Canlı sohbet telefon hatları

Canlı sohbet telefon hatlarını bilmeyen yoktur. Hatırlayın biraz geçmişe gidelim 0900 hatlar vardı telefonda seks yaşayanların mekanı diyelim bir çok erkek aradığına eminim televizyonda reklamları çıkardı her daim ufak bir yazı ile dakikası nekadar diğe yazardı ama kimse kiminle konuştuğunu bilmez görmüyorsumki belkide kadın 200 kilo fakat ay başı geldiyinde milletin suratı bir karış adamı telefonda harbi düdüklemişler  o konuşma çok pahalıya gelmiş emin olun oraya verdiyi parayla belide iki kadınla birlikte olurdu telefonda fantazilerini anlatırken güzel:)) fatura kol gibi geldiğinde kötü fakat bir güzel tarafı bütün abazalar orda yani bir nevi türkiye rahat etmekte güzel olan tarafı kadın olmaz demiyo her türlü pozisyona açık yani.

Bugün 0900 hatlar tarih oldu yerini alan yok yasaklandı sanırım fakat gerçek olan canlı sohbet olması vede güzel sevişmeleri telefonda bunlar tarih oldu gerçi ömür geçmekte bunlarında bor soni vardı geldi bir çok abaza insanı sokaklarda başıboş köpek gibi gezmesine mani olan hatlardi biraz indirimli vede üçüz olabilse emin olun türkiyenin tamamı arardı porno hatları gibi maşallah hoc durmayan vede para basan bir darphae sermayesi bir telefon gerçi neolcak 2 gün pezo derler 3 gün beyfendisin burası böyle arkaşlar bu sitede bana makale yazma imkanı veren admine teşekkürler bugün pazartesi vede güzel bir başlangıç herkese güzel günler dilerim mutlu kalın seks ile kalın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.214 okuma
26 Şubat, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet