Astroloji hakkında bilmeniz gereken herşey

Astroloji, göksel cisimlerin hareketlerini ve göreceli konumlarını keşfederek insan ve karasal olaylarla ilgili ilahi verileri iddia eden eski bir inançtır. Astroloji hakkında bilmeniz gereken bazı ilginç şeyler.

Astroloji, astroloji tahminlerini izledikten sonra bir sonraki hamlesini yapan çok sayıda takipçisi olan milyonlarca insanın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Astroloji hakkında düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen, zodyak işaretleri ve her zodyak işaretinin genelleştirilmesi ve bunun herkese uygulanabileceği olasılığıdır, ancak bu işaretlerden ve bireye göre çok daha fazlası var. . Bu makale burçlar dışında astrolojinin önemini anlamanıza yardımcı olur.

Eski Bilim

Sahte bilim hiçbir zaman hiçbir öneride bulunmamakla birlikte, bilimleri bugünlerde bilimleri özetleme eğiliminde olduğumuz için, evrenin insanlar tarafından kaydedilen en eski emridir. İnanç gibi, kesinlikle insanların peşinden koşmaları için en basit yol buydu ve bu, hayatta avlamak için programlanmış insanların ölçüsüdür. Zamanınızın başlamasından bu yana, eski insanlar varlıklarıyla ilgili cevaplar için ünlüleri aradılar.

Burç ve Doğa bağlantısı

Doğanın her bir elementinin burç işaretleri ile güçlü benzerlikleri vardır. Dünya işaretleri (Toroslar, Başak burcu, Oğlak burcu) dünyevi, topraklı kişilikler olma eğilimindedir. Hava işaretleri (İkizler, Terazi, Kovalar) alan birimi buna benzer rüzgarı taklit eder; yeni kavramlara ve aşk yolculuğuna yönelirler. 
Ateş burcu (Koç, Aslan, Yay) alan birimi, derin tutkularıyla karakterize edilir, ancak duygularının yönetimini kaybeder. Son olarak, Su işaretleri (Kanser, Akrep, Balık) alan birimi gizemli, derin ve sezgisel (çoğunlukla okyanusa göre)  

Burç ve Gezegenin

Ek olarak, her gezegen (neredeyse kesin olarak zaten bildiğiniz) bir Yunan tanrısını temsil eder. Gezegensel burç özellikleri tanrıların özelliklerini çoğaltır; örnek olarak, Jüpiter Yay ve Balık’ı yönetir. Jüpiter, tanrıların hakimi, şahitlik ve iyimserlikle nitelendirilen, her zodyak işareti ile ifade edilen ölçekteki ölçütdür.

Doğum grafiği

 Güneş, ay ve farklı gök cisimlerinin konumlarının tam anlamıyla, doğum haritası olarak da adlandırılan bir doğum haritası aracılığıyla zodyak tabelasınızla ve sahte bilimlerle olan ilişkinizin tam bir görsel resmini alabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
59 okuma
19 Mayıs, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?