Kadınlarla Cinsel Konuşmalar Nasıl Yapılır?

Arkadaşım ve ben sadece bir bahse girdik ve yerleşmeni istiyoruz. Sizce daha çok erkek veya kadın masturbates?

Sadece bu soruya barlarda kızlara yaklaşmamı öneren bazı tavsiyeleri okudum. Ve ben olumlu O gece tokatladı almak için gidiyordu. 

Onlar inanamayarak baktılar ve gergin bir şekilde güldüler. Kızlardan biri, “ Şu anda ciddi misin ? ” Diye bağırdı. Neden bunu bize soruyorsun? ”

Zapt edildi. Utanıyordum. Kendimi açıklamaya çalışarak sözlerimi tökezledim, “Umm … Garip olmaya çalışmıyorum. Eğer böyle olsaydı üzgünüm. ”

Nasıl Söylediler oldu garip ve onlar böyle bir soruya cevap vermeyeceklerdi. Özür diledim ve arkadaşıma geri döndüm.

Yanlış bir şey yapmam gerektiğini düşündüm. Bu yüzden başka bir grupla tekrar denedim ve sonra başka bir tane. Aynı olumsuz tepkileri almaya devam ettim.

Bir içki (ya da iki) düşürdükten sonra başka bir grupla tekrar denemeye karar verdim. Başlangıçta bana aynı tavrı verdiler, ama bu sefer sıvı cesaret bana geri dönüş yaptı.

Çılgın bir sırıtışla, “Oh lütfen, hepimiz burada yetişkiniz. Hepimiz yaparız, önemli değil. ”

Üç kadının gazabını beklerken, onların gülüşlerini ve fikirlerini paylaştıklarını duyduğuma şaşırdım. Hatta birbirlerini tartışmaya başladılar ve bakış açılarını bana karşı oynamayı denediler.

Birkaç dakika sonra hepimiz kendimizi tanıttık ve eski dostlar gibi vurduk.

Kadınlar neden birdenbire distastansa coşkuyla karşılık verdiler?

Cinselliğinizi kucaklayarak onun kucaklaşması için

Arkadaş, aile, din veya medya olsun – çoğumuz cinsel ilgimizi (flört) ifade etmenin yanlış olduğunu düşünmek için yetiştirildik . Bu bize cinsel utanç olarak tezahür ediyor .

Bu özellikle “sürtük” veya çok ileriye dönük olarak görülmekten korkan birçok kadın için geçerlidir. Bundan dolayı, kadınlar genellikle ilgilerini ilk önce işaret etmeyeceklerdir. Ve yapana kadar cinsel bir şeyden bahsetmeyecekler.

Yukarıdaki hikâyede, sonunda cinselliğimi kucakladım ve seks konusunu eğlenceli ve çok da önemli olmayan bir konu haline getirdim. Bu nedenle, kadınlar kendi cinselliklerini kucaklama konusunda daha rahat ve kendinden emin hissettiler.

Yine de, kadınlar, tıpkı erkekler gibi, doğru insanla seks yapmak istiyor ve arzu ediyor. Cinsel yakınlık psikolojik ihtiyaçlarımızın özündedir.

Ama seninle seks yapmayı düşünmek için, bir kadın seks hakkında düşünmekzorunda – özellikle de seninle. Sadece cinsel ilişkilerinin utanç verici olmadığını gösterirseniz bunu yapabilir. Senin tavrın, romantik bir bağlantı kurmanın sağlıklı bir parçası olduklarını belirtmek zorunda.

Ben böyle sorularla kadınlarla rastgele kadınlara çıkmanı beklemiyorum. Bu sadece aptal “ alıcı sanatçım ” günlerinde bendim . Aslında, bu yaklaşım işe yarayabilirken, konuşmayı daha sonraya kadar beklerseniz genellikle daha güçlü bir yanıt ve bağlantı elde ettiğinizi tespit ettim. Cinsellik hakında bişeler anlatmaya çalıştık.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.083 okuma
28 Mayıs, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet