Evli kadınlar ile sohbet ilişki

Evli kadınla ilişki, ilişki türüne bağlı olarak farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Çoğu insanın bilmediği farklı türlerimiz var. Bununla birlikte, bu gerekçelere dayanarak, bir süre önce ilişkinin niteliğine dayanarak bilmeniz gereken altı farklı iş türünün bir listesini hazırlamak için harcadığımız bir temele dayandık.

Dallayalım!

Gündelik ve Duygusal Olmayan İlişkiler

Bu en yaygın ilişki türüdür ve bugüne kadar en güvenli olanıdır çünkü çoğunlukla seksle ilgilidir. Hatta herhangi bir ip takılmasını istemediğiniz için tek gecelik bir duruş olabilir. Bu tür ilişkilere düşkün olan çoğu evli insan, evde alamadıkları seks yüzündendir. İki tarafın da bir şey veya diğerini kazandığı karşılıklı bir ilişki daha çoktur. Bu tür bir ilişki aşka yol açması muhtemel değildir, ancak her şey mümkündür. Karnınız yoksa çok fazla karışma. Tecrübelerime göre, bazı duyguları yakalamadan kadınların duygusalsız bir ilişkiye girmeleri zor. Genellikle cinsel olarak birbirine çeken bireylerde görülür.

İkinci ilişki

İkinci bir ilişki genellikle, evliliğinizin dışındaki biriyle tamamen duygusal ve çok yönlü bir ilişki yaşamanızı içerir. Bu, eskisinden çok farklıdır ve sonunda eşinizi oldukça uzun bir süre sonra boşanmanıza neden olabilir. Çoğu zaman biri, biri ya da diğeri incinir. Meraklı beyinler tarafından yapılan bazı araştırmalara göre , bu tür bir ilişkisi olan kişilerin çoğu mutsuz bir evlilik içindedir ve evli insanlar için dışarı çıkma siteleri veya ayrılmak için somut bir sebep arıyor . Genellikle bu tür bir ilişki, ilişki sahtekârlık ve yalanlar üzerine kurulduğundan beri asla sürmeyecek olan evliliğe yol açabilir.

Tek Taraflı İşi

Bazen, hayatınız ve evliliğiniz iyi gidiyor olabilir. Eşinizden ve sağlıklı bir hayat yaşayan güzel çocuklarınızla mutlusunuz. Blues aniden, kendinizi takip eden biriyle planlanmamış ve oldukça uzlaşmacı bir ilişki içinde buluyorsunuz. Uzun bir ikna süresinden sonra, sonunda pes edersiniz. Bunu farketmeden ve pişmanlığa başlamadan önce sadece bir zaman meselesidir.

İkilem

İkilemden kastettiğim, sözde mutlu bir evliliğiniz olduğunda ve aynı zamanda, hile yapan başka sitelerle bir başkasıyla ilişki yaşamak istediğinizdir . Eh, bu mümkün! Farklı düşüncelere, fantezilere ve arzulara sahip farklı insanlar. Genellikle çok fazla deneyim sahibi olmayan genç evli çiftler arasında çok yaygındır. Yaşamlarının bir noktasında, sadece bir ilişki yaşamalarına neden olacak bir deneyim kazanmak zorunda olduklarının farkına varırlar. Duygusal veya duygusuz olabilir.

Cinsel Bağımlılık

Bağımlılık herhangi bir şekilde gelebilecek psikolojik bir konudur. Bir şey için aşırı bir arzu. Neredeyse her şeye bağımlı olabilirsin. Oyun, filmler, uyuşturucu, esrar, seks ve liste devam ediyor. Cinsel bağımlı bir eş daima cinsel partner bulmaya çalışır. Eşinin teklif ettiği cinsiyetten asla tatmin olamaz, sürekli olarak evliliğine zarar verecek birisiyle cinsel ilişkide bulunmaya ihtiyaç duyulduğunu hissedebilir.

Aşk Bağımlılığı

Bu genellikle birisini sevmek için aşırı bir duygu ile karakterize bir tür meseledir . Asla sürmeyen aşkı arayan ilişkiden ilişkiye geçişin sıkıcı bir örneği ile tasvir edilmiştir. Bu bağlantıların cinsiyet, hankering ve diğer bazı şeyleri içerebilmesine rağmen. Genel olarak cinsel olmaktan çok sosyal olun.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
98 okuma
3 Haziran, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?