İdeal Seks cinsellik

Eşinizle veya Sevdiklerinizle Cinsel İlişkiye Girmek İstiyorsunuz Ancak Nasıl Yapılır, Ne Türlü Yapsam Zevk Alırız Gibi Düşünceniz varsa Size Burada Cinsel İlişkiye Nasıl Girilir, İdeal Seks cinsellik Nedir Bu Konuda Siz Değerli Ziyaretçilerimizi Aydınlatacağız.Bilmemek Ayıp Değil Öğrenmemek Ayıptır. Erkeği Ve Kadını İlişkide Mutlu Etmek İstiyorsanız Anlatınları Mutlaka Okuyunuz.Seksi bilinçli yapmak, bir sanattır… İdeal sekste kadına da erkeğe de eşit oranda sorumluluk düşer. Zevk alma ‘iyi seks’in son noktasıdır. ‘Süper seks’ diyebileceğimiz bu devrede zamansızlık duygusu yaşanır. Saatler bir dakika gibi geçer ya da iki saniye sonsuzluğu ifade eder.Süper seks deneyimleri olan kadınlar, seks sırasında kendilerine ‘İyi görünüyor muyum?’, ‘Beni beğeniyor mu?’ gibi bilinçsizce sorular sormazlar. O anın tadını çıkarmaya ve beyinlerini başka şeylerle meşgul etmeye bakarlar.
İşte gerçekler

– Boşlukta kaybolma duygusu: İyi ve doyumsuz sekste kadın, o derece zevk alır ki, çevresini, nerede olduğunu, hatta neredeyse eşini bile unutur. İlginç olan, kendilerini kaybeden bu kadınlar, tahminlerinden çok daha güçlü duygular yaşadıklarını itiraf ederler.
– Tek kişi olma duygusu: Süper seks sırasında, hiç değilse seksin bir bölümünde, kadın kendisiyle, dünyayla ve eşiyle bütünleştiği duygusuna kapılır. Konsantrasyon güçlüğü çekmez. Beynini rahat şekilde yaşadığı ana verebilir. Bu da vücudunun sekse tepki vermesini kolaylaştırır.
– Mükemmellik duygusu: Yatakta en iyi anları sorulduğunda kadın, cevap vermekte zorlanır. Bu da seksüel anları ve zevkleri birbirinden ayırmakta çektiği zorluktandır. Sevişmenin her bölümü ve her sevişme özeldir. Çünkü her şey öylesine mükemmeldir ki…
– Güvenlik hissi: Bir çok kadın, süper seksi barış ve güven dolu anlar olarak niteler. Zaten bir kadın, sadece güvende olduğunu hissettiğinde bu kadar rahat bir sevişme yaşayabilir.
– Belirginlik: Süper seks sırasında karşınızdakine açık olmamak imkansızdır. Bir çift, birbiriyle ne kadar çok duygularını ve kişisel arzularını paylaşırsa, ilişki o kadar parlak ve doyurucu olur.
Erkeğe göre süper seks
– Bir erkek, cinsel ilişkiye girdiği kadının kendisini önemsediğini ve arzuladığını hissettirmesini süper seks diye tanımlıyor.
– Yine her türlü istek ve beklentilerini kadının da paylaşmasını süper seks olarak görüyor.
– Ön sevişme sırasında birbirlerini karşılıklı uyarmayı bekliyor.
– Genelde erkekler, sevişmeden önce kadınların alkol almalarını ve sigara içmelerini istemiyorlar.
– İlişkinin bitiminde hemen sırtını dönüp uyumasını sevmiyor ve seksi sadece cinsel birleşme olarak görmüyorlar. Ayrıca kadınların böyle düşündüklerini iddia ediyorlar.
– Erkek, kendisinin kadına dokunup öptüğü gibi, kadının da aynı şekilde davranmasını istiyorlar.
Erkekleri neler tahrik eder?- Arzulandığını hissettiren bakışlar…
– Yumuşak ve ipeksi bir ten…
– Kalın, dolgun ve hafif nemli dudaklar…
– Dolgun göğüsler…
– Saçını yukarıdan toplamış, güzel enseli kadınlar…
– Ayak bileklerinin inceliği…
– Bir kadının eğilip bükülürken, örneğin dans ederken yaptığı vücut çizgileri…

 

Cinsellik tüm yetişkin insanların yaşamlarındaki en temel ve mutluluk verici gereksinimlerinden biridir.Bu hazzın yanında insan türünün devamı ve insanlarda üremede cinsel birleşme yoluyla gerçekleşir.Mutlu ve sağlıklı bir cinsel hayatın ilk şartı devamlı olması,sağlıklı bir şekilde sürmesi,yakın ve sıcak bir ilişkiden geçer.

Bu sayede insanoğlunun kendisini ver karşısı cinsinin ruhsal ve bedensel biçimlerde tanıması,bu şekilde kabul etmesi,şartlar dahilinde en üst düzeyde partnerine yakınlaşması,yaşayacapı ilişkiden hem zevk alması hemde zevk verebilmesi mümkün olur.Cinsellik, insanoğlunun yaşamında yeryüzü üzerinde arzunun,hazzın,sevginin,şefkatin,kendinden geçmenin,ebediyetin,sınırsızlığın
olanaklarının zorlandığı,en özel gizli ve mahrem yaşantılarından biridir.

İnsanın cinsel davranışları birçok faktör tarafından meydana gelen karışık bir süreçtir,bu yüzdendir ki normal olarak cinselliğin açıklamasını yapmak çok zor hatta ve hatta olanaksız gibi birşeydir.Kişilerin cinsel yaşamları yaşadığı ortamdan,kişinin kültüründen,insan ilişkilerinden ve bu gibi birçok etmenden etkilenir.Sağlıklı ve mutlu bir cinsel hayatın ön şartı partnerlerin sorunlarını konuşmaları,bu problemlerinden çekinmemeleri,yeni bilgiler edinmeleri ve hem birbirlerini hemde cinselliği tanımalarından geçer.

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
702 okuma
18 Aralık, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat