Bir kadının telefon numarası nasıl alınır

yerlichat

Bir kadının telefon numarasını almak, o özel birini ararken ustalaşmak için yararlı bir beceridir. Çıkmak istediğiniz bir kadınla tanışırsanız, tarih, yazı ve sohbet ayarlamak için telefon numarasına ihtiyacınız olacaktır. Her ne kadar pratik sizi daha iyi bir alıcı yapacak olsa da, güveninizi geliştirmek için bazı temel tekniklerle başlamak en iyisidir. Sohbet odaları ile fark yaşamak gerekir.

Aşama 1

Kadınları almanın kabul edilebilir olduğu bir yer seçin. Bekarların bir araya geldiği ve bir sohbeti başlatmanın doğal olduğunu düşündüğü bir bar, gece kulübü veya yerel bir yer bulun.

Adım 2

İlgilendiğiniz kızla göz temasını sürdürün. Bu, siz de olsa korkutmadığınızı bilmesini sağlar. Ayrıca, iddialı ve arkadaş canlısı olduğunuzu gösterir.

Aşama 3

Ona yaklaştığında gülümse. Gürültülü bir gece kulübünde ya da kalabalık bir barda olsanız bile, bazen yüz ifadeleri kelimelerden daha önemlidir. Gülümsemek, onun sayısından daha fazla ilgilendiğinizi söylüyor.

4. adım

Adını öğren ve sohbette kullan. Adını kullanmak onu rahatlatıyor ve bir bağlantının kurulmasına yardımcı oluyor.

Adım 5

Almaya çalıştığın kadını kabul et ve ona olan ilgisini ifade et. Gururlu bir kadının size numarasını vermesi daha olasıdır.

6. adım

Ona cep telefonunu ver ve numarasını girmesini söyle. Bu şekilde, numarasının işe yarayıp yaramadığını görmek için test edebilirsiniz ve test çağrısını aldıktan sonra sizinkine de sahip olacaktır.

Arkadaşlar son olarak burda telefon oparatörleri sizlerle paylaşmak istiyorum Turktelekom, Vodofone, Turkcell gibi sohbet opereatörleri ile güzel vede sıcak sohbet yapma olanaklarına sahip olucaksınız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.204 okuma
30 Nisan, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat