Sohbet etmeden önce onu isteyecek Telefonu Flört Taktikleri

Bir kadının yatağa girmesinin asıl sırrı, onunla tanışmadan önce onu büyülemektir. Canlı olarak sohbet ettiğiniz bir kadın sizi Reel kabul etmeyi kabul ettiğinde sizi becermek istiyor. O zaten bu kararı verdi. Şimdi, bu mutlaka atılmak anlamına gelmez. Onu gördüğünde, fikrini mahvedersen zihnini değiştirebilir. Fakat ilk randevuda boğmayı başardığınız sürece, biraz alacaksınız. Tabii ki, bu gerçekleşmeden önce onu online olarak ikna etmeniz gerekmektedir. Bunu IM / Telefonu taklit taktikler takip ederek yaparsınız …

Anlık Mesajlaşma ile Flört – Ne Diyeceksiniz, Ne Diye Söyleyemem ve Nasıl Açıklayacağım.

İster telefonla bir kızla flört ediyorsanız veya bir bilgisayarın arkasından flört ediyorsanız, konsept aynıdır. Esprili yorumlarla koru, cekici pikap hatları değil. Telefonla değil, IM aracılığıyla flört ettiğinizde sahip olduğunuz tek avantaj, ne söyleyeceğinizi düşünmek için zaman harcamanızdır. Düşüncelerinizi tüketmek için fazladan zaman verildiğinde bile, ne halt edeceğini ve nasıl söyleyeceğinizi hâlâ bilmiyorsanız bu önemli değildir. İşte size yardımcı olacak bazı ipuçları …

Ne Diyeceğiniz : Flört biraz yaratıcılık gerektirir. Şakacı onu şakalaştırabilir. Kadınlar bayılacak bu pisliği seviyorlar! Ona övgü ver, fakat fazla değil. Ona sürekli bir iltifat ediyorsanız, sahte olduğunuzu düşünür. Flört için bir başka harika yol, sadece onu güldürmektir.

Söyleyecekler DEĞİLDİR: Herhangi bir saldırgan. Din ve siyasetle ilgili tartışmalardan uzak durun. Bir ilişkiniz olup olmadığını öğrenmeye çalışıyorsunuz ve onu rahatsız ederek bunu yapmayacaksın. Siyaset ve din hassas konulardır. Irkçı bir şaka olmadıkça şakalar söylemek çok güzel.herhangi bir abuk subuk üyesi olmadıkça!

Nasıl Deyin: Yaptığınız her yorum kısa ve noktaya gelmelidir. Uzun sarmallı mesajları can sıkıcı. Ayrıca, doğru duyguları suratlar ve ünlem işaretleri ile ifade ettiğinizden emin olun. Aksi takdirde, alaycı, samimi, şakaydı, ciddi, vb. Bir yorum yaparsa, o da çözmek zor bir zaman alır.

Telefonda Doğal Flört

Telefonda flört etmek bilgisayardakinden daha zordur. Bir yanıtı hemen düşünmek zorundasınız. Telefonla flört etmenin bir yararı, duyguları ifade etmenin çok daha kolay olmasıdır. Aşağıdakiler, kadınları telefonla büyülemek ve onunla tanışmak istemek için kullandığım stratejileri …

  • Açıkça konuşmak. Konuşmanızı hafifletmeyin veya sinir bozmayın. Bu kadınlar için büyük bir saptırma. Güven eksikliğini gösterir.
  • Seksi bir sesle olduğu için onu kutlarız. Gerçekten seksi bir sesi olmasa bile, ona onun yaptığını söyleyin. Sanki onun sesine kapılmayacak gibi değil!
  • Sahip olduğu ve onu ondan alay ettiren bir aptal alışkanlığı bulun. Alay etmektense flört etmenin daha iyi bir yolu yoktur.
  • Onunla agresif ol. Alfa erkek zamanın% 99’unu kadın alır. Ona randevusu için tereddüt ediyorsan, gerçek bir testis çifti olan bir adam onu ​​elinden alacaktır. Ve şansın bok olacak.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
706 okuma
8 Nisan, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat