Canlı Kadınlarla Nasıl Sohbet Edilir

Bazı erkekler kadınların karmaşık olduğunu söylemek ister. Ve onlar haklı! Kadınlar karmaşıktır. Ama sonra erkekler de karmaşıktır. Erkekler ve kadınlar çok farklıdır, ancak hepimiz temel sosyal kurallar ve normlar tarafından yönetilmektedir.

Bu makale size kadınların nasıl farklı olduğunu anlama ve kolay sohbeti mümkün kılan toplumsal normlara hakim olma konusunda birkaç hızlı ipucu veriyor. Çevrimiçi iletişimlerden güçlü olduğunuzdan emin olmanızı sağlayacak birkaç yöntemle, gerçek çevrimiçi daterlerden veri topladık.

Bunları akılda tutun ve çevrimiçi kadınlarla nasıl konuşacağınızı öğreneceksiniz:


Saygı buna göre açık gözükebilir, ancak canlı iletişim kurarken kaç kişi saygısızlık gösterdiğine şaşıracaksınız. Bir erkek olarak, her zaman bayanlara saygı göstermelisin. Yani, edepsizlik, hakaret etme, uygunsuz cinsel yorum yapma. canlı iletişim kurmak zor olabilir. Şakalarınızın veya yorumlarınızın ince ayarlarından  bazıları kaybolabilir. Dikkatli ol, okuduğunu tekrar oku ve daha agresif hale gelmeden önce kadın ve sohbet için bir fikir edin. Eğlenceli olduğunuzu düşünebilir ve tam bir pislik olduğunu düşünebilir.

Bazı övgüler diğerlerine göre daha iyidir
Fiziksel ya da duygusal düzeyde övgüde bulunmak, fiziksel bir düzeyde değil, çevrimiçi ortamda gerçekleşebilir. Birçok kişi “Sen güzelsin” ya da “Harika görünüyorsun” demektedir. Ve her kız onun görünümüyle iltifat etmekten hoşlanır, ancak şansını çok duyduğu için her Ona mesaj gönderen başka biri.

Karıştırmayı deneyin ve ona başka bir konuda iltifat edin. Bir kadın genelde zekası, nezaketi ya da kişiliğinin değeri hakkında övgü ile onun fiziksel görünümü hakkında yaptığı yorumlardan ötürü daha gururlanır.

Ona iltifat ettiyseniz, eşsiz yapın. Gerçek canlı verilerden alınan , kadınların gözleri, saçları ya da gözlükleri hakkında güzel şeyler gibi sözcükler yerine belirli şeyleri çağıran iletilere yanıt verdiğini gösteriyor.

Konuşmaya devam et -Canlı
Olmak İçin Çalınacak Bir Şey Yok Bazen, gergin olduğunuzda, bir kadının konuşmasıyla ilgili en büyük mücadele, konuşmak için şeylerin bitmesini önlemektir. Konuşma durursa, katil olabilir. Böylece, insanlara ya da getirmek istediğiniz birkaç soru kıcamına getirin’ve sormayı sevdiğiniz birkaç soru getirin. Biraz genel ya da sıkıcı olsalar bile, hazır bir şey yapmak güzel. Bu şekilde, konuşmada duraklama varsa, hazır olacaksın.

Onu geri göndermek için bekliyorsanız, birçok kadın bunu yaparken çok uğraştığında bir sürü kadının hoşlandığını unutmayın. Gizemli, onları tahmin ediyor, onları delirtiyor, ama eğlencenin bir parçası. Alınması zor oynamak çevrimdışı olduğunuz sürece iyi durumda ancak çevrimiçi mı? Şey, sadece işe yaramıyor. Yerli chat sosyal pilatformda, 3 milyondan fazla görüşmeden toplanan verilere göre , biri 24 saat içinde cevap vermezse, bir daha asla konuşmayacağınız şansı% 94 olur.

Sorulara Sor
Biri birisi ilgilendiği ve daha fazla öğrenmek isteyen herkesin hoşuna gidiyor. Bir kadının etrafında söylenecek bir şeyler kaybettiğinizi düşünüyorsanız, müzik, film ya da kitaptaki zevkini sorun. En çok neyi sevdiğini, işinin ne olduğunu, hatta işinin ne istediğini öğrenin. En son ne filmi izlediğini sormak bile, nefret etse bile, iyi bir konuşma yapabilir ve onu tanımanıza yardımcı olabilir.

Zorlamaya
Çalışmayın Erkeklerin kibirli ya da etkilemek için çok uğraşmış gibi göründüğü zaman kadınların çoğunluğu bunu takdir etmez . Erkekler arasında gerçekleşen banyonun türü, bir erkeğin ve bir kadın arasında oluşan iletişim türüyle aynı değildir. Kendinize iyi bakın, ona ne yaptığınızdan, ne araba kullandığınızdan veya yeni telefonunuzdan nasıl yeni çıktığınızı söyleme. İlgilendiği takdirde, bunlar fark edeceği ve takdir ettiği şeylerdir. Biraz övünmek isterseniz ve sizi harika bir şey yakalamak için vurgulamak isterseniz, onun da hoşlandığını düşündüğünüz serin bir şey hakkında bir hikaye anlatın. Bu şekilde sadece sizinle ilgili değil.

Saldırıdan çok agresif olmak geri tepebilir. Veri, akşam yemeği, içki veya öğle yemeğinden bahseden ilk mesajların% 35 daha az yanıt aldığını gösteriyor. İlk mesajınızda birine sormayın.

Geçmişiniz ve Gerçek
Kadınlarınız Hakkında Dürüst Olun, gerçekten dürüst ve açık konuşan bir adama gerçekten saygı gösterin. yerli chat, farklı bir araştırmada 4000 abonenin profiline baktı ve boşanma, ayrı ya da eski durumum hakkında profilleri bulunan erkeklerin % 52 daha fazla mesaj aldığını keşfetti . Benzer şekilde, oğlu, kızı, genci, çocukları veya tek baba olan erkeklerden % 7’lik bir artış gördü.

Şansınız, kadınlarla düşündüğünüzden daha iyi konuşmanızdır. Sadece birazcık pratiğe ihtiyacın var. Ve bu, canlı veriler hakkında en iyi şeylerden biridir – birçok insanı tanımak için birçok fırsat vardır. Öyleyse eğlenin, flört et, soru sormak ve hiçbir zaman randevu alamayacaksın.

Canlı sohbet yapmak insanı gerçekten güzel vede seviyeli bir duruma getirmekte bu beklenti bekar kızlarla sohbet vede hatunlarla chat keyfiyle dahada yoğunlaşmaktadır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.402 okuma
19 Temmuz, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet