Snapchat Hikayeleri

Snapchat, heyecan verici ve benzersiz bir sosyal medya uygulamasıdır. Mesajlar, anlık görüntüler ve öyküler aracılığıyla başkalarıyla bağlantı kurmanıza olanak sağlar. Yine de, kullanıcıların çoğunun sinir bozucu bulduğu şeylerden biri, enstantane artık onları görünce orada olmamasıdır. Çok iyi olan bazı çırpmalara rastlıyoruz ve onları cihazımızda görmek istiyoruz. Belirli bir çırpıda ekran görüntüsünü almış olsanız bile, uygulama ekran görüntüsünü aldığınızı diğer kişiye bildirir.

Ancak, anlık görüntüleri ve hikayeleri Snapchat’ten kaydetmek istiyorsanız, bir yol var. İşlem o kadar basit değildir, ancak aşağıdaki işlem yoluyla bunu yapabilirsiniz. İşte bunu nasıl yapabilirsiniz.

AZ Ekran Kaydediciyi Alın

Oyun ekranından ideal ekran kaydedici uygulamasını indirerek tüm Snapchat videolarını cihazınıza kolayca kaydedebilirsiniz. Bu amaç için en iyi uygulamalardan biri AZ Ekran Kaydedici’dir. Bu uygulamayı yükledikten sonra, telefonunuzda açın; ekranda yüzen bir simge göreceksiniz. Kaydı başlatmak ve Snapchat uygulamasını başlatmak ve Smartphone’unuzda olmasını istediğiniz videoyu açmak için oradaki kamera simgesine dokunun. Kaydı durdurmak için bildirim kaydırıcısını aşağı kaydırın ve özel durdurma düğmesine dokunun. İstenilen video cihazınıza başarıyla kaydedilecektir.

Eğer anlayamıyorsanız, işte sizin için adım adım aynı yöntem:

1. Play Store’a gidin ve AZ Screen Recorder’ı oradan indirin.

2. İndirdikten sonra uygulamaları kurun ve erişmek için açın.

3. Açıldıktan sonra, uygulamadaki yüzen simgeyi bulun.

4. Şimdi telefonunuzdaki Snapchat uygulamasını açın.

5. Daha önce aradığınız yüzer simgeye ve ardından kayıt işlemini başlatmak için kamera simgesine dokunmanız gerekir.

6. Üstteki bildirim bölümünü ziyaret edin ve kayıt işlemini durdurmak için durdur seçeneğine dokunun.

Snapchat içeriğinizi kaydetmeyi deneyebileceğiniz bir yol daha var. Kaydetmek istediğiniz belirli resmi açın ve kaydetmek üzere başka bir cihaz getirin. Başka bir Akıllı Telefon, kamera veya tablet olabilir. Bu seçenek en iyisi olmayabilir, ancak isterseniz deneyebilirsiniz.

Kendi Snaps and Stories nasıl kaydedilir?

Snapchat’ta kendi fotoğraflarınızı kaydetme işlemi çok basittir. Fotoğrafı göndermeden önce ve oluşturduktan sonra, aşağıdaki bölümde bulunan Kaydet seçeneğine dokunmanız gerekir. Kendi hikayelerinizi kaydetmek için sol üst kısımda bulunan profil düğmesine dokunarak profilinize gidin ve sonsuza kadar saklamak için öykü ile mevcut olan indirme seçeneğini seçin. Kaydedilen içeriği uygulamada görmek istiyorsanız, kamera ekranını açın ve yukarı kaydırın. Bu sayede, kendi Snapchat hikayelerinizi kaydetmeniz ve telefonunuza kolayca oturtmanız mümkündür.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
104 okuma
26 Mayıs, 2019
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?