Kız Kandırmak İçin 7 En İyi İpucu

Her insan kadınları nasıl çekeceğini bilmek istiyor. Her kızı baştan çıkarabilirsin; sadece bazı sırları bilmelisin. Bayanlar için bu yedi harika baştan çıkarıcı ipucu öğrenin ve sevdiğiniz kızın kalbini kazanın.

Muhtemelen beraber olmak isteyeceğiniz çok güzel kız vardır. Ve onlara nasıl iyi davranacağını bilen şanslı adamlar var ve sonuç olarak kadınlara çok fazla dikkat ediyorlar. Peki sizinle o çocuklar arasındaki fark nedir? Belki, belki bir aktör gibi mükemmel görünmeniz veya bu civcivleri toplamak için bir milyoner olmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.
Ancak, yanılıyorsunuz. Cebinizdeki Brad Pitt-look veya Ferrari anahtarları güzel şeylerdir, ancak böyle değilseniz endişelenmeyin. Gerçekte ihtiyacınız olan tek şey doğru stratejidir. Çirkin görünebilir ve yoksul olursunuz, ancak kızlar hâlâ size tapar. Bu yüzden 7 puanlık stratejimizi okuyun ve bu tanrıçaları size ibadet ettirin.

Kızlar için baştan çıkarıcı ipuçlarını uygulama

1. En iyi giyinmek Sevdiğiniz
bir kadının dikkatini çekmek isterseniz çekici görünmeniz gerekir. Dışarı çıkmadan önce duş almayı unutma. Kızlar, düzenli görününce seviyor. Gündelik tarzda daha rahat hissedecekseniz takım elbise giymeyin veya kerevit stilinde hayran olduğunuzda sakalınızı tıraş etmeyin. Bütün kızların harika bir sezgisi var ve başka biri gibi davrandığınızı hissedecekler.

İpuçları:
• En sevdiğiniz kokuyu biraz kullanabilirsiniz, ancak fazla değil. Kadınlar bir erkeğin kokuyorsan hoşlanırlar. Seni düşündüğü zaman, kokanı hatırlayacak.

2. İyi bir dinleyici olun
Gerçekten kadınları baştan çıkaran şey, dinleme yeteneğidir. Konuştuğundan daha çok dinlemelisin. Ona tüm öykülerinizi anlatmaya çalışmayın, onun yerine onun hikayelerini dinleyin. Dinlemek ve onu anlamaya hazırsınız olduğunu gösterin ve onu kesinlikle kazanacaksınız. Onunla konuşun, onu analiz edin, sevdiği ve hoşlanmadığı şeyleri analiz edin.

İpuçları:
• Size bir şey söylediğinde, başın sallayarak, gülümseyin ya da hikayesinin daha ayrıntılı ayrıntılarını isteyin.
• “evet”, “tamam”, “oh gerçekten” gibi yorumlar yapın.
• Bir yaşam için ne yaptığını ya da nerede büyüdüğü gibi sorular sorun. Onun daha kolay paylaşmasını sağlayın.
• Ona tatlarından bahset: en sevdiği müzik grubu ya da sevdiği yemek. Başlamak için harika bir konudur.
• Cinsel övgülerde bulunmayın.

3. Gizemli bir adam olun
Baştan çıkarmayı sevdiğiniz bir kızla tanıştığınızda, yavaş ve dikkatli davranın. Acele etme ve onu takip etmeyin. Bu adımdaki anahtar kelime beklenti ve gizemdir. Kendin hakkında bir şey söyleme. Kim olduğunu tahmin etmesine izin verin. İstatistiğe göre, bütün kızların sevdiği iki erkek özelliği vardır: kendine güven ve güç yüksek seviyededir. Ama bencil olmayın. Hayatınızdan gurur duymak, ancak övünmeyin. Yoksa böyle bir egoist adamdan kaçacak.

İpuçları:
• Kendiniz hakkında pek fazla şey söyleme.
• Niyetinizi ortaya çıkarmak için acele etmeyin aksi halde duygularınız onunkinden daha güçlü olduğu zaman onu kapatabilirsiniz.
• Dikkat çekmek isteyen kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olabilecek şeyleri söyleyin.

4. Muhteşem kızlardan korkma!
Erkeklerin çoğu güzel kızların hayranlarının olduğunu düşünüyor ve bu yüzden sıradan bir görünüme sahip basit bir adamın dikkatini çekmeyeceklerdir. Aslında en şirin kızlar genellikle daha yalnızdır, daha az güzel kadınlar ise daha fazla hayranları vardır. Kızlar çarpıcı görünüşünden korktuğu takdirde kızlar herhangi bir sorundan korktuğunu düşünebilirler. Ve kim bebeği istiyor? Bu yüzden onun görünümleri ile boğulmuş olmayın ve onunla konuşma riskini almak.

İpuçları:
• Kadın güzellikleri tarafından korkutulmayan az sayıda erkek var. Rakibiniz az olacak.
• Görünüşü hakkında övgü dolu övgülerini söyleme. Arkasında onu görmeye çalışın ve kişiliği veya stili hakkında daha derin bir yorum yapın.

5.
Alkol yok Alkol sizi cesaretlendirir, ancak baştan çıkaran kadınları en büyük düşmanıdır. Çoğu erkek bu hatayı yapar. Sarhoş olan bayanlara yaklaşıyorlar. Dikkatini çekmek için ayık ol.

İpuçları:
• Onunla ortalama bir insana benzer şekilde ve kim bilir, belki de bir tanrıça değildir ve sadece hoş bir tek kızdır.

6. Mizah muhtemelen baştan çıkarmanın en iyi yöntemidir
Onu güldürebilirsen, onu senin gibi yapabilirsin. Onunla dans etmesini istediğinde vazgeçmeyin, o da reddetti. Veya onun için bir içki ısmarladın, yine bir arıza oldu. Komik bir şaka, güleryüzlü gülümseme ve gayri resmi görüşmelerle gelin – ihtiyacınız olan şey bu. Bir duruma bağlı olarak, kendinize güvenin ve ona, hedeflerinize ulaşabilecek güçlü bir adam olduğunuzu gösterin. Fakat can sıkıcı olma.

İpuçları:
• Örneğin, daha önceki soruların hepsi başarısız olduğunda kendisine sadece yakın durup duramayacağını sorun.
• Kurnaz olun ve yardım hattından ziyade yardım isteyin. Konuşmayı başlatmak için mükemmel bir neden.

7. Beden dili İletişimimizin
en az yarısı sözsüzdür. Vücutlarımız konuşuyor! Bir kadını baştan çıkarmanın en iyi yollarından biri, onunla birlikte bir flört vücut dili kullanmaktır. Yine yavaş yavaş başlayın. Amacın onu dokunuşlarına alışması.

İpuçları:
• Elini tutun ve bir yere bağlı olarak onu bir yere götürün. Bir lokantada bir bar, bir deniz kumsalı, bazı gökyüzü sıyırıcısının bir çatısı veya oturma odasının bir sinemada bulunması olabilir.
• Bir bardak şarap içmiş olsanız bile, kollarınızı kesmeyin. Aynı şey bacaklarınız için geçerlidir.
• Yemin kelimesini kullanmayın. Basit bir klasik dil her zaman herhangi bir argo daha iyidir. Ve entelektüel tarafınızı gösterir.
• Elinizi onun için doğru zaman olduğunu düşünüyorsanız, omzuna koyun.

Unutmayın, doğru eşinizi bulmak kolay değildir. Bir şey ters giderse üzülme. İhtiyacınız olan şey biraz pratik ve kendine olan güven.

Güzel sohbet

bedava sohbet

canlı sohbet

telefonla sohbet

sizler için tasarladığımız çok güzel yazmak vede ileşim araçları olmaya devam etmekte.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.111 okuma
19 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet