Bir kadın seks sırasında ne istiyor?

Kadınlar kesinlikle farklıdırlar ve arzuları farklıdır ve bazen öngörülemezdir. Bununla birlikte, cinsiyet seks kadar güzel. Konuşmadıkları 10 istek sunuyoruz, ancak istiyorlar.

Aşk

Unutulmaz bir zamandan, sevgi ve cinsiyet bir kadın için ortak bir çalışma olarak kabul edilir. Yaşa bakılmaksızın, tüm kadınlar sevilen bir erkekle seks yapmak istiyor. Seks yapan bir kadın için en büyük teşvik aşktır. Olmak istediklerini sever misin? Bir kadının duymasını istediği buydu.

Temizlik

Bir erkeğin temiz olmadığı ve cinsel organların saflığını takip etmediği zaman kadınlar tolere edilmez, iğrenç bile olurlar. Kadınlar her ayrıntıyı fark eder ve hijyen hakkında konuşmazlarsa, çünkü sizi rahatsız etmek istemezler. Ancak cinsel taciz edici cinsiyette olan erkekler, genital organların mükemmel bir şekilde temizlenmesi gerektiğinin farkında olmalıdır.

Romantik iltifatlar

Güzel seks severler romantik tezahüratları severler. Yani dudaklarına ölümsüz şarap ile karşılaştırıldığında, kendisine cinsel ilişki sırasında dörtlüsü vermek, çiçek yaprakları vücudunu süslüyor, sonra onu okşa.

Zevk haz

Güzel seksin hayranlığına ihtiyacı var. Övgüleriyle her anına hayran olmaya ve iltifat etmelerini istiyorlar. Şeklinde giyin, esnekliğini, tadını çıkarın ve sizi gerçekten kutsasın. Kadınlar kulakları sever, her zaman hatırlanmalıdır.

Şeref

Kadınlar cesur erkekleri ve cesur tezahürleri sever. Cesur erkekler, seks yapmaya başlamadan önce kadının hayal gücüyle çalkalanıp iltihaplanırlar. Ve bu sekste cesur incelik her kadını delirtebilir.

Çeşitlilik

Her şeyi aynı şeyi yapmak her zaman tabii ki sıkıcıdır. Bu bir zorunluluktur-yatmak zorunda. Seksi oyunlarla deney yapmayı teklif edin ve karakterler de uygun olur. Dikkatli ol, bekle, yapma :).

“Agresif” eylemler

Erkekler cinsel saldırganlığı kadınları kışkırtmaktadır. İnsanoğlunun kendisine daha aktif bir şekilde hakim olma ve tepki verme isteğini hissediyorlar. Saldırganlık, hafif bir seğirme, morarma ve dokunan eller ile ortaya çıkabilir. Bazı kadınlar söylenen ya da öylesine dinleme onu daha kışkırtmayı o seks sırasında erkeklerin kendilerine kelimeleri “kirli demek” ne zaman deli, ancak kelimelerin seçiminde dikkatli olun. Saldırganlık hakkında konuşurken, boyut duyusunu arttırmak gerekli değildir.

Şefkat

Kadınlar uzun caresses seviyorum okşadı, kısacası, öykünün sonuna gelecek vaat eden bir giriş ima eder. Kadınlar duygusaldır ve daima korunmak isterler. Onu hassasiyet, coşkunluk, dokunma ve önemli ile ısıtın, acele etmeyin.

Sabır

Kadınlar ne zaman güvenlerini seviyorum ve bir erkeğin kalıcılık olması gerekiyor budur. Bununla birlikte, mahkumiyet tek başına sözlerle sınırlı olmamalıdır. Dudak, el, dil, öpücük ve iltifatlı kelimeler koyun. Kadınlar “üzülmek” çok sevimlidir, bu yüzden Güzel ve tatlı üzgünler giymeye hazır :).

Egzersiz

Evet, kadınlar iyi bir eş sahibi olmak istiyorlar. Adam yatakta usta olmalı, seks sanatının dizilişini ve yapısını açıkça bilmelidir. Sonuçta, bir adam avcıdır. Kadınların açgözlü erkekleri sevdiğini bilmek önemlidir. tek bir kapıyla tatmin olmayın). :))

seksi kadınlar, Güzel kadınlar, cinsel sohbet, erotik sohbet, canlı sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.276 okuma
10 Şubat, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet