Cinsel Sohbet Başarısı

Herkes derhal seks sohbetinde yetenekli değildir . Ezici görünebilir, özellikle de hemen hemen başarılar elde etmek için her türlü kelime ve güvene sahip değiliz, ancak endişelenmeyin. Yetişkinlere yönelik sohbet odalarında şimdiye kadar yapılan tüm iyi ve kötü yaklaşımları gördük ve bu Beş Seks Sohbet Başarı ipucu ile herkesin aksine aksine daha iyi bir şansı olduğunu eminiz .

Rahat Yerli Chatte Seksi Şaka yapanlar

İlk şey, rahat ol. Çevrimiçi Seks Sohbetinde en önemli cazibe merkezlerinden biri, kendi ortamlarında güvenli bir şekilde bulunan sohbetlere cazip bir cazibe merkezidir. Rahat insanlar, en seksi fantezilerini ve arzularını ortaya çıkarırlar. Konfor da bulaşıcı olabilir! Herkes rahatsa, herkes daha eğlencelidir.

Cinsel itirazınızı abartın

İkincisi, her zaman süsleyin. Çin yemeklerini yiyen terli koltuklarda oturuyor olabilirsiniz, ancak arzulanan iş ortaklarınız için, temizlediğiniz, sahip olduğunuz en seksi şeyleri (ya da sahip olmadığınız şeyleri) giymiş, damlayan kafa yapıyordunuz parmak ve cinsel tembellik sızdırıyor. Yakalanmanın kesin bir yolu olduğu için mutlaka yalan söylemek istemezsiniz, ancak abartmalar yeteneğinize göre yapılmalıdır. Kendin ol, ama elinden geleni yapın.

Cinsel Sohbet’e Hevesle Yaklaşın

Üçüncüsü, hevesli ol! “Biraz coşku uzun bir yol kat ediyor” Tüm sohbet eden insanlar, sohbetin eğlenceli keyfini çıkarıyor gibi hissetmek ve eğlenmek isterler ve aynı şekilde fantezilerine dalmışlardır. Bununla birlikte, eğer sohbet zevk vermiyorsa, ilgi alanlarınızda tutun ve uygun “en iyiden daha geç” başlık değişene kadar sürmeye çalışın.

Panik yapma!

Dördüncüsü, Korkma! “Ne yapmamı istiyor?!” Ya da “Bununla ne yapıyor?” Yazı çubuğuna yazdıkları her şey tamamen sizin için hazır olan bir şey değil; “Güldür” ve normal tepki vermeye çalışın. Emojis kullanmayı deneyin ve akışla devam edin, böylece hiçbir şey beceriksizleşir ve kimse yargılanmış hissetmez. Ancak, konuşmadan tamamen rahatsızsanız, bunu söyleyin ve bitirin veya konuları daha hafif bir konu ve zevk aldığınız bir şey haline getirin.

Öncülüğü al

Beşinci olarak ve nihayet önden gitmekten korkmayın. Eğer utangaç veya çekingen bir itaatkârsanız ve talebiniz olmamak ve sohbetin lideri olma ağırlığını taşımak istemiyorsanız, Cinsel Sohbet’e bazı ipuçları atmanız yeterlidir. Kendi fantezinizi mi paylaşmak istiyorsunuz? Dökün çocuklar! Herkes onları daha fazla isteyen maceracı sürprizlerden hoşlanır. “Ne istediğini bilmek istiyorlar, çünkü açıkken daha da açılıyorlar.” Seks Sohbetinin tümü senin ve fantezilerin tümü. Eşinizle ve bu arada tamamen zararsız bir eğlenceyle tadını çıkarın.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.039 okuma
28 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet