Kim Kardashian selfi

Belfin kalça ve selfi ‘nin enfes kleopatrasıdır. Güzel bir bayan, maruz kalan güzelliğinin sarsıcı bir resmini çekip Instagram’a gönderirken dünyayı vahşileştirdiğinde ne olacağının tanımı.

Baştanbaşa tavrını paylaşma hareketi Instagram’ın ilk günlerinden bu yana dolaşıyor olsa da, 2016 yılı gerçekten geçti ve ana akım haline gelen yıl oldu. Bombardımanla isimlendirildikçe, bu işi de yaptı. Ne zaman beslememizi her açtığımızda, başka bir mükemmel posterior vardı, iki kez hafifçe dokunmadan önce sizi oogle’a çağırıyordu.

Kim Kardashian, Kylie Kardashian ve her diğer Kardashian gibi birçok ünlü kişi, Nicki Minaj, Rihanna, Doutzen Kroes ve daha pek çok şeyi takip etti. Ünlü yüzlerin daha faz,la kamerayı puding dudaklarını alttan süsleyecek şekilde çevirdiği gibi düzenli seksi kadınlar, gerçek olmayan şovlar ve rekorlar da hepsine eşit alkışlardı. Bütün şekiller, boyutlar ve renklerin uçlarını getirin. Butt selfie, röntgencilik ruhuyla, kamera telefonuyla ve bir aynayla karşılar. Kıçın bencesi ayrım yapmaz.

Kuşkusuz, 2016 zorlu bir yıl olmuştur. Gergin siyasi çalkantı milleti ikiye böldü, Ebola hasar gördü, bol miktarda sevilen ünlüler öldü ve Harambe adında görkemli bir goril yapımcısına zamansız bir şekilde bir araya geldi. Çok düşük bir değerle işaretlenmiş bir yılda, bizi çok sevinçli kıvırcık bir şey haline getiren kutlamayla onu kapatmak istiyoruz. İşte, yılın favori resimlerimiz.

yorum yok
1.734 okuma
31 Aralık, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet