Güzel evlilikleri sohbet chat odaları ayırıyor

18 yıldır evliyiz ve 21 yıldır birbirimizi tanıyoruz. İlişkimizdeki her şey yaklaşık 4 yıl öncesine kadar normal ve tipikti. O zaman eşim depresyondaydı ve seks istemiyor ve temelde eğer başkasını bulmayı sevmediysem söyledim.

Gerçekten onu hile yapmak istemeyerek, bir internet sohbet odasına döndüm, burada zamanla uzaklaştığım biriyle görüştüğüm ve biraz rahatladım. Sohbetten bir ay sonra so- nucunun çılgına döndüğünü anlayan karısı, temelde birilerini bulmasını söyledi ve onun için yaptığı kişiyle konuşmayı bırakmamı istedi.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde beni ittiğinde veya depresyonda olduğu bir durumla karşı karşıya kaldıysam, sohbet odalarında rahatlık arayacağım ve kısa bir süre için birini bulacağım.

Bu, son 4 yılda açıldı ve kapanıyordu. En son onun funk’ına girdiğinde internete çevirdiğim biriyle görüştüğüm biriyle uzaklaştığımın bir lokal olduğu ortaya çıktı. Öğle yemeği alıpmamayacağımı sordu ve kabul ettik. Evli ve iki çocuk babasıydı ve sorun yaşıyordu ve sadece konuşmak istiyorlardı, bu yüzden hiçbir zarar görmedim.

İki kere öğle yemeği için bir araya geldik ve durumlarımızı ve böyle konuştuk ve birbirimizde biraz rahat buluyorduk. Her seferinde sarıltık ama başka bir şey paylaşmadık. Karısı yine öğrenip delirdi. Bu yılın başlangıcıydı ve şimdi gidip arkamıza koyamayız. Bir dahaki sefere bu şekilde buluşmaktan korktuğumda aynı korkuya kapılıyorum.

Danışmanlık denedik ve bu bizim için işe yaramıyor gibi görünüyordu. Karşılaşmadan yüzümüze gelinceye kadar konuştuk. Şimdi ayrı evlerde aynı evde ve böyle bir şeyin ne olacağını bulma umuduyla ayrı ayrı yaşamaya çalışıyoruz, ancak işe yaramıyor gibi görünüyor.

Neyse ki hiç bir çocuğumuz olmadığından, bu bir sorun değildi. Sorun, onu rahatsız eden durumlara yol açmayacak şekilde ruh halinde ve funkla buluştuğunda yapabileceğim şey haline geldi. Ona zarar verdim biliyorum ama yine de bu durumda olmak istemiyorum, ancak onu 20 yıldan beri tanıyorum ve bu ruh halini eninde sonunda alacağını biliyorum ve o zaman bir salma valfına ihtiyacım var.

Buna ek olarak, seks sıklığı ve bunun gibi konularda tartışmalar yapmıştık; şu an ayda birkaç kez bir ayda bir çok kişi olduğum halde, halen haftada birkaç kez olduğum kişiyiz. Son zamanlarda cinsiyet de son birkaç yıl içinde bir konum tipi seks düşürdü. Herşeyin değişip değişmediğini görmek isterdim, eskiden olduğu gibi daha spicier olurum ve bunun ötesine geçmek isterim. Son zamanlardaki bu olaylar yaşandığından, birkaç ay boyunca cinsel olarak birbirimizden uzaklaştık, çünkü bunun en iyi olduğunu hissettim. Şimdi reddedilmiş gibi hissediyor ve ben de o zamanlar benim nasıl hissettiğimi bildiğini söyledim.

Bazı geçmişte hep karlı para kazanmıştım, böylece karısı istediği zaman çalışıyor, ayda sadece birkaç gün, çoğunlukla iyi bir yaşama sahibiz ve o zamanın en iyi arkadaşıydık. Tatildeyken ya da hafta sonları ve böğürtlenimde olduğu halde bile işi sürekli kontrol etmek zorunda kalmamla ilgili sorunlar yaşıyor, ancak ona her zaman hatırlatırım gezilere öderler ve yaptığımız şeyi yapmamıza izin veriyor. Gerekli kötülük. Seyahat etmek ve çok sık yapmaktan hoşlanıyoruz. O İspanyol, beyazım, ve onun sert anları var elbette.

Şu anda ne yapılacağı ve boşanma hakkında konuştuğumuz için kaybedildik, çünkü bir daha ona zarar vermek istemiyorum ve bana bir daha zarar vermek istemiyor. Bir bölümüm bunu gerçekten onunla yapmak istiyor, ancak 20 yıl sonra küçük bir bölüm ruh hali ve funkla baş edemiyor ve o zaman bana yardım edecek birine ya da birine ihtiyacı var. Yaptığım sohbet ve arkadaşları özlüyorum ama isteğinden uzak durdum. Hem evlilik, hem de evlilik sonsuza kadar işe yarıyor ve onunla başa çıkmak gibi tek önerimiz olduğu kadar aileler, arkadaşlar ve bu yüzden gerçekten yardımcı olmadık. Böylece herhangi bir yardım takdir edilecektir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
589 okuma
5 Temmuz, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat Sohbet siteleri