Dürüst Sohbet

Dürüst biriyle konuşmayı seviyorum. Nadiren fırsata sahibim. Bu korkunç geliyor ve ben kimimki gibi ama bu benim dürüstlüğüm konuşması. Çoğu insan yalan söylemiyor olabilir, ancak sınıflandırılmış . Derece kısıtlanmış biline değer her şeye sahiptir.Dudaklarını hareket ettirirlerse, hava durumu dışında konuşmak için başka hiçbir şeyleri yoktur ya da başkaları hakkında dedikodu kötüleşir. Onların eşyaları kilitli ve mühürlü ve yıllarca hatırlamaya değer cümle yapmadıklarını söylediler. Bu insanların birçoğu yalnız ve mutsuz ve samimiyet ve yakın sıcak ilişkiler istiyor ancak bağlanmak için çok yüzeysel olmayan yollar olmadığını ve bu nedenle onların tüm ilişkilerini eksiksiz yaptığını fark etmiyorlar. 6 ay boyunca sohbet odasında bulundum ve hatırlamaya değer şeylerin çoğunun bir paragrafa koyulabileceğini düşünüyorum. Sohbet odasındaki herkes hoşuma gidiyor. Çünkü hoşlanacak bir şey yok.
Sanırım bazı insanlar kendilerini yeniden yaratmak için saldırmak için gelirler ve fantezi içinde yaşarlar ve bu onların tercihidir. Birçok kişi hayatlarını başkalarından sızdırmak için her türlü nedene sahiptir, ancak bazılarının hayatlarını paylaşma nedenleri bulabileceğini ve sohbet ettiklerinde, paylaştıkları bazı bilgileri, en sevdikleri renklerini, evcil hayvan zevklerini, en iyi bilgeliklerini bulabileceklerini umuyoruz. Özne, gün ışığının, ya da en sevdikleri yiyeceklerin ya da en sevdikleri ayakkabıların, yeni bir saç stilinin ya da herhangi bir meydan okumanın karşılandığını ya da karşılanmadığını belirtir. Gerçek ve gerçek olan herşey işitmeye değer. Hepimiz insan yaratımı ve tecrübelerimize örnek gösterdik ve hepsini inanılmaz derecede ilginç bulduk. Sanırım insanların çoğu, boş sözler ve fantezi sadece duman, sis veya hava gibidir herkesi rahatsız bırakan hava, Kafam karıştı ve hatırlanması gereken bir şey yoktu. Artık kadınların kadınlarla konuşmayacağını da biliyoruz, ayrıca erkeklerin kadınlardan daha az konuştıklarını biliyoruz ve bu kadar çok kadın geçmiş kadınları erkeklerle görmek için atlıyor ve onları daha büyük bir problemle bırakıyor. Çok şey söyledim ve düzeltilmek veya onaylanmaktan mutluluk duyacağım.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.281 okuma
5 Temmuz, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat