazla şüpheli.

argan yağı inanılmaz hafif çünkü Ama, kolayca yağ herhangi olmadan genç, nemli bir parlaklık vererek cilde nüfuz.

Tüm cilt tipleri üzerinde kullanmak için yeterli nazik olduğunu ve hatta akne ve egzama gibi cilt koşullarına yardımcı olduğuna inanılıyor. Aslında, yağlar (kolayca kesilmek) kremler daha az istikrar gerekir ve bu yüzden genellikle daha az koruyucu ya da cildin yüzeyini tahriş eğilimindedir katkı maddeleri.

Marian Cotillard en favorisi gül ve E vitamini ile birlikte uçucu yağ 99 yüzde içerir La Sultane de Saba Argan Yağı

kavrulmuş deriye masaj bir gece bir çözüm gibi bu gibi yoğun bir tedavi yağı kullanabilirsiniz Marion gibi parlak görünümlü bırakacağım bir yüz rutin için.

Basitçe sabah hidratlı ve beslenen bir ışıltı ile uyanık her zamanki gibi nemlendirici ile sadece bir kaç damla birleştirir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.507 okuma
13 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat