Kadın tavlamanın yolları sohbet chat

 

  Kadın tavlamanın yolları sohbet chat

Hiç bir kızla tanıştınız mı ve ikiniz de yine birbirinizle görüşmek istemiyorsunuz, ancak nedense onu ilk buluşmada hiç dışarı çıkarmadınız mı? Gerçekten neyin yanlış gittiğini “öğrenemezsin”. Sana numarasını verdi, birbirinize mesaj atmaya başladınız, ancak sonra garip bir şey oldu …

Cevap vermeye daha uzun süre başlıyordu. Cevapları daha kısa sürdü ve sonunda … … sustu ve cevap vermekten tamamen vazgeçti.

Onu bir randevuda çıkaracak kadar yazının üstünde nasıl duracağını bilmiyordun. Biliyorum, biliyorum … hesap, hepimiz için büyük bir gizem gibidir çocuklar. Sanki nasıl konuşacağımızı önceden tahmin ettiğimiz gizli bir dil gibi. Kızlar iyi konuşuyor gibi görünüyor, ama bizim için … çok şaşırtıcı.

İşte iyi haber. Oyunun kurallarını öğrenirken kazanmak için oynayabilirsiniz. Metnin üstesinden gelmenin “gizli yapısını” öğrendikten sonra, konuştuğu diğer her adama karşı haksız bir avantaj sağlayan süper bir güce sahip olmak gibidir. Texting bu süper güç ve işte, hayatında daha çok kadın istiyorsan bunu öğrenmek çok kritik bir şey:

  • Seni seven ve seninle birlikte olmak isteyen kadınlarla daha fazlavakit bulacaksın
  • Bir kadını sizinle ilgilenenleri tarihler arasında nasıl tutacağınızı bileceksiniz
  • Ve kadınlardan aldığınız bu telefon numaraları aslında ilişkilere ve cinsiyete dönüşecektir.

Ayrıca, öğrenmek önemlidir, çünkü cazip ise, ona mesaj gönderen başka çocuklar da vardır. Sizden gelen tipik, sıkıcı metinlerden bir demet alıyorsa ve diğer çocuklar onu iyi hissettiren ve ilgisini çeken metinleri gönderiyorsa, onlarla değil de sizinle çıkacaklar. Bunun olmamasına dikkat edelim.

Öncelikle, telefon numarası tek başına tamamen yararsızdır ve işte bu yüzden: Bir kız size numarasını verirse, size bir randevu garantisi vermez. O sadece sana onunla bağlantıya geçmek için davet ediyor. Hala dikkatini çekmeli ve bir randevuda çıkarması gerekiyor.

Bu arada, onu ilk tanıştığınızda ve onu bir sonraki göründüğünde hala boşluk var. Bu süre zarfında, tüm sosyal medya bildirimlerinde, arkadaşlarınızında, ailenizde ve onunla çıkmak isteyen diğer erkeklerle rekabet halindesiniz.

BÜTÜN insanlar onu dikkat etmesini istiyor … tıpkı senin gibi bu yüzden o gürültünün denizinde nasıl öne çıkacaksın? Onu ara? Çoğu kadın bugünlerde telefona cevap vermiyor ve metin ile iletişim kurmayı tercih ediyor (en azından sizi daha iyi tanıyıncaya kadar). Metin yazmayı öğrenmek artık isteğe bağlı değil. Çekici bir kadınla çıkmak istersen bu şarttır.

Senin için şanslı, seni örtbas ettim. Bu yazıda öğreneceğiniz konular:

  • Her adamın mesajlaşarak yaptığı 3 ölümcül hata, şansını istedikleri kızla öldürür
  • Oradaki kısa mesaja cevap vermediğinde yardıma muhtaçlığı ve endişeyi gidermeye yardımcı olduğunu keşfettiğim basit bir numara
  • Az bilinen bir “mesajlaşma tuzağı” neredeyse her adama düşer ve nasıl önlenir
  • BAKIM Dizisi – ne tür bir metin gönderileceğini ve ne zaman gönderileceğini bilmek için nihai planınız.
  • Size cevap vermeyi bırakırsa veya kısa cevaplar veriyorsa ne olur ne yaparsınız?
  • Ve daha fazlası!

Hadi kollarımızı toplayıp bunları öğrenelim. Ve endişelenme, işi tamamlayan sırları bildikten sonra kolaylaşır. Arkanı kolluyorum. Başlamak için en iyi yol öğrenmektir …

Yerli Chat sitesi herkese güzel vede akıllı bir kadınla görüşme vede tanışma dileğini sunar.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.591 okuma
27 Haziran, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Canlı chat Sohbet odaları Chat