Aşk satın alınabilir mi?

Birçokları için kadınlar sevimsiz değil çok sevimli: diğer rüya gerçeklik için düşünülemez adam , çekici bulmak için onun Ferrari kükreyen motoruna kadar sürücü ve paraya sahip olduğunu gizlemek için en ufak bir çaba yapmaz. Ama aşk ve para arasındaki bağlantı nerede ? Sonunda sevgiden sonra satın alınabilir mi?

 kulüpler ve kürk etekler

o insan ile arasındaki ilişkiye gelince kadına , ileri her bir çift ve kişi hiç de “taş devri” teorisinin temsilcilerinin argümanları ile karşı karşıya gördü düşünerek özgürleşmiş: Adam sırasında muskulöserer ve athletischerer Bölüm avcılık olarak gider doğurma kadın olarak kadın çocukyangına körükle gitme ve onların empati ile, emzirir ailenin bir arada tutar. Çıktığımız zaman pek hala bize bizim belleğin arkaik kısmının görüşüne göre konuşur rollerin net bir bölümü. Kısacası, erkeklerin hepsi finansal açıdan güçlü bir ortak yukarıdaki istediğiniz gibi gebärfreudige havuzu ve esnek kadınlar üzerinde durmak.

Bugün nasıl seviyoruz

Karakterin tek başına aşk yapmadığı inkar edilemez. Adam çevresiyle etkileşimde karmaşık karmaşıklığında çok fazla durur. Örneğin, günümüzün güzellik idealine uymayan birçok insan güvensiz ve mutsuzdur. Ve böylece (profesyonel-finansal) başarının da karakterimize bir etkisi vardır: İşimizde iyi olduğumuz ve yeterli ücret aldığımız zaman kendimize daha çok güveniriz ve tatmin oluruz – ve bunlar da diğer insanlara hitap eden niteliklerdir. Bir kişinin kendi lehine iyi kullanılabilecek ve bir Yunan bilim adamı tarafından sevginin başka bir yönüne aktarılan bir tavuk ve yumurta prensibi:

Ucuz olmaksızın nasıl uyuruz

Hande deryakis, bir kişinin cinsel aktivitesi ve finansal gelirleri arasında doğrudan bir bağlantı olduğuna ikna olmuştur. Teorisi: Düzenli sekse sahip olanlar genellikle daha fazla para kazanırlar.

Bu teoriyi test etmek için Hande, 7500 Türk evi arasında olağan bir telefon araştırması başlattı ve katılımcılara finansal durum ve cinsel davranış hakkında sorular sordu. Ve gerçekten, sonuçların değerlendirilmesinde, bu iki faktör arasındaki ampirik bir paralel ortaya çıktı. Haftada en az dört kez cinsel olarak aktif olan çalışmadaki katılımcılar, cinsel olarak ortalama katılımcılardan yaklaşık yüzde 5 daha fazla kazanmıştır.

Her ne kadar çalışmanın sonuçları neden ve sonuç açısından henüz yeterince yorumlanmamış olsa da, cinsel aktivite ve liyakat arasındaki bağlantı öne çıkmaktadır: cinsiyet serbest kalıyor, mutlu hormonları serbest bırakıyor ve insanları daha sağlıklı ve mutlu ediyor. Sağlıklı ve mutlu olanlar da daha aktif ve daha fazla para kazanma eğilimindedir.

Her zaman olduğu gibi, herkes için geçerli bir çalışma bulamayacaksınız. Ama bu ilişkilerin alaka düzeyine inanan adam, şimdi para ile çekiciliğin etkileşiminin kesinlikle etkilenebileceğini biliyor . Size çok eğlenceli avlar dileriz!

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
722 okuma
28 Mart, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat