Ciddi sohbet vede arkadaşlıklar aramak

 

“Benim bir kuralım var ve bu, biz seks yaparken asla birisinin yüzüne bakmamak ; çünkü, birincisi, ya ben adamı tanıyorsam?” Laura Kightlinger

Bekarlar, gündelik (çoğunlukla cinsel) ilişkilerde yetersiz kalmaları için daha büyük özgürlüklerini algılarlar. Romantik seçeneklerin bolluğu bir partner arayışını oldukça yüzeysel yapar. Uzun süre birlikte kalma niyetini içeren ciddi bir romantik ilişki yürütmek, önemli bir derin ilişkiniz uğruna romantik özgürlüğünüzden büyük bir kısmının verilmesini ima eder. Bununla birlikte, Maç anketi bugünün bekarlarının% 69’unun ciddi bir şey aradığını gösteriyor.

Araştırmaya göre, Amerikan bekarları ciddiyetle ilgili bu dileği yerine getirmek için üç ana yol kullanıyor: takılmak, arkadaşlara faydaları ve resmi bir ilk buluşma. Her üç yol da birlikte yatırım zamanı gerektirir ve çeşitli derecelerde ciddiyetlerini ifade eden belirli kurallara sahiptir.

Takılırken, insanlar seks yapmaya ve resmi bir ilk randevuya çıkmadılar. Bu tür bir ilişki en düşük ciddiyet derecesine sahip olsa da, yine de bir dereceye kadar ciddiyet gösteren bazı davranış kuralları vardır. Bu nedenle, birçok bekar, resmi bir ilk buluşma zamanından ziyade, faturayı bölmek ve fiziksel mahremiyete doğru yavaşça ilerlemek de dahil olmak üzere, dışarıda takılırken daha geniş bir davranış dizisinin uygun olduğuna inanmaktadır.

Dostluk yararları ile daha ciddi ve gerçekten de bu tür ilişkilerde insanların neredeyse yarım taahhüt ilişki dönüşüyor bunu yaşadım. Dahası, bu türden bir ilişkiye giren çalışmadaki çoğu katılımcı (erkeklerin% 71’i ve kadınların% 80’i), arkadaşlığın (cinsel) faydalardan daha önemli olduğunu düşünmektedir.

Resmi bir ilk tarihin deneyimi gittikçe daha popüler hale geldi (ankete katılan bekarların neredeyse yarısı böyle bir tarihe gitmişti) ve anlamlıydı. Önceden 2–3 gün önce, güzel bir lokantada (fast food lokantasından ziyade) ilk randevuya sahip olmak ve yanakta veya öpüşte bir gaga gibi mükemmel bir sona sahip olmak büyük bir önem ifade etmektedir.

Maçın baş bilim danışmanı Helen Fisher, aşkı başlatmanın başarılı olduğunu kanıtlayan tüm bu taktiklerin, kurucunun genişlediğini gösteriyor. Özellikle önemli olan, ilk resmi tarihin yeni önemi olduğunu söylüyor; oysa sadece sıradan bir bakış olarak görülüyordu, şimdi sıklıkla bir romantizmin resmi başlangıcını işaret ediyor.

Farklı, kısa cinsel etkileşimler aramak

“Bir evliliği sürdürmek için kocanın erkeklerle bir gece geçirmesi gerekiyor ve eşin de erkeklerle bir gece geçirmesi gerekiyor.” Zsa Zsa Gabor

Ciddi romantik ilişkiler arayışının yanı sıra, bekarların çeşitli, kısa, yüzeysel ve cinsel ilişki türlerini deneyimlemelerine yönelik büyük bir eğilim vardır. Böylece birçok bekar eşzamanlı olarak birden fazla insana ev sahipliği yaptı – erkeklerden (% 51) daha fazla kadın (% 69). Dahası, heteroseksüel bekarların% 62’si üçlü, üçte biri de bir robotla seks yapardı, ancak bekarların neredeyse yarısı eşinin bir robotla cinsel ilişkiye girmesi durumunda onu aldattığını düşünürdü.

Cinsel sohbet, seksi sohbet, fantaziler,

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.029 okuma
10 Mayıs, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet