Omegle omegla sohbet

Omegle omegla sohbet yeni bir site vede bir anda yıldızı parlayan dünyanın vede nerdeyse jüpiter , mars , uranüs gibi gezegenlerden dahi buraya giriş olmakta bu yazılım gerçekten çok başarılı buluyorum insanların bukadar kısa bir sürede bukadar çok milyarca kullanıcıya sahip olmasıda şaşırtıcı vede kıskandırıcı bir olaydır. Bizler bunu nasıl düşünemedik artık bizlerim internet üzerinden değişik chat yazılımlarını yapmamız vede dünyada bizimde olduğumuzu hatırlatmamız gerektiğine inanıyorum biz yerli sunucu sahipleri olarak aslında bir araya gelebilsek belkide cok şeyler yapacağız fakaat şu durumda pekte mümkün görünmüyor bir çoğumuzun maddi yeterliliği yok bukonuda bilhi konusundada zayıfız yanımıza üç beşkişi ile bence bizlerde güzel işler yapacağımıza inanmaktayız gerçi tuhaf olan bir konu ise bizim ttnet vede diğer firmalarımız adil kullanım kotası ile sitelere giren arkadaşların önünü çok fazla kesmekte görüntülü vede sesli olarak yapılan konusmalar kotayı çok fazla harcamakta vede 3 gün sonra çok ağırlaşan vede hic bir yere bağlanmayan bir internet hizmetimiz olmuş olucaktır.

Ilk chat sitelerinin babası durumunda olan mircdir. Bundan sonrası çorap söküğü gibi gelmektedir sesli siteler benim pek beğenmedim vede mutlu olmadığım bir değişik anatomisi olmakta hiç bir şekilde bu sistemi çözemedim bir kişi konuşarak bütün gün bu sekilde arkadaşlık ortamı olucağını sanmıyorum bir işaret var konuşmak isteyen el kaldırması gibi saçma sapan işaretleri ikonları sevmedim fakat omegla yazili vede sesli chat sistemini hepsini insanlara vede dünyaya sunarak sohbet dünyasında çağ atlamıştır gerçekten yazılımcılarını muhendislerini kutluyorum buna sağlam bir maddi güçte gerekmektedir demekki bu işi yapan insanlar maddi konudada sağlam oldukları görülmektedir birgün bakmışsınız bizim yazılım mühendisleride bundan daha güzel vede dünyaya hitap edecek bir yazılım geliştire bilirler bunu sabırsızlıkla beklemekteyim. Türk Telekom omegla sitesini iletişimini kesti bence bu benim şahsi görüşüm çok fazla insanların cinsellik vede ahlak dışı görüntülerinden dolayı olmuştur bukadar yatırım yapan bir firmanın kendi sitesini denetlmesi gerekmektedir aksi taktirde istenmeyen bir çok olay ile karşı karşıya gelmeniz içten bile değil fakat chat teknolojisinde son nokta olduğunuda üstüne basarak söylemek gerekmektedir.

sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
8 yorum
939 okuma
25 Ağustos, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (8 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat Sohbet siteleri