cinsel yaşam

Daha iyi bir cinsel yaşam için anahtarı: İletişim. o yatak odası maskaralık geldiğinde siz ve eşiniz emin aynı sayfada olduğunuzdan emin olun, ve hem daha memnun hissedeceksiniz.

Seks hakkında dürüstçe konuşmaya gelince senin önemli diğer kimilerini rahatsız korkusu size sesimizi kesip neden olabilir. Ama zor mücadele süpürme konularda halının altına cevapları bulmaya (ve yatak odası davranış değiştirme!) Bile zor yapabilirsiniz. Bu konuşmalar sağlıklı sürdürmek ve cinsel yerine getirmede önemli olan-olması gereken ilişkiyi-ve her yaklaşan için uzman onaylı stratejiler, hatta birbirine yakın getirmek ve tutacak samimi görüşmeler için sahne ayarlamak için tam olarak nasıl bileceksiniz senin cinsel yaşam gelişen.

1) Test Tarihi Konuşma

“Zaman kural olarak en kısa sürede bildiğiniz gibi orada, karşılıklı çekim çeşit görüşme olması,” serkan balcı Ph.D., diyor zaman en çok satan seks ve ilişki uzmanı. Bu hamilelik testleri ve son testin tarihini tartışmak önemlidir. Önce arka plan paylaşarak yol Berman diyor. Sadece “Ben son ne hakkında bazı biriyle yattım beri test ettik?” Diyerek devam ediyor konuşma hafif ve daha az tehditkâr. Ele alınacak ne gerek yoktur? Sizin “sayı,” Berman diyor. “Bütün yaptığı güvensizliği oluşturmaktır.” Eğer bir kişi veya 100 kişi, en önemli temiz bir sağlık faturası ve vücudunuz hakkında güvenli kararlar öyküsü oldum olsun. Cinsellik hakıjnda sizlere bir araştırmamızı anlatma çalıştık umarım bunda faydalı olmuşuzdur arkadaşloar yerli chat sitesinde herşeyi makalelerde bulucaksınız.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.066 okuma
12 Aralık, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet