Daha Fazla Seks Nasıl Olmalı: Cinsiyete Yol Açan En İyi 5 Uyku Pozisyonu

Yani bir kızla tanıştın ve onu bir randevuya götürdün. İşler iyi görünüyor ve ısınmaya başlıyor. 1 ve 2 numaralı üsleri ele aldınız ama eve gitmeye hazırsınız. Gül yaprakları ve şarabı üzerine 100 dolar harcamamadan önce, ruh halini bile bilmeden, ruh halini ayarlayan bu baş döndürücü pozisyonlara bir bakın.

Ama önce, neden önemli? Eğer sana bulaşırsa, aynen seks yapma, olur mu? Hayır. Seks, hayatındaki her şey gibi, iyi düzenlenmiş bir ilişkidir. En son ne zaman denemeden battaniyenin absini aldın? Asla? Evet. Aynı.

Bir yatak odası doğuştan samimi bir yerdir. Kendinizle en çok zaman geçirdiğiniz yer ve diğer önemlilerinizle. Yatağınız en düşük noktalarınızda sizin için bir sığınak oldu ve muhtemelen başka kimsenin bilmek istemediği bazı şeyler gördü.

Şimdi, bu ikiye ev sahipliği yapıyor. Yataktaki beden diliniz, oradaki diğer kişi için hissettiğiniz duygularla ilgili çok şey söyleyebilir ve sizin hakkında ne hissettiklerini önemli ölçüde etkileyebilir. Onu nasıl tutuyorsunuz (ya da yapmıyorsunuz), onu umursamadığınız gibi onu güvende, korunmuş, değerli ya da tam tersi hissettirir. Eğer kendini güvende hissetmezse, ne demek istediğimi biliyorsan, sevgisini sana indirgeme ihtimali o kadar azdır.

Yatakta iş yapmak için anahtar nedir? Tahmin ettin. Dokunmak, dokunmak ve daha çok dokunmak. 1.000 Amerikan uykusu ve ilişki doyumu üzerine yapılan bir araştırmaya göre , “ zaten çok az bir ilişkiyi en kolay şekilde cinsel ilişkiye sokan pozisyonlar.” İronik olarak, seks yapan en üst sıradaki pozisyonların çoğu da en iğrenç olarak sıralanıyor. hem erkekler hem de kadınlar için. Nasıl yıktıklarına bir bakın:

Çoğu erkek, bir ağız dolusu saç yutma veya gece boyunca küçük bir yüzme havuzunu doldurmak için yeterince terleme düşüncesini sevmiyor gibi görünüyor. Ancak, uyumak ve sarılmanın farklı şeyler olduğunu düşünebilirsiniz.

Haklısın. Uyku gerekli enerji kaynağı iken sarılma, geçici keyfi için kullanılır . Bu yüzden, son derece samimi pozisyonların, seks için tercih edilir, ancak tam bir gece uykusu için bir sürpriz değildir.

Uyku tercihleri ​​cinsiyete göre değişmekle birlikte, en çok cinselliğe yol açan pozisyonlarda belirgin bir yakınlık trendi vardır. Seks biraz ağır sevişme, yakınlık ve stratejik vücut yerleştirme gerektiren iki oyuncu oyunudur. Bu yüzden ışıkları kapatın, rahatlayın ve bir şey öğrenmeye hazırlanın.

Başka bir şey olmadan, bunlar alttan üste seks yapan ilk 5 uyku pozisyonudur.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
933 okuma
18 Temmuz, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet