seks cinsellik tarihcesi

5000 yıl öncesine dayanan Tantric seks eski bir Doğu manevi uygulamasıdır. Yoga ya da benzeyen farklı  gibi, amacı aydınlanmadır ve felsefe yatak odasını hayatın her alanına aşar. Tantrik görüşte seks ve orgazm doruk noktasındaki ruhsal farkındalık. Ve Shiva (erkek enerjisi) ve Shakti (kadın enerjisi) bir cinsel birliğe katılırsa, aydınlanmanın en yüksek noktası olduğu düşünülür.

En iyi yanı, hepimizin Tantrik seksin anahtarı olduğudur: nefes .Vücudunuzu rahat tutabilir ve zihniniz dünyadan uzaklaşırsa, “iç tanrıçanız” tamamen var olabilir. Nefesinizi kullanmak, organlarınızdan tüm vücudunuza orgazm enerjisini yayabilir. Bu karmaşık karıncalanma, eşinizle daha yakın bir bağlantıya neden olur.

Ve çok iyi sözcükler orgazmı ile ilgili tüm konuşmalara rağmen, büyük “O” Tantra’nın amacı değildir. Bunun yerine, an içinde olma ve sansasyon ve uyarılma dalgası sürme (sizinkiyle eşinizin) hakkında daha fazla. En sonunda bir büyük patlamaya odaklanmaya odaklanırsanız, yol boyunca bedeninizde meydana gelen diğer “orgazmik sevinç” lerden kurtulabilirsiniz. Tantrik öğretmenler, dolgun orgazmlara ek olarak kadınların daha rahat ve hassas hale gelmeyi öğrenmeleri nedeniyle onları daha hızlı tecrübe ettiklerine söz verirler. istanbul da’taki bir SkyDancing Tantra eğitmeni olan Ethem sarı, tantraya yeni başlamanın, tantra deneyimini tamamıyla yerine getirmek için aşağıdaki ipuçlarını ve püf noktalarını takip ettiğini önermektedir.

 

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: , ,
One comment on “seks cinsellik tarihcesi
  1. Sevgiiiiciffff dedi ki:

    Makale vede kadin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*