Seks pozisyonları

Bazı varken seks pozisyonları  kocaman üstünde sık-kız, herkes olan pozisyonları? Kaç -a haksız yere çaput üne sahip. Insanlar şu pozisyonlarda burunlarını turn up neden arkasındaki mantık değişir, ama iyi haber biraz DENEME yaparsanız, her eğlenceli bir sürü olabiliyor. Onları dışarı çalıştığınızda hiç en eğlenceli iş aka bu yedi pozisyonları patlayıcı kılan araştırma seks bilim gibisin, öyle.

1. Misyoner.

Zavallı misyoner. Bu underrated seks pozisyonları geldiğinde yüce Abdülmecid taşımak için-gider, ama iyi bir neden için. Bir düşünün: Eğer göz teması, tam vücut yakınlığını almak ve bunu-cesetleri Zihninizi-ve koyarsanız bile orada bazı klitoral uyarılması çalışabilir. sihirli eleman bunu daha yüksek biraz biniyorsun vücutlarını kadar kaçmak için seks yaşıyorsanız kişiye gerektiren coital Hizalama Tekniği (CAT) ‘dir. Yani düzgün sizin için klitoral eylem bol çeviren senin parçaları, sıraya her itme başında aşağı hareket kendi vücut losyonu gerekecek demektir.

2. Şelale pozisyonu

“Evet, bu oldukça iyi hissediyor sanırım”, böyle basit bir değişiklik misyoner alabilir “Kutsal cehennem, çünkü bana ne yaptığını ve sana evlenme teklif etmek üzereyim.” misyoner sırasında size altında bir yastık yerleştirerek eşinizin G-spot ile tutarlı temas kurmaya kolaylaştırır kalça açısı, ayarlamak yardımcı olur.

 

3. Taşlama

 

Eğer lise yıllarında düşkün anıları geride bırakarak, bu bir çekimser ettik Tamam. Gerçekten, kim onların yetişkin cinsel yaşam içine “çabalayan” ile eşanlamlı bir şey birleştirmek istiyor? çeşitli adlar olabileceği gibi unsexy gibi pek çok kadın orgazm için gereken klitoral uyarılması, bir sürü imkanı sunar, çünkü hala, bu bir kazanan olabilir. Bir eşiniz karşı hareket iseniz Bunun ötesinde, sen sonuçta daha memnun hissetmenize yardımcı olabilir basınç ve hız, toplam kontrolü sizdedir.kendi eline keyfinizi ayırdığınız için sırtınızı sıvazlayın.

 

4. El işleri

 

Teknik olarak bir seks pozisyonu değil, ama maligned el işi bu listedeki bir nokta hak etmek için yeterli underrated. herhangi bir kadın o çok iyi bir adam bunu kendisi sadece yapabileceği eğer bir el işi denemek ve neden insanlar merak ediyorum. çekişme Birkaç puan: 1. Kadınlar süper yumuşak elleri var eğilimindedir ve erkekler genellikle yok. Ellerinizi temelde onun ego bir dışa tezahürü ne miktarda keşfetmek izlemek 2. ve kendisini bir cinsel deneyim. 3. sürpriz unsuru. Eğer dümen olduğunuzda bir adam kendisini servis ne zaman gelecek geliyor biliyor, ama? Çok değil.senin arkadaşlarından biri bir el işi veren yararları şüphesi dahaki sefere, bir uydurma çürütme olacak.

 

5. spooning

 

Bu haksız heyecan yoksun, ya da kimi zaman tatlı seks tembel seks alemine küme var. Orada yanlış bir şey, ama sarılmayı en çok büyük bir potansiyele yok sayar. acayip romantik olabilir iken küçük kaşık belden öne eğildiğinde, şeyler (küçük kaşık sırtına ve popo seksi görünümüne ve çok mutlu bir büyük kaşık sayesinde) daha itme kaldıraç yaratarak, çok daha sıcak alabilirsiniz.

 

6.köpek stili.

 

Eğer yüksek düzenin bir seks tanrıçası konum gibi hissettiren bir kaba oturumu istediğinizde, köpek tarzı açıkça tasarıyı uygun. şey tamamen adil olan, kişiliksiz görünüyor yapabilirsiniz birbirine bakacak şekilde değil çünkü bazı kadınların bunu sevmiyorum olmasıdır. Düzenli köpek pozisyonu varsayarak başlamak eğer Neyse ki, bazı romantizm ile bu pozisyonu aşılamak, daha sonra hem arkanıza yaslanıp kadar oturmak. Eğer eşinizin uyluk arasına sokuldu konum Bu şekilde, elleri vücudunuzun etrafında serbestçe dolaşmak ve hala bu konumun G-spot ilgisinden yararlanarak ederken istediğiniz kadar öpmek için başınızı açabilirsiniz.

 

7. Ters İLİŞKİ

 

Zavallı misyoner. Bu  seks pozisyonları geldiğinde yüce Abdülmecid taşımak için-gider, ama iyi bir neden için. Bir düşünün: Eğer göz teması, tam vücut yakınlığını almak ve bunu-cesetleri Zihninizi-ve koyarsanız bile orada bazı klitoral uyarılması çalışabilir. sihirli eleman bunu daha yüksek biraz biniyorsun vücutlarını kadar kaçmak için seks yaşıyorsanız kişiye gerektiren coital Hizalama Tekniği (CAT) ‘dir. Yani düzgün sizin için klitoral eylem bol çeviren senin parçaları, sıraya her itme başında aşağı hareket kendi vücut losyonu gerekecek demektir.

12240057_10153815804056661_8084100923081618364_n

Genel kategorisine gönderildi Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Sohbet Chat