Kadınlarla seks

Arkadaşım ve ben yeni iddaya girdik ve anlaşmaya varmak istiyoruz. Kim daha çok mastürbasyon yapıyor bence? Erkekler veya kadınlar? ”

Bu soruyla kızlara  yaklaşmamı söyleyen bazı kitap tavsiyelerini okudum. Ve ben olumlu O gece tokatladı almak için gidiyordu.

Dinlerine geri döndüler ve sinirle güldüler.Kızlardan biri kızdı, “Şu an ciddi misiniz? Neden bize sorsun? ”

Ben moralsiz kaldım. Utanıyorum hissettim. Kendimi açıklamaya çalışırken sözlerimi karıştırdım, “Umm … garip olmaya çalışmıyorum. Böyle bir çıktıysa üzgünüm “dedi.

Nasıl Söylediler oldu garip ve onlar böyle bir soruya cevap vermeyeceklerdi. Özür diledim ve arkadaşıma geri döndüm.

Yanlış bir şey yapmam gerektiğini düşünmüştüm. Bu yüzden tekrar başka bir grupla, sonra da başka bir grupla tekrar denedim. Aynı negatif tepkileri almaya devam ettim.

Bir içki (veya iki) bastıktan sonra, başka bir grupla tekrar denemeye karar verdim. Başlangıçta bana aynı tavırları verdiler, ancak bu kez sıvı cesaret bana bir dönüş sağladı.

İğrenç bir sırıtışla geri çekildim, “Oh, lütfen, hepimiz yetişkinleriyiz. Hepimiz yaptık, önemli değil. ”

Üç kadının öfkesini beklerken, gülümseyerek ve görüşlerini paylaştığımı duyunca şaşırdım. Hatta birbirlerini tartışmaya başladılar ve bakış açılarını benim için eğlenceli bir şekilde tartışmaya çalışıyorlardı.

Birkaç dakika sonra, hepimiz kendimizi tanıtan ve eski arkadaşlar gibi vurarak bitiriyoruz.

Kadınlar neden aniden hoşnutsuzluk yerine tepki gösterdi?

Cinselliğini kucaklayarak cinselliğini onun kucağına alabilirsin.

İster arkadaşlar , ister aile, din veya medya – çoğumuz, cinsel ilgimizi (flört etmemizi)ifade etmenin yanlış olduğunu düşünmek için yetiştirildik . Bu cinsel utanç olarak ortaya çıkıyor .

Bu, “sürtük” ya da çok ileriye dönük olmaktan korkan birçok kadın için özellikle geçerlidir. Bu nedenle, kadınlar öncelikle ilgisini işaretlemeyecektir. Ve siz yapana kadar cinsel bir şey hakkında konuşmazlar.

Yukarıdaki hikayede nihayet benim cinselliğimi kucakladım ve cinsiyet konusunu eğlenceli buldum ve önemli değil. Bundan dolayı, kadınlar kendi cinselliklerini benimsemekten daha rahat ve kendinden emin hissettiler.

Derinleşirsek, kadınlar tıpkı erkek gibi, doğru kişiyle seks istiyor ve arzu ediyor. Cinsel ilişki psikolojik ihtiyaçlarımızın özünde.

Fakat sizinle seks yapmak düşünmek bir kadın, özellikle de seks hakkında düşünmek zorunda. Ona, cinsel sohbetlerin utanç verici olmadığını göstermek durumunda bunu yapabilir. Tutumunuz, romantik bir bağ oluşturmanın sağlıklı bir parçası olduğunuzu belirtmek zorundadır.

Rastgele kadınlara bayılacak sorularla gelmenizi beklemiyorum. Bu benim aptal ” pikapsanatçısı” günlerimdeki sadece benimdi . Aslında, bu yaklaşım çalışabilir iken, konuşmanın ilerleyen saatlerini beklerseniz, genellikle çok daha güçlü bir yanıt ve bağlantı bulursunuz.

Tehlike Bölgesi’ne uçun

Öyleyse seks konusuna zevkle nasıl yaklaşıyorsunuz? Bu işi ilk önce halletmeme izin ver …

Samimi konulara gitmek için izin beklemeyi bırakın. Onu oraya götüren ya da “Şimdi bana seks hakkında sorabilirsiniz!” Diyen az kadın var.

Şimdi, sabuha   filmi, geçmiş ilişkiler / bağlantilar / tarihler, çevrimiçi veya ilk öpücükler gibi ilgili bir konuyu doğal olarak tartışıyorsanız, bu daha samimi konulara geçme fırsatını kullanın. Ancak, böyle “şimşekler” kazanmaya her zaman güvenemezsiniz.

Mükemmel bir an ya da zaman yok. Bu cinsel konulara bir şans ve rehberlik etmek zorundasın.

Bunun yerine, bir kadınla en az 15-30 dakika konuştuysanız (bir barda veya bir randevuda), daha cazip konuşmalara yönlendirmeyi denemek güvenli olduğunu varsayalım.

 • “Sana kişisel bir şey sormama izin ver …”
 • “Tamam, şimdi ufak tefek konuşmamız var, sizi gerçek olarak tanımak istiyorum …
 • “Peki, bana gerçeği söyle …”
 • “Kendinize bir şeyler anlatın …”

Buradan, tartışmayı açmak için cinsel sorunuzu derhal devredebilirsiniz.

Iyi şeyler Başlarken

Tabii ki, son derece samimi bir şeyle başlamak istemezsiniz. Bu şiddetli olacak ve bir kadının açılmasını cesareti kıracaktır.

Bunun yerine, daha açık sorularla başlayın. Onları seninle tartışırsa, daha ağır olanlara doğru ilerleyebilirsiniz.

(Örnekler hafiften ağırya çıkar)

 • “Bir adam hakkında en çok ne cazip buluyorsun?”
 • “İlk öpücüğün ne zaman oldu?”
 • “İlk öpücüğün nasıl geçti”
 • “En seksi görünümde ne sanıyorsun?”
 • “Kendisine ilgi duyduğunu göstermek istersen bir erkeğe nasıl flört edersin?”
 • “Hiç bir erkekle ilk hamleyi yaptın mı? Bu neydi?”
 • “İlişkide tutkulu bir cinsel ilişki ne kadar önemli?”
 • “Kendini cinsel bir insan görüyor musun?”
 • “İlk ne zaman seks yaptın?”
 • “Bağlantı yeterince güçlü olsaydı, ilk randevuda biriyle yattı mı?”
 • “Seks yaptığınız en çılgınca yer nerde?”
 • “Seks sırasında bir erkeğin en ateşli şey ne?”
 • “Favori konumun nedir?”
 • “Yatmak için bir erkeğin yanında her zaman yapmak istediğin bir şey var mı?”
 • “Gizlice seni cezbeden bir şey nedir?”

Ona cinsel utancın üstesinden gelmeye yardım etmek

Bu kişilerin sık sık utanç ve savunmasızlık duygularını tetiklediğini unutmayın.

Bazen bir kadına daha samimi bir soru sormakta tereddütsüz ve şaşkınlıkla karşılaşacaksınız. Size meydan okuyabilir ve neden bu hassas konuyu sorduğunuz konusunda sizi bilgilendirir.

Yapabileceğiniz mutlak en kötü şeyler özür diler veya neden “garip” olmak istemediğinizi açıklamaya çalışıyor. Tek yapmanız gereken, bu konunun utanç verici ve yanlış olduğunun pekişmesi.

Bunun yerine bunun doğal, normal ve eğlenceli bir şey olduğunu hissetmesini istersiniz. Bunu, güven, pozitiflik ve hatta eğlenceyle yanıt vererek yaparsınız.

Cinsel bir soruyu cevaplamakta tereddüt ediyorsa, bir kadının kendisini daha rahat hissettirmesinin 3 yolu var.

 • Sorunuzu kendiniz verin. “Kendine cinsel bir insan mı görüyorsun?” Diye soruyor, “gerçekten sormuş muydun?” Diye yanıt veriyor. “Tabii ki yaptım …” (gülünç) “diyebilirsiniz.

  Veya belki de “Neden soruyorsun?” Diyor. “Ben güçlü bir cinsellik duygusu sağlıklı olduğunu düşünüyorum” diyebilirsiniz. Ayrıca, konuşmak eğlenceli. “

 • Onu açmaya teşvik edin. “Bir ilişkide tutkulu bir cinsel ilişki ne kadar önemli?” Diye soruyor ve “Neden bilmek istiyorsun?” Diyebilirsiniz “Gerçekten ilgileniyorum, çünkü benim için önemlidir. Yargılamayacağıma söz ver. ”

  Veya tereddüt ederse, “Baskı olmaz, yalnızca sizinle daha fazla öğrenmekten heyecan duyarım” diyebilirsiniz.

 • Önce onu açarak cesaretlendir. “Bir erkek hakkında en çok ne çekici buluyorsunuz?” Diye soruyorsunuz. Sinirleri varsa, “Şahsen, bir kadında gerçek anlamda seksi bir nitelik arzuluyorum” diyebilirsiniz.

Veya, “İlk öpücüğünüz nasıl bir şeydi?” Diye soruyor. “Bilmek istemiyor musunuz?” Diye yanıt verir. “Evet, evet ederim” diyebilirsiniz. Benimki korkunçtu … Onu öpmeye ilk girdiğimde onun yerine onu kontrol ettim diye çok gergin olduğumu hatırlıyorum. Şimdi çok daha iyi olduğumu düşünmek isterim. ”

Onun tereddütsüzlüğüne iyi bakarsanız, genellikle cinselliğiyle ilgili açılacaktır. Yukarıdaki örneklerden birini denediyseniz ve sorunuza halen rahatsızlık veriyorsa, bu etkileşim esnasında konuyu daha fazla çizmem.

Yakın bir konuşmaya girdikten sonra ağır cinsel soruları cinsel olmayan sorularla aşamalı olarak karıştırabilirsiniz. Gerçekten heyecanlı görünmediği sürece seks hakkında sonsuza kadar konuşmak zorunda değilsiniz. Soruların bir çift sıklıkta gereken tek şey dost romantik şeyler çevirmek .

 

Sihirli bir şekilde bir kadınla yatmayacaksın. Bir etkileşim ilerledikçe konuşmalarınızı daha samimi konulara getirmeniz gerekiyor. O böyle açık tutup sizi cinsel bir ihtimal olarak görür.

Son olarak, bir kızla seks hakkında konuşmaya başladıysanız muhtemelen öpülmeye hazırdır. Bu fırsatı yakalayın !

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
870 okuma
10 Nisan, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat