YerliChat.Com

mIRC

Mirc: yazılı irc sunucuları için bir sohbet programıdır ve web apletlerden daha kullanışlıdır.

Çok ve kullanışlı Birçok seçenek arasında bir oto-kiremit seçeneği, Kontrol-K basıldığında açılan bir hızlı renk indeksi iletişim vardır (o kapalı olabilir!), Metin arama fonksiyonunu kullanmak için çok basit bir en aza Tepsi seçeneği ve daha bir çok. Birkaç kullanıcılar ilişkili bir sesi var bildirmek şimdi eğer kuyruklar bildir liste geliyor. Bu IRC’den zaman örneğin, IRC arkadaşlarınızın precence bağlı tüm sesleri duyarsınız emin olur. Taşkın koruma inşa iç ctcp sürümü taşkın koruma eklenmesiyle daha da artırıldı.

Bir kanal penceresi editbox TAB tuşu ile eklendi nick tamamlama. Bir deneyin. Bazı editbox ve presleme TAB bir mektup yazın birkaç kez o harfle başlayan tüm takma yoluyla döngüsü sizi olacak! Bir fantezi / flaş komutu eklenir. Sonunda titlebar belirtilen metin, mIRC simgesi / pencere yanıp, ancak mIRC etkin pencere değil sadece. Eğer komut ekstra uyarı uyarı şeyler kurmak için kullanabilirsiniz. Hatta sesleri uyarı tetikleyebilir!
ctcp olay biçimi biraz değişti; ctcp seviyesi: matchtext: [* | # |?]: Bu kanal ve özel ctcps arasında daha kolay ayırt etmek için izin verir komutları.

Şimdi DCC Seçenekler iletişim kutusunda DCC tarafından kullanılan port numaraları aralığını belirtebilirsiniz. Bu seçenek ile güvenlik duvarları ve proxy yazılımı ile mükemmel çalışma mIRC DCC yeteneklerini özelleştirmek gerekir! (Asap ayrıntıları olacak)
Genişletilmiş “! Nick dosya” özelliği mIRC Sohbet sitesi ile .mp3 dosyalarının otomatik gönderme / get destekler. Hala dosyalarını mp3 çalmak için elbette Winamp gibi bir programı başlatmak zorunda. Daha gelişmiş scripters için; Yeni ‘olayların’ bazıları şunlardır: WAVEEND, DCCSERVER, AÇIK, KAPALI, ….

Birkaç yeni dosya taşıma komutları yeniden adlandırmak ve dosyaları kopyalamak ve anında yeni dizinleri yapmak için izin. Çok daha iyi (tırnak içinde) Ayrıca, çok sayıda dosya okuma / writeini, / remini, $ / yazma gibi komutları işleme ve $ readini artık uzun dosya adlarını anlaştım.

Özel soket bağlantıları için destek eklendi. Sen şimdi doğrudan posta sunucuları ya da her neyse gibi, net diğer makinelerle iletişim komut dosyaları yazabilirsiniz. Hatta özellikle birlikte, fantezi internet oyunları yazabilirsiniz
Geliştirilmiş / pencere şimdi çizmek ve şekiller her türlü dolgu ve bitmapler işleyebilir, hatta hangi komut! Kim Tic Tac Toe bir oyun için beni cüret?

Düzeltilen hatalar;
mIRC dil özel Windows sürümlerinde Başlangıçta çıkmak için neden sorun (İbranice, Çince, Japonca …) nihayet şimdi sabit olmalıdır. Biz sorunu çözmek için bu yeni mIRC üzerinde çalışan oldukça zaman aldı çok çok üzgünüz!

Ateş gibi yayılmaya bazı kötü niyetli script.ini dosyası izin ayarları kombinasyonu çözüldü. MIRC Indir yapıp yükseltme hatta bu senaryoyu devre dışı bırakmak için emin olacaktır. DCC için dizinleri, Günlükleri veya Sesler ana mIRC dizini olan Alır ise, mIRC özel dizinleri yapmak ve onlara dosyaları takım elbise kumaşı taşımak için önerecek.

Exit mobile version