Bir kız sohbette nasıl etkilenir?

Çevrimiçi sohbet odaları başka bir şey. Genelde sahip olduğunuz geleneksel konuşmalardan tamamen farklıdırlar. Aynı zamanda, sohbet, farklı online tanışma siteleri ve sosyal platformların yayılması ile giderek daha popüler hale geliyor. Hepimiz nasıl sohbet edeceğimizi biliyoruz ama soru devam ediyor – kaçımız, çocuklar, internette bir kızı etkileme yeteneğine sahipler?

Gerçek şu ki, sizin tarafınızda fiziksel ve doğrudan temas gücü olmadığından görev biraz daha karmaşık olabilir. Bunu akılda tutarak,   işleri daha kolay hale getirmek için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç ipucu . Bir çevrimiçi sohbette sevdiğiniz kızı etkilemek için en uygun yolların kullanılması sorununu çözdük. Hadi devam edip bir bakalım.

 

 • Dikkatli ol

  İnternette bir kız bulmak oldukça kolay olsa da, onunla yapacağınız ilk çevrimiçi konuşmanın ilk randevunuza benzediğini hatırlamanız gerekir. Bu, yapmakta olduğunuz gösterimlerin süreceğini ve bu nedenle üzerinde durmanız gerektiğini gösterir.

 • Onun profiline bir bak

  Geleneksel arkadaşlık yaparken, yaklaşmak istediğiniz kızla ilgili herhangi bir arka plan bilgisine sahip olmayacaksınız, çevrimiçi sohbet böyle bir şey değildir. Arkadaşlık sitelerinin çoğunluğu profiller oluşturacak ve konuşmaya başlamadan önce bir göz atmanın özgürlüğüne sahip olacaksınız. Konuşmayı başlatmadan önce kişiliğine bir göz atmaya tam anlamıyla izin verilir.

  Söylemeye gerek yok, bu senin en büyük avantajın. Devam edin ve ne sevdiğine, takip ettiği kişilere, ikinizin de paylaştığınız ilgi alanlarına bakın. Bunlar, kolayca yararlanabileceğiniz harika konuşma noktalarıdır.

 • Empoze etmeyin

  Eğer istersen odayı hisset. Bir sohbete başladığınızda, onun içinde olup olmadığını belirlemeniz gerekir. Öyleyse, devam edin ve bağlanmaya devam edin. Eğer tek bir kelimeyle cevap veriyorsa ya da hiç cevap vermiyorsa – geri adım atın. Belki de ilgilenmesi gereken bir şey var ya da belki senden hoşlanmıyordur. Her iki durumda da, bir adım geri atmanız ve fişlerin olabilecekleri yere düşmesine izin vermeniz gerekir.

 • Emote simgeleri arkadaşların

  İnternet üzerinden duyguları ifade etme yollarının oldukça sınırlı olduğunu unutmayın. Bu düşünceyle, sahip olduğunuz her fırsattan yararlanmak isteyebilirsiniz. Emote simgeleri bu durumda çok yararlı bir şeydir. Numaralara dikkat etmelisin. Eğer birkaç emote ikonunu kullanıyorsa – bu yeşil ışık! Açıkçası çalıştığın gibi yapmaya devam ediyorsun.

  Tabii ki, bir kızla sohbet etmek oldukça zor olabilir ama aynı zamanda oldukça fazla faydası olduğunu aklınızda bulundurun. Yarasadan hemen sonra, ne söylemek istediğinizi düşünmek için zaman harcıyorsunuz – bu, ayağınızda hızlıca düşünmeniz gereken gerçek bir tarih olsaydı asla yapmayacağınız bir şey. Bunun yerine, burada her kelimenizi düşünün, mesajlarınızı düzenleyip düzenleyerek mükemmel bir anlam ifade edin. Bu, avantaj sağlamanız gereken bir şey ve bu, kızı etkilemenize yardımcı olacak bir şey.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.411 okuma
10 Mayıs, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat