Facebook Sohbet ile Bir Kız Arkadaşını Nasıl Edinirsiniz ?

Facebook‘ta sohbet ettiğin bir kız senin için ne düştüğünü fark ettin mi? Sevdiğiniz sevimli bir kızla harika konuşmalar yapıyorsanız, onu bir üst seviyeye taşıyıp kız arkadaşınız olmasını isteyebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey harika bir online sohbetci olmak ve ona ne kadar çok şey ifade ettiğini gösterin.

Bekar olduğundan emin ol. Facebook sohbetinde bir kız arkadaş edinmek istersen yapabileceğin ilk şey, gelişmelerine açık olmasını sağlamaktır. Tabii ki, onun profilini tıklatarak onun bekar olup olmadığını kontrol etmeniz gerektiğini açıkça söylemek mümkün olabilir, ancak bu kadar basit olmayabilir. Bundan biraz daha kazma yapmak zorunda kalabilirsiniz. Örneğin, Facebook’ta olmayan biriyle çıkıyor olabilir ve ilişki durumunu listeleyemeyebilir; biriyle çıkarken kız arkadaşlarından biriyle şaka yaparak “evli” olabilir ya da başkasına çok net bir şekilde sahip olabilir. . Bunu nasıl buluyorsun? İşte size birkaç ipucu:

 • Resimleri boyunca ilerleyin. Başka biriyle birlikte bir sürü fotoğraf görüyor musun? İnsanlar fotoğrafların “ne kadar sevimli” olduğuna dair yorum yapıyor mu? Eğer öyleyse, o zaman piyasadan çekilebilir.
 • Duvarına bir bak. Duvarı çok yayın yapan veya çok konuşan bir adam var mı? Eğer öyleyse, o zaman bu çıktığı adam olabilir.
 • Biriyle çıktığı gerçeğini ima eden gizemli mesajlar yayınladı mı bakalım. Aşk şarkıları gönderebilir, göz kırpma ifadeleri gösterebilir veya biraz şaşkın görünen birini beğenme konusunda yorum yapabilir. Bu birisinden hoşlandığı ya da biriyle çıktığı bir işaret olabilir, ancak bu konuda açık olmak istemiyor.
 • Sonra yine, eğer biriyle çıkmıyormuş gibi görünüyorsa, ama birine karşı eziyet edebiliyor olursa, o zaman onu kimsenin üstüne atmaya çalışmaktan başka bir şey yapmaz!

İlginç bir profile sahip olduğunuzdan emin olun. İster kızın ne olduğunu bilmesin, ilginç ve güncel olan bir profilin olması önemlidir. Seninle sohbet etmek ya da Facebook yayınlarınıza yorum yapma alışkanlığı kazanırsa, profilinde bir göz atması ihtimali var demektir. Durum buysa, o zaman eğlenmenize, gurur verici fotoğraflara, ilginç bir profile ve onu güldürecek bazı yorumlara dikkat etmelisiniz. Profilinizin sizi sohbet ettiğiniz kızla çekici hale getirdiğinden emin olmanın bazı yolları:

 • Çok huysuz olmayan ve aslında neye benzediğini gösteren bir profil fotoğrafı var. Kızlar gerçek, poz yok erkekler istiyorum.
 • Zaman çizelgenizde ilginç bağlantılar veya klipler gönderin, ancak o kadar sık ​​gönderilmez ki yaşamınız yokmuş gibi görünür.
 • Kendinizin diğer fotoğraflarına bakın ve sizi çok olgunlaşmamış ya da bir oyuncu gibi görünen hiçbir şey olmadığından emin olun.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Ona çevrimiçi işaret ettiği andan ikinci sohbet etmeyin. Onu serin oynamak ve kızın senden çok güçlü gelmeden büyüdüğünü istersen, ondan “N’aber?” Diye sormadan önce ondan en az 10-15 çevrimiçi olmasını sağlayın. Bu size henüz katılmadığınızı gösterecektir Facebook’ta oturup, onun çevrimiçi olarak oturum açmasını beklediğini, ancak oyunda olduğunu ve nasıl olduğunu görmek istediğini söyledi. Elbette, iki dakika sonra oturum açarsa kaçırırsınız, ancak bir süre çevrimiçi olduktan sonra onunla konuşursanız daha soğuk görünürsünüz.
 • Cep telefonunda çevrimiçiysa (sohbet çubuğunda logoyu görürsünüz), bu sohbet etmek için en iyi zaman olmayabilir. Meşgul olabilir ve telefonda Facebook’u açık olması nedeniyle onun sohbetinde oturum açtığını bile bilmiyor olabilir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Gevşek bir açıcı var. Ona mesaj gönderdiğinizde, rahat ve rahat bir şeyle başlayabilirsiniz; bu nedenle profilini takip ettiğinizi düşünmüyorsunuzdur. Sadece “Ne oldu?” “Günün nasıldı?” Diyebilir veya ona futbol maçının nasıl gittiğini ya da birlikte bulunduğunuz sınıftaki matematik sınavını düşündüğü gibi basit bir şey hakkında soru sorabilirsiniz. İlk önce en ilginç yorumu yapmak zorunda değilsiniz ve bunun yerine konuşmanın başlaması üzerine yoğunlaşmalısınız; Aslında, çok yakında büyülemeye çalışırsanız, gösterecektir.
  • Daha önce hiç onunla kişi ile konuşmadıysan, onun senin kim olduğunu gerçekten bildiğinden emin olun. Birçok kişinin Facebook arkadaşları var ve gerçek hayatta kişiyi nasıl tanıdıklarını unutuyorlar.
  • “Nasıl gidiyor?” Gibi bir şey söyleyin veya konuşmayı devam ettirmek için “Futbol oynamaya ne dersiniz?” Gibi doğrudan bir yanıt daha gerektiren bir soru yazın.
  • İlginç konuları getirin. Topu almaya başladıktan sonra, kızın ilgisini çekecek ve konuşmasını sağlayacak konular hakkında konuşmaya başlayabilirsiniz. Hepsi gerçekten ilgilendiğiniz ve umurunda olacağını düşündüğünüz şeylere bağlı. Okulunuzda bazı dedikodular hakkında (çok basit olmadan), beraber sınıfınız, yerel haberlerde çılgınca birşey veya bu yaz ne yaptığınız hakkında konuşabilirsiniz.
   1. Eğer ilgileniyorsa, o çok cevap vereceksiniz, komik yorumlar yapacak ve sorular soracaktır. Sonunda bir radyo sessizliği varsa, konuyu değiştirmeniz gerekebilir.

    Ortak bir bağ oluşturmaya başlayın. Onu iyi tanıyorsanız, Facebook profilinde gezinmeyi deneyebilirsin, içerdiği şeyin ipuçları, hangi koşu ya da zamandan hoşlansın ister sevmez mi, diğer hobilerine ne seviyor? Onun profiline baktığınızı söylemek zorunda değilsiniz, ancak doğal olarak konuşmaya başlatın. Aynı yere büyümek, aynı spor oynamak, benzer siyasi görüşlere sahip olmak veya bir takım diğer konularda bağlanabilirsin.

    • Ortak hiçbir şeyiniz olmadığını düşünüyorsanız fazla vurgulamayın. Aynı çıkarlardan bir veya ikisini paylaşmaktan sağlam bir ilişki kurabilirsiniz. Müzikle, kitaplarla ve tarihe çıkmaya başlamak için aynı tadı olmayacaksınız.
    • Seviyeli sohbet yaptığına vede sizinle dürüst olduğuna emin olun.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.482 okuma
30 Temmuz, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat