Chat sohbet odaları

Günlerden pazartesi çarşıda gezerken üç beş arkadaşla karşılaştık parkat oturdun bişiyler içtik sohbet ederken site muhabetti çıktı. Bizim site var dedim gelin buyurun dedim neresi dediler yerli chat sitesi dedim.Tamam dediler biz geliriz olur dediler.Birgün sitedeyken gelmişler ama benim haberim yok slm verdiler as dedik ve baya bir sohbet muhabbet oldu.gerçekten güzel ve seviyeli bir siteymiş dediler.bundan sonra bizdee buraya takılallım olurmu dediler tabi dedim olur neden olmasın bura sizlerin sizin için açıldı bu site dedim daha kolay arkdaşlıklar kurmak için daha iyi dostluklar kurulması ve insanların bir birlerine daha iyi ısnımalrı için açılmıştır dedim.bizi tanıdınmı dedi yok dedim biz parkta tanışmıştık hatırladınmı dedim evet dedim .tekrar hoş geldin dedik aramıza. Onlarda sunu dedi gerçekten ilk defa böle bir site gördüm giren userlere çok güzel bir il alaka var dedi. beğendik siteyi dediler bundan sonra yerimiz yerli chat arkadaşalr dedi gerçekten suan ordalar ve güzel bir ortam güzel bir sohbet muhabbet oluştu ve onlar gibi nece arkadaşalr yeni userler giryorlargiren bir daha gitmiyor gidemiyor öle bir karşılama varki anlatmak zor girip görüceksin ve sohbet ediceksin onun için arkadaşlar www.yerlichat.com dan şaşmayın lafın kısası beni dinlediğiniz için teşükür ederim.

Bizler insanlara güzel bir olay yapmak vede güldürmek için bu siteyi tasaradık vede sizlerle sohbet ediyoruz güzel bir mekan olarak burası herkese gönül koyma yeridir burda insnalar kendilerinden bir duygu vede düşünce bulmaları gerekir chat sohbet odaları ile farklı karakter vede düşüncedeki insnalarla tanışma vede kaynaşma sitesidir. Herkes sitemize davetlidir arkadaşlar geleceksin tanıyacaksın vede seveceksin bukadar basit bir konu bizimkisi mutlu vede huzurla kalın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.497 okuma
5 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat