Cinsel şiddet

Eylül Cinsel Saldırı Bilinçlendirme Ayı olduğunu ve olarak çocukluk çağı cinsel istismar kendimi kurbanı, benim için eve çok çok yakın olan bu önemli konuda ekstra farkındalık getirmek istiyoruz.Ulusal Cinsel Şiddet Kaynak Merkezi bu yılki kampanya teması mesajını teşvik “sağlıklı cinsellik .” seks

göre, sağlıklı cinsellik “bilgi ve güce sahip kişinin hayatını zenginleştirmek şekilde cinselliği ifade etme” dir. Bu demektir ki cinsel şiddet önleme içeren bir “sağlıklı” bir şekilde cinselliği tanımlayarak, biz olacak, hem birey olarak ve bir toplum olarak, çok daha zenginleşmiş ve ödüllendirici hayatlar yaşıyor. Biz gerek stres öneminianlayışı cinsellik sadece seks çok daha fazlasını içerdiğini. Biz gerçekten anlamak ve sağlıklı cinsellik, şiddet ve zorlama arınmış olduğu inancını yaşayabilir, o zaman sağlıksız cinsellik ve cinsel istismarı önlemek için bu anlayış ve güç kullanabilir.

Cinsel şiddet ve cinsel taciz hikayeleri çok sık yaygın toplumumuzda, ve medya bize karışık mesajlar gönderir. Bir yandan, ünlüler takıntılı bir toplumda yaşayan, Sheryl Sandberg, CFO gelen başlıkları-herkes yapma güçlü, kuvvetli kadınlar kadınlar için olumlu rol modelleri onlar hiç oldum daha erişilebilir ve kolayca bulabileceğiniz Facebook’ta , Oprah, Diane Sawyer, Iron Chef yıldızı Kedi Cora. Ama aynı derecede mevcut nesneleştirici ve kadınları cinsellik sürekli görüntülerdir. Bunlardan en önemlisi erişilebilir olabilir ki, bu görüntüleri-çevrimiçi dergi, televizyon, aynı zamanda filmlerde değil, sadece sürekli her yerde ve görmek için Pazar günü reklam için sadece ayar gerekmez .

Ne yazık ki, biz sadece “delete” tuşuna basın ve tüm olumsuz görüntüleri ve yapamazsınız kalıplaşmış go away, ama ne yapabiliriz cinsellik ve kadınlara yönelik sağlıklı bir bakış açısı geliştirmek ve olumlu bir örnek olduğunu. Daha sağlıklı cinsellik ve cinsel şiddet önleme ve bugünün gençliği için temin daha olumlu örnekler teşvik konusunda mesaj almak, daha biz mümkün olacak ve daha iyi bugünün gençleri sorumlu içine büyümesine yardımcı olmak için donanımlı ve yaşayacak yetişkin yapan ve bu sağlıklı yaşam deneyimi. Onlar daha iyi tanımlamak ve ilk etapta oluyor cinsel istismarı önlemek, böylece sorunlar hakkında bilgi onlara güç katacak. Onlar da belirlemek ve cinsel saldırı, cinsel istismara, veya herhangi bir tür cinsel şiddete tanık ise harekete geçmek için becerilere sahip olacak bilgili yetişkinler haline geleceğiz.

Onlar daha rahat arayan yardım hissediyordu olarak cinsel şiddet hakkındaki bu bilgi ve açıklık, hem de hayatta kalanların üzerinde bir damlama aşağı etkiye sahip olacaktır. Çok sık kurbanlar da utanç ve hiç mahçup konuşmaya olarak daha fazla destek, cinsel istismara şifa olanlar için anahtardır. Benim kitapta, ayrıntılı gibi gerçeği gerçekten iyileşmek yok Hakikat Heals , ve onlar gerçeği her şeyden önemlidir konuşmak için kendi sesinizi kullanabilirsiniz kurbanları için bir destek platformu sağlar.

Cinsel şiddet önleme parçası haline “sağlıklı cinsellik” kavramını içeren, biz yaratıyoruz mesajı güçlendirecektir. Modası geçmiş bir kampanya “hayır hayır anlamına gelen” ötesinde insanlar, güvenli rıza ve sağlıklı cinsel ilişkiyi tanımlamak mümkün bilgi olması gerekir olarak Önleme, gitmek gerekir. Herkes kaynakları ve erişmesi gereken eğitim , insan gelişiminin ve cinsel deneyimleri hakkında. Herkes, sağlıklı bir ilişki ve nasıl ortak saygılı olmayı yaşamaya muktedir olması gerekir. Herkes sürece, güvenli, dürüst ve başkalarına saygılı olduğu gibi cinselliği ifade etme özgürlüğüne sahip olmalıdır. Herkes medyada ya da kendi aileleri içinde olsun, toplum olarak uygulamak mesajlardan oluşturulan etkisinin farkında olmalıdır. Herkes kötü niyetli bir ilişki bırakmak için bilmek ve kendileri ve diğerleri taciz edildikleri bir ilişkinin işaretleri görmek için kaynaklar kullanılabilir olması gerekir. Ve herkes fark sağlıklı ve sağlıksız cinsellik arasındaki ne olduğunu bilmeli. Ancak o zaman üstesinden gelmek ve cinsel şiddetin önlenmesi ve herkes için daha sevgi dolu ve güvenli bir dünyaya birey olarak ve toplum olarak ortaya çıkabilir.

Bu yüzden bir kendini durmak ve bu yılki Cinsel Saldırı Bilinçlendirme Ayı kampanyası kucaklamak almaya teşvik ediyoruz. Ziyaret www.yerlichat.com eğitimli olsun, ve oraya çıkmak ve kendi sağlıklı cinsellik yetiştirmek! Cinsel şiddete bir son vermek ve zenginleştirmek ve hayatınızı doldurur, harika güvenli ve sağlıklı ilişkiler vardır başkalarına göstermek edelim aşk . Örneğin tarafından kurşun ve bilginizi paylaşın!

sizlere bir gerçek hikaye anlattık umarım anlarsınız.

 

11800602_926831440693021_4276510021330777433_n

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
724 okuma
27 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat