Kadınlarla Nasıl Konuşulur?

Bazı erkekler kadınların karmaşık olduğunu söylemeyi sever. Ve haklılar! Kadınlar karmaşıktır. Ama sonra erkekler de karmaşıktır. Erkekler ve kadınlar çok farklı, ama hepimiz temel sosyal kurallar ve normlar tarafından yönetiliyoruz. sohbet

Bu makale size, kadınların nasıl farklı olduklarını anlama ve kolay konuşmayı mümkün kılan sosyal normlara hakim olma konusunda birkaç ipucu veriyor. Çevrimiçi iletişimlerinizin güçlü olduğundan emin olmanız için birkaç yolu bularak gerçek çevrimiçi yayıncılardan veri kullandık.

Bunları akılda tutun ve çevrimiçi olarak kadınlarla nasıl konuşulacağını öğreneceksiniz:

SAYGI 
Bu açık görünebilir, ancak çevrimiçi iletişim kurarken kaç kişinin saygısız hale geldiğine şaşıracaksınız. Bir erkek olarak, kadınlara daima saygılı davranmalısın. Bu, hiçbir kabalık, hakaret, uygunsuz cinsel yorumlar anlamına gelir. Çevrimiçi iletişim kurmak zor olabilir. Şakalarınızın veya yorumlarınızın bazı ince nüansları kaybolabilir. Dikkatli olun, yazdıklarınızı yeniden okuyun ve daha agresif olmaya başlamadan önce kadına ve sohbete bir his verin. Oyun oynandığını düşünebilirsin ve tam bir pislik olduğunu düşünebilir.

Bazı Övgüler Başkalarından Daha İyidir 
Zihinsel ya da duygusal bir düzeyde iltifatlar yapmak, kesinlikle fiziksel bir seviye değil, sizi çok çevrimiçi hale getirebilir. Bir çok erkek “Sen mükemmelsin” ya da “Harika görünüyorsun” ile başlıyor. Ve her kız onun görünüşüne iltifat etmekten hoşlanıyor, ama şansı bu kadar çok duyuyor ve her şeye benzeyeceksin. Diğer adam ona mesaj atıyor.

Onu karıştırmayı dene ve onu başka bir şeyle iltifat et. Bir kadın, zekası, nezaketine ya da kişiliğinin değerine dair övgüleriyle genellikle fiziksel görünümüyle ilgili yorumlardan daha fazla övünür.

Görünüşüne iltifat edersen, onu benzersiz yap. Gerçek çevrimiçi dergilerden elde edilen veriler, kadınların güzel sözler yerine görünüşleri (gözler, saçlar veya gözlükler) hakkında özel şeyler söyleyen mesajlara yanıt verdiğini gösterdi.

Konuşmaya Devam Etmek – Çevrimiçi Olmak İçin Zor Oynamak Yok 
Bazen bir kadınla konuşmakla ilgili en büyük mücadele, özellikle de gergin olduğunuzda, konuşmaktan kaçmaktan kaçınmaktır. Konuşma durduğunda bir katil olabilir. Bu yüzden, bir kaç soru soracağınız insanlara veya birkaç gitmek istediğiniz konuya yönelmek istediğiniz soruları yanıtlayın. Biraz genel veya sıkıcı olsalar bile, hazır bir şey elde etmek iyidir. Bu şekilde, konuşmada bir duraklama varsa, hazır olacaksınız.

Onu geri çağırmak için bekliyorsanız, erkeklerin almayı zorlaştırdığı zaman çok sayıda kadının hoşlandığını unutmayın. Bu esrarengiz, onları tahmin etmeye devam ediyor, onları çıldırtıyor ama aynı zamanda eğlencenin de bir parçası. Çevrimdışındayken zor olsun oynatmak iyi, ama çevrimiçi ortamda iyi mi? Şey, işe yaramıyor. Yerli Chat‘in 3 milyondan fazla konuşmadan topladığı verilere göre , eğer birisi 24 saat içinde cevap vermezse, bir daha asla konuşamayacağınız% 94’lük bir şans var.

Sorular Sorun 
Herkes, birileri bunlarla ilgilendiğinde ve daha fazla bilgi edinmek istediğinde bunu beğenir. Bir kadının etrafında söylenecek şeylerin kaybolduğunu hissederseniz, müzik, film veya kitaplardaki zevkini sorun. En çok neyi sevdiğini, işinin ne olduğunu, hatta istediği şeyin ne olduğunu öğren. Hatta gördüğü son filmi bile, ondan nefret etse bile, iyi bir sohbete yol açabilir ve onu tanımanıza yardım edebilir.

Çok Fazla Denemeyin 
Kadınların büyük çoğunluğu, erkekler kibirli olarak karşılaştıklarında ya da etkilemek için çok uğraşırken deniyorlar . Adamlar arasında gerçekleşen bu tür bir şakalaşma, bir erkekle bir kadın arasında gerçekleşen iletişim türü ile aynı değildir. Bu yüzden kolay olsun, ona yaptığınız tüm şaşırtıcı şeyleri, hangi aracı kullandığınızı veya yeni bir telefon aldığınızı söyleme. Eğer ilgilenirse, o kendi başına fark edeceği ve takdir edeceği şeylerdir. Biraz övünmek ve harika bir şey yapan şeyin ne olduğunu vurgulamak istiyorsanız, hoşlandığınızı düşündüğünüz bir şey hakkında bir hikaye anlatın. Bu sadece seninle ilgili değil.

Yarasadan çok agresif olmak geri tepebilir. Veriler, akşam yemeğinden, içeceklerden veya öğle yemeğinden bahseden ilk mesajların% 35 daha az yanıt aldığını gösteriyor. İlk mesajında ​​birini sorma.

Geçmişiniz ve Geçmişiniz Hakkında Dürüst Olun 
Kadınlar gerçekten dürüst ve peşinen bir adama gerçekten saygı duyuyorlar. Farklı bir keşifte, Zoosk 3,956 abonenin profillerine baktı ve boşanma, ayrı ya da eski eşliğinden bahseden profillere sahip erkeklerin % 52 daha fazla mesaj aldığını gördü . Benzer şekilde, oğlundan, kızından, gençliğinden, çocuklarından veya bekâr babasından bahseden erkekler % 7’lik bir artış gördü.

Şansınız, kadınlarla konuşurken düşündüğünüzden daha iyisiniz. Sadece küçük bir uygulamaya ihtiyacın var. Ve bu, çevrimiçi randevularla ilgili en iyi şeylerden biri – birçok insanı tanımak için çok fazla fırsat var. Eğlenmek, flört etmek, soru sormak ve zaman kaybetmeden bir randevunuz olacak. Ücretsiz sohbet yapacağınız çok güzel bir site.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
990 okuma
28 Mayıs, 2018
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet