Türkçe sohbet

Sosyal yazılımı ve internet dil öğrenimi devrim ve şimdi gerçek zamanlı sohbetler yapabilirsiniz mevcut mükemmel hizmetler bazılarını kullanarak etmiştir.

Sadece hatırlıyorum – “Eğer güzel bir şey söyleyemem Eğer hiç bir şey söyleme.”

Ortalama web öğrenin Türkçe Ağı farklı kılan şeylerden biri içeriğine sahip olabilir giriş ve koşmak o insanların erişilebilirlik olduğunu. Üzerinde yapabilirsiniz İngilizce öğrenin forum ve aşağıdaki çevrimiçi hizmetler: –

TÜRKÇE SOHBET CANLI

Bir forum katılmak istemiyorsanız Canlı Sohbet sayfasını deneyin .

Kimse Canlı Sohbet etrafında ve olmayan insan karakterleri konuşan sakıncası yoksa ailece  chat , onunla ilgili güzel bir şey o 24/7 uyanık olduğunu.

Takip edin kurallar ve ilkeler bizim oturumları herhangi katılan veya bu kuralları kabul etmiş bizim hizmetlerden herhangi birini kullanarak, aşağıda.

SKYPE TÜRKÇE ÖĞRENIN

Biz Skype’ta Türkçe öğrenenler için çeşitli oturumları ve Join Me. Bize katılmak isteyen varsa, bu talimatları okuyunuz.

SANAL DÜNYALAR TÜRKÇE ÖĞRENIN

(kendi sanal boşluk) TÜRKÇE öğrenenler için çeşitli oturumları – Bize katılmak isteyen varsa, bu talimatları okuyunuz.

GOOGLE PLUS TÜRKÇE ÖĞRENIN

Biz (kendi G + toplumda) Google Plus Türkçe öğrenenler için birkaç seans çalıştırmak – Bize katılmak isteyen varsa, bu talimatları okuyunuz.

Diğer servisler

Skype, Second Life, eğer, vb sen yakala yok internette sunulan benzer hizmetlerin vardır + G: –

Paltalk Yahoo! Messenger Hypergrid

TÜRKÇE FORUMDA TÜRKÇE ÖĞRENIN

Bilgi Türkçe forum yazılıTürkçe pratik için harika bir yoldur ve Ağı’nda her şey gibi bu bedava hizmet olarak sağlanmaktadır. Bu serkan tarafından barındırılan, reklam ve sponsorluk kısmen destekleniyor. Forum bize ve Türkçe öğrenirken diğer insanları ve diğer dillerde karşılamak için izin verir. Herkes mesajları okuyabilir, ancak sadece üyeler kendi mesajları eklemek, ya da sadece söyleyebiliriz .

Forumun temel amacı teşvik, tavsiye, destek, keyfi sağlamak ve burada olumlu sözcük eklemek etmektir! Bu fikirleri paylaşmak ve eğlenmek için bir çevre dostudur. Biz bazen diğer sitelerde repost ve sık sık diğer oturumlarda forumunda yapılan mesajları tartışmak. Hatta mesajlar yüksek sesle okumuş olabilirsiniz.

öncelikle sadece mesajlara cevap verme mümkün olacak katıldığınızda, bu spam vazgeçirmek için sadece ve biz sizi tanımak gibi seviyeleri sonunda kadar vb kendi konuları, hisse videoları oluşturmak mümkün olacak, artış

Forum konulara düzenlenmiştir ve her zaman Lynne “Özel Mesaj” göndererek yeni bir konu isteyebilirsiniz.

 

 

 

ücretsiz!
Ayrıca İngilizce öğrenen arkadaşlar bir ağ oluşturabilirsiniz.
Sen diğer üyelerden kişi listenizdeki için / Özel Mesajlar (PM) ‘ın gönderebilir ve alabilirsiniz.
Giriş yaptıktan sonra, son ziyaretinizden beri yeni hangi mesajları görebilirsiniz.
Birisinin mesaja cevap geldiğinde sizi e-posta almak için tercih edebilirsiniz. (Gerek yok geri kontrol etmek!)
Özel bir resim seçebilirsiniz.
Sen bir profil oluşturabilirsiniz.
Eğer aktif bir katılımcısı haline kez özel bir imza oluşturabilirsiniz.
Gerek bir yazı e-posta adresinizi koymak ve dünyaya göstermek için. Eğer doğrudan bir yanıt istiyorsanız, tam bir gizlilik için forum aracılığıyla PM sizi onlara sahip.
rozetler vardır! Eğer başka bir dilde yardım arıyorsanız da dil rozetleri talep edebilirsiniz. forum orada herhangi bir dilde yazabilirsiniz, sen bireysel olarak diğer üyeleri ile doğrudan temas kurmaya izin verir, ve belki bir dil değişimi kurdu.
Eğer gerçekten forumunda Skype / MSN / Google vb id paylaşabilirsiniz size istiyoruz, ama biz sadece (bu spam durdurmak için) özel olarak bu bilgileri paylaşmak öneririz.

Takip edin kurallar ve ilkeler bu kuralları kabul etmiş bizim oturumları veya faaliyetlerin herhangi yer alarak, aşağıda.

 

Kısaca:-

Eğer hiçbir şey güzel diyemeyiz ise, hiç bir şey söyleme.

Evde hiçbir siyasi / dini / sınır sorunu / kişisel kavgaları bırakın.

forumlar ve LEN teklifler değil din ya da politik ikna insanları dönüştürmek için, Türkçe pratik için tüm diğer hizmetler.

başkasının evinde misafir olarak kendinizi düşünün ve mobilya ayaklarınızı koymayın.

Eğer çıkarı varsa, açık kollar ile ağırlayacak diğer forumlar bol vardır.

kurallar

Biz herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, bu içerir bu servisleri kullanarak gelen herkes yasaklama hakkını saklı tutarız, ancak bunlarla sınırlı değildir:

Yok hayır:-

Griefing.
Kötü niyetli dil.
nefrete tahrik.
Hoşgörüsüzlük.
Küfür – Hatta maskeli küfür!
Böyle HotBabe olarak uygunsuz takma Kullanımı!
diğer ziyaretçiler saygısızlık.
Reklam ürün veya hizmet.
Bir rahatsızlık neden olur.
Kasıtlı rahatsız edici diğer ziyaretçiler.
İngilizce öğrenme ile ilgili olmayan şeyleri atıp. (Eğer bir rant isterseniz kendi oda ayarlayın.)
Bu kuralların herhangi bir kırılma yasaklı olma senin neden olur.
Skype gibi bazı oturumlarda, katılım, forum üyelik gerektirir.
Forumun üyelik, hesap uzun süre devre dışı kalırsa geri çekilebilir

Internet etiği kurallarına kurallarına üzerine fırça .
Kuralları

Biz sadece yetişkinler bu hizmetleri kullanmanızı öneririz.
birbirlerine karşı nazik olun.
birbirlerine karşı nazik olun.
birbirlerine konuksever.
İngilizce, her zaman kullanılmalıdır.
Anadili bekliyoruz, okuma ya da konuşma oturumlara katılmak lütfen, diğer aksan dinlemek harika. Ancak, ESL / EFL öğrencileri için belli ki sorulara cevap imtina edin.
Bazı insanlar Online tehlikeli olabilir. Onlar olduklarını düşünenler olabilir. Kendinizi korumak için onlara gerçek adını, adresini söyle ya da onlara konum veya kimlik comprimise herhangi bir kişisel veya iletişim bilgilerini ya da bir şey vermemelidir.
Çünkü phishing ve diğer güvenlik konularında mesajlar URL’lerin embed etmeyiniz – onlar silinecektir. Aksine tam url adresi göndermek ve o zaman insanlar kesmek için seçebilirsiniz ve kendi tarayıcı yapıştırabilirsiniz.
o kısmını veya adınızın tümünü içeren özellikle e-posta adresinizi vermeyin. English Forum Eğer üye (ücretsiz) haline tarafından kullanabileceğiniz bir e-posta gibi bir çok iyi (ücretsiz) mesajlaşma sistemine sahiptir.
rutin ilgili herkes ayrıntıları söyleme. Örneğin gitmek ya da orada olacağım yerlere gitmek ister ve hangi yüksek okul / üniversite onlara söyleme.
Sen şiddetle tavsiye edilir ASLA sadece internetten biliyorum herkes karşılamak.
Yırtıcı, tehdit taciz ve yasadışı davranış tolere edilmez.
Sadece İngilizce (ne kadar iyi veya kötü sen önemli değil) konuşulan edilmelidir.
Zemin diğerlerine verilmelidir.
Saygı başkalarına gösterilmelidir.
insanlar farklı kültürler, dinler, görüş ve inançlara sahip unutmayın. Onlarla aynı fikirde olmayabilir, ama bu kişisel onlara saldırmak için bahane değil.
Hiçbir Küfür! bunun gibi kaba veya cinsel dil veya referansların kullanımı tolere edilmeyecektir.
Sohbet penceresinde yazarken Biz bazı insanlar utangaç ve bu nedenle tartışma grubuna bir mikrofon kullanarak zorunlu olmadığını biliyoruz, ama konuyu takip edin yapmak.
Biz size, virüs ya da rahatsız edici içeriğe sahip sitelere bağlantılar içerebilir güvenmiyorum diğer kullanıcılar tarafından gönderilen URL’leri açmayın öneririz. Bana bir şey şüpheli bildirebilirsiniz, ve Bayan Marple gibi araştıralım ..
Aile dostu URL bir mesaja alakalı olduğunu gönderilebilir. Ancak URL diğer sohbet odaları ya da reklam veya yetişkin siteleri herhangi bir biçimde en izin verilmez. Böyle bir URL ‘lerin gönderme yasaklı olma neden olur.
Sadece hatırlıyorum – “Eğer güzel bir şey söyleyemem Eğer hiç bir şey söyleme”.

feragat

Web sitesi (ler), sohbet odası, forum ve sohbet grupları ücretsiz bir hizmet olarak sunulmaktadır. Bu nedenle, verilen veya ima garantisi yoktur. Bu hizmetlerin kullanımı, kullanıcının kendi riski altındadır. Bu hizmetleri kullanımınız Ag veya herhangi bir şey için sorumlu bizim ortakları söz konusu ya da her zaman herkese hizmet yapmış ve biz her durumda ve herhangi bir nedenle sorumlu tutulamaz olacağını tutmaz bir anlaşma teşkil etmektedir.

Bu hizmetlerin kullanımı içinizde burada yer alan şartları toplam anlaşma olduğunu belirtir. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorum, o zaman bu hizmetleri kullanmak etmeyiniz. Eğer hizmetlerini kullanmak ve biz ve sorumlu tutulamaz olabilir bu şartları kabul etmiyorsanız.

Türkçe sohbet sitesi herkese açık eğer kendiniz türkçe öğrenip bir yakışıklı erkek arkadaşınız olsun istiyorsanız www.yerlichat.com sitesinde sizlere çok yakışıklı vede karizmatik erkeklerle bulucaksınız.

 

FB_IMG_1455112515170

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
983 okuma
24 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat