Evli kadınlarla sohbet, Evli erkeklerle sohbet

Evli erkeklerle bir ilişkiye başlamanın değerinde olup olmadığı sorusu uzun zamandır  olmuştur. Sonuçta, yalnızca bu ilişkiden mağdur olan siz değil, çünkü onursal ikinci sıradasınız, aynı zamanda erkeğin ailesi – eşi, çocuklar. İkinci sıradan memnun olduğunuzu söylemek istemiyorsunuz. Sevilen birinin hayatındaki tek kadın olmak isteyen kadınlar. Karısından boşanma gerektirir, ama o ilk onu buldu aşık çünkü, tesadüfen olsa da, erkeğin daha fazla hak üzerindedir kendin aynı kadın için üzülmüyorum, evlendim doğaldır , o kadın ve büyük ihtimalle çocuklarını doğurdu. Belki evli bir adamın karısına gidip başka birini bulmasan iyi olur? Bununla birlikte, kendiniz karar verirseniz de, önce bir öğretici hikayeyi dinleyin.

Bir kız, o kadar, giymek eşi statüsüne, daha da önemlisi bir sevgili değil onun hareminde bir şeyhin ikinci ve üçüncü eşi olmaya hazır olan bir evlilik hayal, ama Natalia diyelim. 

Romaların çoğunda, Natasha İnternet’i kullanmaya başladı – İnternet, romanları daha sanalydı. En ilginç şey, aynı düşünen her romanın bir düğün ile bitmesi ve her insanın gelecekteki kocasıyla birlikte olmasıdır.

Ve şimdi başka bir roman ve bir sonraki prens kızın başını o kadar çok çevirdi ki, dikkatini çekmişti ki, randevu yerinde bulunan adamı randevu alarak davet etmişti. Adamın gözleri sadece nazik değil, aynı zamanda çok etkileyici görünüyordu, zihin ve yaratıcılık farklıydı. İlk toplantı sona erdi, ikinci ve üçüncü oldu. Ve üçüncü tarihte Natalia hayallerinin adam bile bu gerçeği gizlemek vermedi çıkarırken sadece onun kızı önce, evli ve sadakatle evli erkekler flört tüketmemek inanıyordu evlilik bağları sormadın öğrendik sevgili eşleri hariç. Elbette ki kız biraz üzülmüştü, ancak düşünce, kalmayı bırakmaya karar verdi, ancak adama iddia göstermeyecekti, sadece eğlenmek ve dikkatini dağıtmak istiyordu.Natasha, kendisi için “kiralık bir adam” olarak evli bir arkadaşın statüsünü belirledi. 

İşten sonra Natalia tarafından durdurulduğu için, geçici bir uzaylı adamla yapılan ziyaretler her gün başladı. Ve oradan karikatürlerinden devlet başkanının ekonomi politikasına kadar dünyadaki her şeyi tartışarak, arabasında sınırsız mesafelere gitti. Bu tür geziler her biri tarafından cilvelen ve keskin bir şey olarak kabul edildi, bu yüzden donuk gündelik yaşamlarında eksik olan şeydi.

Bununla birlikte, kız taşındı ve bu adamı ideali ve sevgiyle olan ilişkisini değerlendirmeye başladı. Adam, saygısızca konuşmadığı halde, bir adamın eşi olan Natasha şimdi sadece bir rakip olarak algılanıyordu, bu yüzden kendisinden daha çok nefret ediyordu.

Adam, Natasha’nın kendine olan ilgisini herkese ısıttı ve her gün romantizm dolu bir tatil geçirdi. Bu nedenle kız hala ideal adamı için savaşmaya karar verdi. Bunu yapmak için, o, okşayan ve ilgisizlikten zıt olan yöntemi uygulamıştır. Ancak, adam ilgisizlikten korkmadı – kendisini aradıktan sonra kızın görüşünden kayboldu. Onu baştan çıkaramadı, inatla eve ailesine geri dönemedi. Natalya savaşmış, ancak tüm boşuna ve sonra ilişki durduğu yerde, gelişmelidir çünkü sadece seks olarak, geri çekilmek ve memnun değildi sohbet etmeye karar verdi. Kız telefon görüşmelerini durdurdu ve “idealinden” görüştüğü randevu sitesinde görünmedi.

Altı aylık sessizlikten sonra adam Natasha’ya aşık olduğunu itiraf etti ancak aynı zamanda karısının ardından en sevdiği ikinci kadın olduğunu fark etti ve bir Müslüman olsaydı onu onurlu ikinci eşlerine götürürdü. Ancak kız hayatının üç yılını onun üzerine geçirdi. Ne için? Sadece ikinci sırada olabileceğini duymak için, onurlu olsa da? Ihtiyacın var mı Büyük olasılıkla, bu değil … Sana sadece çözmek zorundaydım.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.121 okuma
20 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet