Kızlarla sohbet keyfi

Kızlarla sohbet keyfi yaşamak vede güzel hanımlar hasbihal vede konuşmak isteyenlerin sitesi bundan böğle www.yerlichat.com sitesi olduğunu biliyoruz. Tüm dünyada yaşayan milliyetci vede türkçü zihniyet vede insanların katıldığı burda sohbet ettiği bir merkez haline geldik vede insanların samimiyetine inanmak istemekteyiz burasını turanın bir merkezi olarak düşünmek istemekteyiz bizler türküz tek dil konuşmamız gerekmektedir. Bizler çok üstün vede asil bir milletiz tarihte görmüş olduğumuz zulüm vede katliamlara rağmen kimseye zulum yapmayan onları sömürmeyen dünyanın tek milletiyiz binlerce yıl dünyanın korktuğu mazlumların kurtarıcısı zulum yapanların korkulu rüyası haline gelmiş bir milleten bahsediyoruz burasını açmamızın nedeni arkadaşlar Türklerin türklerle evlenmesi sağlamaktan yanayız biz bunu istiyoruz ırkımızın daha fazla bozulmasını arzu etmiyoruz bizler tankların topların önüne atarken bazı milletler vatanlarını satarak başka ülkelere sığınmakta fakat benima askerim onun ülkesinde savaşmakta adamlar burda denizlerde sahillerde gezerek eğlenmekteler Türk erkeleri ile bayanların evlilik yapmasından yanayız bizler bunu düşünereke vede bizlerin bukadar milliyetci vede Turan aşığı bir siteye ihtiyacı olduğunu anımsadık vede burdan türk dünyasını bir araya getirmek istedik.

Burda Türk dünyasını bir araya getirmeyi arzu ettik vede bir nebze olsun amacımıza kavuştuk sanıyorum herkes çok edebi bir şekilde karşısındaki insanla konuşmakta vede söyleşi yapmakta buda beni mutlu etmekte. İnsanların sevgi vede dürüstce konuşmak istediklerinin farkında olarak özellikle kızların kalbini kırmadan gönül rahatlığı konuşmaları mümkün olucaktır herkesin mutlaka güzel bir siteye ihtiyacı olmakta vede o site burası işte arkadaşlar sizlerin gönül rahatlığı ile eşinizle çocuklarınızla gelerek insanlarla toplumsal mutabakat çerçevesinde konuşmanız mümkün olucaktır. Kızlarla konuşmanın bazı çok katı kuralları vardır bunlardan biri kibar olmaktır arkadaşlar bayanlar bir çiçek olduğunu vede bu çiçeklerin bir kalbi olduğunu aklımızdan çıkarmadan konuşmak gerekir vede samimiyet içinde konuşmak herdaim iyidir burda makalemizin sonuna gelirken herkese mutlu bir chat akşamı diliyorum umarım aradığınız güzel sevgileri vede aşkları sitemizde bularak mutlu olucaksınız ben bundan emin olmak istemekteyim.

 

10255823_10153418690666661_2342031811614221107_n

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.149 okuma
1 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet