Sohbet kuralları

Bu sohbet odası, net ve güvende en iyi sohbet etmeyi amaçlamaktadır, sohbet edenlerin ve yöneticilerin izlemesi gereken bir dizi kuralın olması gerekir. Bu sınırların amacı eğlencenizi kısıtlamaya yönelik değil, taciz edilmeyeceğiniz veya rahatsız hissettirmediğiniz için tecrübenizi daha eğlenceli hale getirmektir.

1. Yaş Gerekliliği: 30+ 40+ 50+ ve 60+ yaş

2. Lütfen diğer kullanıcıların adı Flood, Spam ve Clon.

3. Sohbet moderatörlerine ve diğer sohbet takımlarına saygı gösterin.
* Daha spesifik olmak için:
– Diğer üyelerin dini, kültürel, ırk ve siyasi farklılıklarına saygı gösterin. Başka bir şahsa siyasi görüş katılmıyorsa, olgun bir şekilde yapın.
– Başka hiçbir üyesinin cinsel tacizi olmaz.
– Kişisel saldırılara izin verilmez.
– Cinsiyet ayrımcılığı yok. ‘Erkeklerden nefret ediyorum’ ya da ‘Kadınlardan nefret ediyorum’ herhangi bir şey tarafından izin verilmiyor.
– Sinir kızgınlık  kavgaları başka yerlerde yapılmalıdır. Kızgınlık kavagaları, iki veya daha fazla insan, birbirlerini aşağı atmaktan başka bir amaç olmadan birbirlerine kötü mesajlar yazdıkları zamandır.
– Bir başka sohbette bir sorununuz varsa e-postaya vb. Götürün. Genel sohbet odası bunun için bir yer değildir. Sohbet odasında başka argümanlara yönelme eğilimi gösterir.
– Lobiden veya ana odadan başka odalarda cinsel açıdan açık sohbet etmeye devam edin. Gerçekten özel bir sohbet etmek isterseniz, her odanızda bir parolayla kendi odasını yapabilirsiniz.

4. Genel odadaki (kendi güvenliğiniz için) e-posta adresiniz, ev adresiniz ve telefon numaralarınız gibi kişisel bilgilerinizi vermeyin.

5. Chat odaları bağlantıları ve üyelerimiz haricinde, diğer sitelere bağlantı göndermeyin.

6. Birine özel mesaj gönderirseniz ve cevap vermezlerse lütfen onlara mesaj göndermeye devam etmeyin.

7. Lütfen tüm harfleri yazmayın. (

Söylediğiniz her şeyi bağırıyor gibi görünür) 8. Lütfen Sadece Bir Kimlik İçermeye Çalışın – Lütfen birden çok kullanıcı adı kullanmayın. Gereksiz alanı kaplar. Ancak, daha da önemlisi, sohbet odasında bozulmaya neden olur. Katıltığınız herhangi bir sohbet salonunda insanlara güven oluşturmak zordur ve bir kişinin çeşitli kimliklerine sahip olması güvensizliğe, paranoyaya ve yeni üyelere şüpheye neden olur. Bütün sohbet odaları bunun için uğrayabilir. Başka bir isim kullanmak isterseniz lütfen sohbet moderatörünü bilgilendirin. Kişiyi tanımadığınızda nasıl biriyle ilgilenebilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
634 okuma
21 Haziran, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat