Eşinizle seksi nekadar inkar edersiniz

Seksoloji uzman kavramların söz ederken” anormal normal / normal “herkes gibi kabul ettiği şeydir “genellikle açıklamak” olarak sürece orada saygı ve cinsel karşılaşma katılanların karşılıklı rıza olduğunu. Şimdiye kadar temel olarak kabul ediyorum. Ancak his var sen başvurusunu yapmayın “anormal” kabul edilebilir ne kategorisinde dediğimiz zaman hiçbir şekilde dar cinsiyet veya cinsellik limitlerinin olmayışı, yani alt limit tadını çıkarmaya, aksine onun için acı çekmenize izin verin.

Açıklayayım. Ben ama çok fazla, ancak varsayılan olarak, merkezi sorunlardan biri cinsellik olduğu birkaç yıllık bir ilişki yaşadı. birlikte yaşama başlamasından bu yana, koşullar eşim bile mümkün değildi o kadar sıkı idi dayatılan için seks hakkında konuşmak (bir tabu idi) ve çok az cinsel karşılaştığında frekans (ayda bir kez ve bir kez arasında değişen yıl, kaybolana kadar).

frekansa yanında koşulların gerisi kolay değildi: çok sınırlı pozisyonları, sessizlik ve varyasyonlar için başvuruda yapamaz, ışık kapalı geleneksel ilişki, vb sıkı rutin bırakın Fakat onun için normaldi. Ben, ancak, acı ve benim için yıllarca dayatılan ve edilmiş değil fazlalığı ile, ancak varsayılan olarak, çünkü cinsel normallik bu kavramın saciedaf kadar ulaşan.

sayfalarında 256-257 tarihinde kitabınızda “Deseo” de, bu “Orada eğer demek olduğunu hiçbir zorlama ve keyfi, üretecektir sorun” . Gerçekten haklısın, ama benim durumumda herhangi bir zorlama söz konusu değil, ancak kısıtlama ve yasaklama bana sorun yarattı ve uzun vadede çift için aşılamaz sorunlar üretti.

Şimdiye kadar vaktiniz varsa ve süre’yi kazanırsanız, birisinin acı çektiğinden eminseniz “varsayılan anormal” ile ilgili bir şeyler yazın; yalnızca birinin olmadığını öğrenmekten rahatlayın. Selamlar ve teşekkür ederim “.

Cevabım: Sabit yoruma yükleyeceğim, ancak önce bu web sitesinin kullanıcılarının düşünmesini istiyorum. Benim önceliğim bir veya daha fazla şey yapmaktır. Birazcık itiş yapmak için, bazı sorular önermekle birlikte, beğendiklerinizi yazmakta serbestsiniz:
Eşinize seksü ne kadar inkar edersiniz? 
– Hangi seksi reddedilebilir? İnanç? Limitler? 
– Negatif bir durumu ne ölçüde kabul etmeliyiz?

Beni hayal kırıklığına uğramayın, bu bayağı kaçırmayın, kiminle kimin kimliği belirlenmiş değil sadece erkekler tanımlansın!

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
570 okuma
30 Eylül, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat Sohbet siteleri