Süper  Sohbet

İnternet dünyayı daha küçük ve daha küçük hale getirdi, bize dünyadaki herkese kolay ve rahat bir şekilde iletişim kurabilmemiz için birkaç portal sunuyordu. Bu seçeneklerden biri   , özellikle de gün boyunca önemli bir şey yapmadığımız zaman, mesaj göndermek veya arkadaşlarımızla konuşmak için kullanabileceğiniz bir sohbet web sitesidir. Ve Türkiye’nin dünyadaki en yüksek ikinci nüfusa sahip olduğunu düşünürsek, sonunda arkadaş olabileceğiniz yabancılarla sohbet edebilirsiniz.

Görünüşe göre bugün birçok Türk topluluk tarafından aktif olarak kullanılmakta olan birçok sohbet sitesi bulunmaktadır. Bu notta size Türkiye’de en çok konuşan 03 web sitesini sunuyoruz. Kendinizi sıkıntıyla öldürmenin eşiğinde iseniz, o zaman bu web siteleri aracılığıyla günün her saatinde yeni insanlarla tanışmayı deneyebilirsiniz. Ancak tabii ki, konuştuğunuz insanlarla daima dikkatli olun. Sizi parçalamaya çalışırsanız veya sizden uygunsuz faaliyetler önermek istiyorsanız, derhal onlardan uzaklaşın.

01. Süper  Sohbet

Çocuklarla tanışmak ve sohbet etmekten hoşlanıyorsanız, Super  Chat sizin için Türkiye’deki en iyi sohbet sitesi olabilir. Herkesin kayıt işlemi yapmadan erişebileceği çevrimiçi sohbet odalarına sahiptir. Sohbet odaları içindeki aktiviteleri sürekli kontrol eden moderatörler de var. Uygunsuz, kaba ve yasadışı faaliyetlerde bulunmakla yakalanan ziyaretçileri yasaklama veya engelleme yetkisine sahiptirler. Çocukların yanı sıra yaşlılarla da tanışabilirsiniz. Günlük 267 ziyaretçi ve 1.602 sayfa görüntüleme vardır.

02. ChatRandom

2011 yılında piyasaya çıkan ChatRandom, Chatroulette’in alternatif bir web sitesidir ve size farklı ülkelerdeki rasgele insanlarla sohbet etmeniz için çok kolay bir mekan sunmaktadır. Ve web kameranız hazırsa, o zaman kameranın içinden kişiyi görebilirsiniz. Bu sohbet sitesine erişmek için sitenin kendisi kamera ve mikrofonunuzu açmak isteyip istemediğinizi soracaktır. Başlat düğmesini tıkladığınızda, diğer kullanıcılar zaten varlığınızı bildirecek. Kamera ve mikrofonu açmamayı tercih ederseniz, bir mesaj yazarak da başlayabilirsiniz. Ayrıca, ChatRandom, rasgele sohbet, kızlar rulet, gay sohbet, cam4 sohbet, sohbet odaları ve web kamerası sohbet özelliklerine sahip bir yetişkin sohbet web sitesidir.

03. Omegle

Listedeki üçüncüsü Omegle, 2009’da kuruluşundan bu yana hazır ve çalışır durumda. Bu sohbet web sitesini başka ülkelerden yeni arkadaşlar edinmek için kullanabilirsiniz. Bir metin göndererek veya web kameranızı açarak bir sohbet için sohbet başlatabilirsiniz. Bir kere ayarlandıktan sonra, web sitesi rasgele sizinle bir bire bir sohbet etmek için mevcut bir kullanıcı seçer. Bunu güvenli bir şekilde yürütmek için, diğer tarafa adınızı açıklamaya karar verdiyseniz, sohbetler isimsiz kalacak. Ve belirli biriyle sohbet etmek istediğiniz durumlarda ilgi alanlarınızı sağlanan kutuya ekleyebilirsiniz ve web sitesi sizinle aynı çıkarlara sahip birini bulacaktır.

04. Camfrog

2003 yılında kurulan Camfrog, dünya çapında 19 milyondan fazla üyesi bulunan bir başka çevrimiçi video sohbet topluluğudur. Ancak kullanıcılar için daha uygun hale getirmek için, Camfrog’u farklı cihazlarda indirip kurmaları gerekiyor. Belirli bir kategoriyi veya sohbet odasını seçebilir ve sizinle aynı çıkarları olan insanlarla mesaj alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
683 okuma
28 Eylül, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat Sohbet siteleri