Sanal seks: İnternette sevişmek, nasıl yapılır?

Niçin internette sevişmek?

libido azalması , cinsel konuların ön forumlar tartışmalara monte heyecan birkaç iltihaplı yabancılarla sohbet … siberseks giderek mevcut bir olgudur. Ama neden bu kadar çok insan çeken internette sevişmek? Basitçe gerçekte risk almadan fantezilerini kurtarır çünkü, aynı zamanda günlük renklendirmek veya tutkulu sanal toplantılarda beyaz geceler dönüşümü. Kimliği gizli çekim, erotik edebiyat olarak … yeni uygulamaların araştırılmasını Çağrısı, İnternet seks bile neredeyse mümkün olan tüm fanteziler, önünde bir kişi ile bu kez yapmak gibi görünüyor. Her şey, yazılabilir her şey söylenebilir, ekran korumak ve aynı anda serbest bırakmak gibi görünüyor.

Nasıl işler, somut olarak?

siberseks ayrıca Internet üzerinden telefon mesajları, sanal seks içeriyorsa (Bakınız:yerlichat.com, O kabarık eğlenceli kadar bir kelime ile birbirlerine heyecanlanıyor anlık mesajlaşma tercih sıklıkla bilmiyorum iki partner (), okşadı olduğunu iddia eden Mastürbasyon sonunda, yaladı veya diğerine girdi. Daha ileri gitmek için, bir web kamerasının kullanılması, sesin ve görüntünün sanal ebatlara eklenmesine izin verirken, ereksiyon sırasında seks fotoğrafları veya postalarla denudedilen ceset alışverişinde bulunur. Sergi, mastürbasyon, heyecanın provokasyonu: her şeye izin var. Pek çok İnternet kullanıcısı, kişisel beğenilerine göre rol oyunları ekliyor.

Peki toplantıdan sonra?

Çoğu durumda İnternet cinsiyeti sanal kalır. Bunlar çiftler nadir değildir ve onların ortağı libido veya seyahat eksikliği içinde, uyurken nadiren aldatma olarak sanal lovemaking düşünülürse, eyleme en bir ihanet olarak görülüyor vaka sayısı. Web kameraları, postalar veya mesajlaşma yöntemlerinin gerçekte yapmaya cesaret edeceği şeyi yansıtmaktan çok uzak bir sanal eğilim! Tek Ancak başlayan bir ilişki mümkün olup olmadığını Internet üzerinde “ısı” değil, aynı zamanda bir toplantı “IRL” düşünmeden önce görüşmek üzere ( “gerçek hayatta”) görmek için muhtemeldir.

Bekarlar için ayrılmış olmayan bir uygulama

Erkekler ve kadınlar internette seks yapmak kadar eğlenceli vakit geçirirler. Birinin düşünebileceğinin aksine, bu sanal uygulamalar yalnızca lisans öğrencileri için değil, tam tersidir. Çiftlerdeki birçok insan cinsel ilişki veya kendileri için sormuş oldukları sorular üzerine bir foruma gelirler ve bir iğne ile onlara yardım eden potansiyel ortaklar veya heyecan verici siteler bulurlar. “gerçek” cinsel yaşamlarının sıkıntısını ya da formüle etmedikleri kaygılardan kurtulmak için.

Sanal seksin sınırları

Çevrimiçi olarak herhangi bir fantezi yasaklanmazsa gerçek zorluk, en gençleri bu sanal cinsel ilişki türünden korumak ve bir yetişkin olarak karşılaşmanın günaha erişmesinin sağlanmasını sağlamaktır. Kiminle uğraştığımızdan gerçekten emin ol.

Sanal zevkin yeni “nesneleri”

markalar zevk yüksek teknoloji yeni nesneler geliştirdik, bu seks interneti kabaran ile karşı karşıya: titreşimli külot bağlı, sanal seks 3D erkek vibratörler ve dişi mesafe uzaktan kumandalı … sanki eşinizin titremesini yeterince (ya neredeyse) o ya da o size baktı.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.826 okuma
26 Eylül, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet