Kızlarla telefondan sohbet

Hiç bir kızla tanıştınız mı ve ikisi de birbirlerini tekrar görmeyi kesinlikle açık bir şekilde merak ettiniz, ancak nedense onu ilk buluşmada hiç dışarı çıkarmadınız mı? Gerçekten neyin yanlış gittiğini “öğrenemezsiniz”. Sana numarasını verdi, birbirinize mesaj atmaya başladınız, ancak sonra garip bir şey oldu …

Cevap vermeye daha uzun süre başlıyordu. Cevapları daha kısa sürdü ve sonunda … … soldu ve cevap vermekten tamamen vazgeçti.

O zaman ne oldu böyle?

Basit. Onu bir randevuda çıkaracak kadar metnin üstünde nasıl duracağını bilmiyordun. Biliyorum, biliyorum … manifatura, hepimiz için büyük bir gizem gibidir çocuklar. Bu konuşmayı nasıl bileceğimizi umduğumuz bir çeşit gizli dil gibi. Kızlar iyi konuşuyor gibi görünüyor, ama bizim için … çok şaşırtıcı.

İşte iyi haber. Oyunun kurallarını öğrenirken kazanmak için oynayabilirsiniz. Metin üzerinde flört etmenin “gizli yapısını” öğrendikten sonra, konuştuğu diğer her adama karşı haksız bir avantaj sağlayan süper bir güce sahip olmak gibidir. Texting bu süper güç ve işte, hayatında daha çok kadın istiyorsan bunu öğrenmek çok kritik bir şey:

 • Seni seven ve seninle birlikte olmak isteyen kadınlarla daha fazla tarih bulacaksın
 • Bir kadınla aramızdaki tarihleri ​​arasında nasıl ilginizi çekeceğini bileceksin
 • Ve kadınlardan aldığınız bu telefon numaraları aslında ilişkilere ve cinsiyete dönüşecektir.

Ayrıca, öğrenmek önemlidir, çünkü eğer çekici de olsa, ona mesaj gönderen başka çocuklar da vardır. Sizden gelen tipik, sıkıcı metinlerden bir demet alıyorsa ve diğer çocuklar onu iyi hissettiren ve ilgilerini çeken metinleri gönderiyorsa, onlarla değil de sizinle çıkacaklar. Bunun olmamasına dikkat edelim.

Bir Kızın Telefon Numarasını Alarak sohbet edin

Öncelikle, telefon numarası tek başına tamamen yararsızdır ve işte bu yüzden: Bir kız size numarasını verdiğinde size bir randevu garantisi vermiyor. O sadece sana onunla bağlantıya geçmek için davet ediyor. Hala dikkatini çekmeli ve bir randevuda çıkarması gerekiyor.

Bu arada, onu ilk tanıştığınızda ve onu bir sonraki göründüğünde hala boşluk var. Bu süre zarfında, tüm sosyal medya bildirimlerinde, arkadaşlarınızında, ailenizde ve onunla çıkmak isteyen diğer erkeklerle rekabet ediyorsunuz.

BÜTÜN insanlar onu dikkat etmesini istiyor … tıpkı senin gibi bu yüzden o gürültünün denizinde nasıl öne çıkacaksın? Onu ara? Çoğu kadın bugünlerde telefona cevap vermiyor ve metin ile iletişim kurmayı tercih ediyor (en azından sizi daha iyi tanıyıncaya kadar). Metin yazmayı öğrenmek artık isteğe bağlı değil. Çekici bir kadınla çıkmak istersen bu şarttır.

Senin için şanslı, seni örtbas ettim. Bu yazıda öğreneceğiniz konular:

 • Her adamın mesajlaşmasıyla 3 ölümcül hata yapma şansını istedikleri kızla öldürür
 • Tekrar geri mesaj atmadığında, ihtiyaç duyduğu ve endişe duygusunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olduğunu keşfettiğim basit bir numara
 • Az bilinen bir “mesajlaşma tuzağı” neredeyse her adama düşer ve nasıl önlenir
 • BAKIM Dizisi – ne tür bir metin gönderileceğini ve ne zaman gönderileceğini bilmek için nihai planınız.
 • Size cevap vermezse veya metinlerinize kısa, tek kelimelik cevaplar veriyorsa ne söyleyeceksiniz?
 • Ve daha fazlası!

Kılıflarımızı toplayıp bu şeyleri öğrenelim. Ve endişelenme, tüm işe yarayan sırları bildikten sonra kolaylaşır. Arkanı kolluyorum. Başlamak için en iyi yol öğrenmektir …

 Mesaj Yazmanın 5 Temel Prensipleri

Gerçekten manifatura hakkında bilgi edinmekle başlayalım. Bilmeniz gereken ilk şey, bir kızın nasıl metin yazmayı öğrenmenin matematik öğrenmek gibi olmadığını fark etmenizdir. Başka bir deyişle, 1 + 1 = 2’yi öğrendiğinizde, bunu daha iyi anlamak için başka bir şey öğrenmeniz gerekmez. Kodu öğrendin, şimdi bitti.

Manifatura, başka bir dili nasıl konuşacağınızı veya bir enstrüman çalmayı öğrenme veya bir spor öğrenme gibi bir şeydir. Başka bir deyişle, öğrenme eğrisi var. İşte bu sizin için iyi bir haber. Çoğu erkek, böyle bir yazıyı okumakla uğraşmaz ve bu nedenle onlardan daha ileri gidersiniz ve haksız bir avantaja sahip olursunuz. Bununla birlikte, manifatura almanın beş ilkesine dalalım.

İlke 1 – Bir bakış açısıyla düşünmelisiniz – Muhtemelen çekici bir kızın günlük gerçekliğinin farkında değilsinizdir. O kadar çok dikkati var ki herkes bir parça ister. Bu senin için ne anlama geliyor? Ben, onun istediği için metninize cevap vermeyeceği anlamına gelir. Her zaman seçenekleri vardır ve bu nedenle ilgisini kıvılcımlandırmazlarsa, metinlerinize cevap vermez.

İlke # 2 – Bir şey hissettiriyor – Kadınlar, şu an hissettikleri yere göre dikkatlerini kimin verecekleri konusunda kararlar veriyor. “Hey, nasıl gidiyor?” Gibi düz, sıkıcı metinler gönderirseniz, metin üzerinde sizinle etkileşime girmek için duygusal bir değer elde edemez. Manifatura veri alışverişinde bulunmanın bir yolu olarak düşünmeyin, bu kişinin hislerini vermenin bir yolu olduğunu düşünün (daha sonra onunla bağlantı kuruyor).

İlke 3 – Metal kırmızı sıcak olduğunda bükülmek daha kolaydır – Bir metal boruyu bükmek istediğinizi varsayalım. Boruyu, ilk önce kolayca kıvrılmak üzere ısıtmak mantıklı, değil mi? Aynı şey onun duygularına ve karar verme sürecine de uygulanır. Ona metinlerinizle olumlu bir his kazandıysanız ve ondan dışarı çıkmasını isteyin … bu, metali ısıtmak ve bükmek gibi. Daha kolay, değil mi? Sizi iyi hissettirdiği sırada ona sorduğunuzda, evet demek şansı çok daha yüksektir.

İlke # 4 – Her zaman kapanış – Onu gördükten sonra, etkileşimi bir tür ilişkiye (romantik ya da sadece cinsel) yöneltmeliyiz. Sadece metin üzerinde düzenli konuşmalar yapmayın. Onu gerçek bir tarihe götürmeniz ve bir ilişkiye başlamanın ve fiziksel birlikte olmanın adımlarını atmanız gerektiğini unutmayın.

İlke 5 – Yüksek Durum Filtresine Ulaşın  Çocuklar bir kadının şansını kaybederler, çünkü bir kız için çok fazla önem (ve baskı) koyarlar. Bunun yerine şunu deneyin: sanki bir düzine diğer kadın size mesaj atıyor gibi davranıyor ve yüksek statüye sahip birisiniz. Bir sürü kadın size mesaj attıysa, uzun sürmeye çalışmayacak, tek bir kadına yönelik konuşmalar çıkarmaya başlayacak değilsiniz. Bu size bir randevuda çıkmanız gerektiğini hatırlatmaya yardımcı olur, boşa harcamayın, onun mesajlaşma arkadaşı haline gelmesi. Yüksek Durum Filtresi aynı zamanda endişe duyduğunuzda ve mesajlarınıza cevap vermesini beklediğinizde ve istediğinizden uzun süre almasına yardımcı olur.

3 Ölümcül telefondan mesaj hataları

Bir araba kullanmaya başlamak üzeresiniz düşünsene, ama gazda bir ayak ve fren vardı. Herhangi bir yere gider misin? Tabii ki değil! Ama gaz atın, zaman kaybedersiniz ve motora baskı uygulayacak mısınız?

Kesinlikle. Bu tamamen bir kaynak israfı, değil mi?

Aynı şey, bir kızın numarasını aldığınızda ve bu üç ölümcül mesajlaşma hatasından herhangi birini yapmaya başladığınızda doğrudur. Zaten onunla ilgilenmek ve numarasını elde etmek için çaba sarf ettiniz … ancak bu hataları yapmaya başlarsanız ve ilgisini kaybederse (ve cevaplamayı bırakırsa), o zaman hiçbir şey olmazdı. Burada öğrenmek için ilk şey, mesajlaşma konusunda “frenlerden” nasıl ayağınızı atmanızdır. Sonra otomatik olarak ilerlemeye başlayacaksınız.

Hata # 1 – Metin üzerinde cazibe yaratmaya çalışmak – Hatırlanması gereken en önemli şeylerden biri, yüz yüze değil, şahsen cazibe yaratmanın daha iyi olmasıdır. Bir sürü çocuk hikayeyi anlatmak, hikayeler anlatmak, komik ya da alaycı olmak, derin sorularını sormak vb. Için metin kullandığını gördü. Kısa süre önce, ilgisini kaybetti, daha az cevaplıyor ve daha sonra tamamen cevaplamayı bırakır.

Hata # 2 – Onu davet etmek ve tarihi ayarlamak için çok uzun süre beklemek – Bir kızın numarasını almanın başlıca nedeni, randevudayken rastladığınız bir randevuda çıkamayacağınızdan dolayı. O halde ikiniz de meşgul olursunuz. Ona sormak için ne kadar beklersen, seni unutması daha olası olur. Unutma, gün boyunca sosyal medyada ve diğer erkekler de onu dışarıda bırakıyor. Bastırıp ona yardım isteyecek bir adam istiyor. Sadece bunun için git!

Hata # 3 – Metin yazmadan önce bir planı bulunmuyor – Çoğu adam çok fazla düşünmeden sıkıcı bir metni ateşleyecek. “Hey, ne yapıyorsunuz” gibi şeyleri söylediler. Farkında olmadıkları, diğer çocuklardan hep böyle metinler aldığıdır. Bunun yerine, onu göndermek istediğinize birazcık düşünün; göze çarpması ve dikkatini çekme olasılığı daha yüksek olacak.

BAKIM Dizisi – İlişki Her Aşamada Tam olarak ne söylemeyi bilmek için Adım Adım Tasarım

Bu, kariyerimde randevu antrenörü olarak yarattığım en sevdiğim şeylerden biri. Bu, nereye gittiğinize bağlı olarak bir kız göndermek için ne tür bir mesaj olduğunu bilmenizi sağlayan basit bir yol haritasıdır. Bununla ilgili harika olan şey, kayıp ve şaşkınlık hissi ve artık söyleyecek şeylerden emin olma konusunda endişelenmenizin gerekmeyecek olmasıdır. BAKIM Dizisi bu gizemi sizin için çözer.

CARE şu kısaltmaların kısaltmasıdır:

C – Kapat (“kapanışa giderken” gibi)

A – Soru sorma

R – İlk etapta gördüğünü ona hatırlat (kişilik özellikleri ya da üzerine bağladığın konular)

E – Bir randevu ayarlamama bahanelerini ortadan kaldırın

C = Kapat – Numarasını ilk aldığınızda bununla başlamanız gereken şey budur. Seninle tanıştığın hâlâ iyi hâle geldi ve sana numarasını verdi, böylece seni tekrar görebildi. “Metin üzerinde konuşmayı öğrenmek” konusundaki bazı konuşmaları başlatmak için bir sürü sebep yok. Onu bir randevuda davet ederek yakınlarına gitmen yeterli. Unutmayın, buluşmak istiyor. Şimdi sadece davetiyeyi sunarak bunu kolaylaştır.

SIDENOTE: Uyarıya randevu aldığımda “davet et” demediğini söylemiştim, tarihe “sorma” değil. Burada psikolojide ince bir fark var. Sorduğunuzda sizden daha düşük statüdüğünüz bir yerden geliyorsunuz ve ondan bir şeyler istiyorsunuz . Onu randevusunda davet ettiğinde, eşitlikten geliyorsun demektir. Çok ince, ama güzel kadınlara çekici olmak istiyorsanız aslında çok önemlidir.

Peki, yakınınızdan ayrıldıysanız ne yaparsınız, o da meşgul ya da cevap vermez mi? Ardından BAKIM Dizisinin ikinci kademesine geçelim.

A = Soru sorma – Gerçekten çok daha kolaydır. Ona, çok fazla düşünmeden cevaplayabileceği basit bir soru sorun. Onu cevaplaması kolaysa, muhtemelen hızlı bir cevap çıkaracaktır. Sonra ne yapar, hemen yakınına gidecek 1. evreye geri dönersiniz.

İşte basit bir örnek:

SİZ: Hey, garip bir soru. Hangisi daha iyi … koyu renkli çikolata veya sütlü çikolata?
HER: Kesinlikle çikolata sutun. Niye ya?
SİZ: (yakınlardaki yerinize geri dönüyorsunuz) – Gurme çikolata barını önümüzdeki hafta bir aradayken düşünüyordum. Hadi birlikte gidelim?
HER: Gerçekten harika sesler🙂

Ve aynen böyle … BOOM, randevunuz var! İşte işte komik olan. Eğer onu mavi yazdıysanız ve (önceki mesajları görmezden geldikten sonra) tarihe geçmesini isterseniz, muhtemelen cevap vermezdi. Ancak onu tekrar soru sorduğunuzdan tekrar tekrar açık.

SIDENOTE: Numarasını veren ve sizinle aynı görüşte olmayan bir kızı takip etmek isteyip istemediğiniz konusunda bir karar vermeniz gerekir. Parlatıcı olabilir ya da sadece meşgul olabilir ve yanıtlamayı unutmuş olabilir. Eğer takip etmeye değer olduğunu düşünüyorsanız yapın, ancak her kızla BAKIM Dizisini kullanmak zorunda olduğunuzu düşünmeyin. Bazen yanıt vermediğinde gitmelerine izin vermelisiniz, bu yüzden dikkatinizi sizinle daha çok ilgilenen kızlara yeniden yatırırsınız.

R = Sana ilk bakışta gördüklerini hatırlatın – Bu, dizinin 3. evresi. Burada yaptığınız şey, onun hakkında ya konuştuğunuz ya da sevdiğiniz kişiliğin bir örneğini hızlıca hatırlatmasıdır. Eğer komiktin, şimdi komik bir GIF ya da meme gibi ona komik bir şeyler göndermenin zamanı geldi. Sadece görüntülere git . google . com ve “komik mem” arayın.

Neden yapıyorsun Belki sadece meşguldü ve senin hakkında ne istediğini unutmuştu ve ona hatırlatmak için biraz dürtüye ihtiyacı var. Belki ikiniz etnik gıdalara duyduğunuz sevginin üzerine bağlandınız, bu yüzden ona bir metin yollayın:

SİZ: Hey, bu akşam Hint yemekleri pişiriyorum. Yemek yapmayı sever misin?
HER: Hint yemeklerini seviyorum! Ben pişiremem, ama yiyebilirim lol.
SİZ: Aslında Hint sokak yemekleri almak için inanılmaz bir yer biliyorum. Bu hafta bir ara gidecek miyiz?
HER: Gerçekten mi? Ben isterdim!

İlk yazıda fark ederseniz, 3. evrenin ve 2. evrenin bir kombinasyonunu gönderdim. İlk olarak, ona ilk kez tanıştığımızda (etnik gıdalar) bağlantımızı hatırlattım. Sonra düşünmeden yanıt verebilecek basit bir soru da ekledim (yemek pişirmeyi sever misiniz?).

Bir kere yanıt verdi, sonra da yakınıma gittim. 1. aşamaya doğru geri adıma nasıl gittiğinizi görüyor musunuz? Bakım Sırasını böyle kullanırsınız.

E = Mazeretlerin ortadan kaldırılması – Bu, dizinin dördüncü ve son aşamasıdır ve telefonu, tarihe ve oraya doğru ayarlamak için telefondan almasını gerektirir. Bu aşama, zor olan kızlar için çok yararlıdır ve bir randevuda çıkmak için metin üzerinde çalışmazlar. Belki alabilmek için çok zorlanıyor ya da belki de evet demek için sana ilgi duyup duymadığından emin değil. Bu durumda, hafifçe şeyleri ilerletmek için biraz strateji kullanmanız uygun.

İşte ne yaparsın. 3. evreyi veya 2. evreyi kullanabilirsiniz (ya da her ikisi de yukarıdaki örneğimde Hint yemeği ile yaptığım gibi). En kısa sürede cevap verir, telefonunu elinde ikensiz onu ararsınız . O halde cevap vermemesi zor olacak, çünkü o şimdi aramıyor olursa aramandan kaçınacağını bileceksin … ve duygularına zarar vermek istemiyor.

Evet, bunun yerinde olmasını sağladığını biliyorum, ama dürüst olmak gerekirse … şu an biraz sıkıntı çekiyor. Artık işleri daha da ileri götürmek için mazeret yapma şansını ortadan kaldırmanın zamanı geldi. Yukarıdaki örnekte göründüğü gibi:

SİZ: Hey, bu akşam Hint yemekleri pişiriyorum. Yemek yapmayı sever misin?
HER: Hint yemeklerini seviyorum! Ben pişiremem, ama yiyebilirim lol.
(Sonra, o metni gönderir getirmez derhal arayın.)

Telefonda olduğunuzda, ona tanıdığınız inanılmaz Hint cadde restoranı hakkında bilgi verebilir ve onu oraya götürmeyi çok istersiniz. Telefon görüşmesi, ilk etapta numara değiştirdiğinizde sahip olduğunuz “vibe” ile yeniden bağlantı kurma şansınızdır. O zaman (umarım) her ikiniz de birkaç dakika telefonla görünce aynı olumlu duyguları hissedeceksiniz ve bir randevuda onu davet edebilirsiniz.

BAKIM Dizisi hakkında hatırlanacak başlıca hususlar:

Seninle tanışmak istiyor. BAKIM Dizisi, evet’in pürüzsüz ve doğal bir şekilde kolaylıkla yapılmasını sağlamakla ilgilidir.

 • ASLA bir kıza herhangi bir teknik veya strateji kullandığınızı söylemeyin. İşlerin doğal ve zahmetsizce yapılmasını istiyor. Biraz iş yapıyorsan, o şekilde hissedebildiğinde sorun değil. Bir insanın en büyük duygularından biri, yaşaması için küçük bir büyü yaratmaktır. BAKIM Dizisini kendisi ile tartışmayın veya bu konuyla ilgili diğer tekniklerle. Seninle iletişime geçmenin ne kadar kolay olduğunu görmek için ona izin ver.
 • Her zaman kapanışa başlarken başlayın ve bir sonuç elde edilinceye kadar ya da sizinle daha çok ilgilenen birine geçme zamanının geldiğini fark edene kadar aşamaları boyunca yolunuzu çalışın. Ve bu arada, devam etmek de sizin için bir kazan olacaktır. Sana yakalanmayan kızlara zaman harcamazsın.

Kaçınılması Gereken Genel Hata ve Tuzaklar

 • Bir grup mülakata metin üzerinden soru sormak. “Nereden çıkıyorsunuz?” Gibi sorular Ne yaparsın? Ne kadar zamandır burada yaşıyorsun? Kolejde ne okuyorsun? “ – Ve devam ediyor. Sıkıcı bulacak, o yüzden yapma. Onu şahsen tanımaya başlarken bunları bulacaksınız.
 • Yeterli kızla mesaj atma. Birden fazla kızla mesaj attığınızda, aklınızı doğru yerde tutmanıza yardımcı olur. Daha az ihtiyacı olacaksın, bir kızdan etkilemek için çok uğraşmadığın zaman daha rahat ve otantik olursun.
 • Ona takılmak istediğini söyleyip “Bana haber ver” diyerek Dinle, O’nu tanımış ve O’na soruyor bir adam istiyor. Onu ilgilendirip göremediğini sormak zorunda kalma konumunda tutmayın. Kızlar kalktığında ve sevişirken hoşlanırlar.
 • Çok hevesli ve çok heyecanlı olmak. Bunu yaptığınızda, temelde çekici kadınlarla iletişim kurmaya alışkın biri olmadığını söylüyorsunuz demektir. Bu onu kapatacak ve sanki hayatı olmadığı ve kızların seni seksi bulmadığı gibi gösterecek. Serin olun, geride tutun, otantik olun ve etkileşimin ilerlemesine devam edin, böylece ikiniz gerçekten çıkmaya başlayabilirsiniz.
 • Hemen her zaman karşılık veriyorum. Bunu yaptığınızda, bunun her zaman yapacağınız beklentisini oluşturursunuz. O zaman, gelecekte hemen cevap vermediğinizde üzgün ya da endişeli olmakla baş etmeniz gerekir. Ayrıca, her zaman hemen yanıt verdiğinizde, hayatınız boyunca hiçbir şeyinizin olmaması gibi görünüyor. Sakın yapma. Zamana duyarlı değilse, yanıt vermeden önce biraz bekleyin.
 • Cinsel metinler ve resimler gönderme (seks yapma). İster inanın ister inanmayın, kızlar, arkadaşlarının görmek için Facebook ve Instagram’da bu şeylerin ekran görüntülerini gönderirler. Bunun birçok kez olduğunu gördüm. Bir kıza onu tanımaya başlamak için çok cinsel bir şey gönderirseniz, onu herkesin görebilmesi için (muhtemelen isminiz ve fotoğrafınızla birlikte) postalayarak utanacaksınız. İnternet kalemi değil kalemle yazılmıştır. Aptal olma. Zaten onunla cinsel ilişkiniz varsa tabii ki sorun değil, kesinlikle daha önce değil.
 • Yazımdan rahatsızlık duymama. Kızlar daima bu konuda şikayet ediyorlar. Dokuz yaşındaki bir çocuk gibi büyü yapma. Akıllı kadınlara itici davranır. “Önceden” yerine “B4” gibi kelimeleri kullanmayın.

Özetle

Umarım bu gönderiyi beğenmişsinizdir. Bu, kızlara mesaj gönderme konusunda genel strateji açısından bilmeniz gereken her şeyi içerir. Artık uygulamaya ihtiyacın var. Unutmayın, kız çocuklarını okumayı öğrenmek, bir enstrüman ya da bir spor oynamayı öğrenmek gibidir. Zahmetsiz ve otomatik olduğu yere ulaşmak zaman alır.

İyi haber, burada önceden kanıtlanmış bir stratejiniz olduğunu ortaya koymaktır. Bu, aylarca ve yıllarda acı verici bir deneme yanılma ile boşa harcamayacağınız, kızlarla sayısız fırsat kaybettiğiniz anlamına gelmiyor demektir. Yanlış şeyleri uygulamayı bitirdiğinde olanlar böyle olur. Kötü sonuçlar alırsın. Bu yazı size doğru şeyleri uygulamak için tasarlandı.

Şimdi yapmanız gereken en iyi şey, bunları hemen işe koymaktır. Kartvizitleri gözden geçirin ve mesajlaştığınız kadınlarla ilgili BAKIM Dizileri başlatın.

Bu yayını işaretleyin ve sık sık tekrar başvurun. Ayrıca, bu yazıdan değer aldıysanız, bunu kadınlarla ilgili daha fazla bilgi edinmek isteyen arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.

Artık bir kızın sorunsuz geçmesi için metin yazmanın genel stratejisini bildiğinize göre, bir adım daha ileri götürelim. Söyleyecek şeyleri bulmak zorunda kalman yerine, zaten senin için işi bitirdim. Sana önde gelen ve kızların sana hızlı cevap verebilecek en iyi yedi metnini veren özel bir video hazırladım!

Öğreneceksin:

 • Aynı gece seks metinleri. Onu, sizinle vakit geçirmek için gelmesini isterseniz (ve bunu yaparken iyi hissetmek istiyorsanız) ona gönderin. Ucuz bir ganimet çağrısı gibi hissetmeyecek, ancak yine de R-Rated bir karşılaşma olacağını bilecektir.
 • Parlaklık karşıtı metin. Bir kız ne zaman bunu kullanın vardır sizinle planlarını iptal etmek ama hâlâ seni görmek istiyor gibi görünüyor. Bu anda söyledikleriniz kritiktir, çünkü onu bu noktada tamamen kaybetmek kolay.
 • “Onu kovalamak” metni. Bu, onunla tanışmak için daha hevesli ve heyecanlı hissettirmek için kolay bir yoldur.
 • Kız arkadaşı metni. Bunu seviyorum. Siz onunla çıkmaya karar verdikten sonra onu gönderin ve şimdi kız arkadaşın. Bu, onunla çıkmaktan gerçekten memnun olduğunuzu hissettirir (metnin arkadaşlarına bile övünebilir).
 • Arkadaş bölgesi destroyer metni. Seni arkadaş bölgede bırakmak istiyor görünüyorsa bunu kullanın. Bu, onunla “çok fazla” olmadan hissedeceği çok ince bir şekilde onunla flört etmenize izin verir.
 • Hızlı cevap metni. Bu, anlık (ve yoğun) merak uyandırır ve çılgınlığa neden olmadan çabucak cevap vermesi gerekir.
 • Anlık tarih metni. Onu bir randevuda davet etmek istediğinizde ve ne söyleyeceğinizi tam olarak bilmek istiyorsanız bunu gönderin.

Video tamamen ücretsizdir. Birincil e-postanızı aşağıdaki bağlantıya girin ve bana nereye göndereceğimi söyleyin.

Direnemedi 7 Ölümcül Metin Mesajları

Bonus Sorun Giderme Bölümü

Sürpriz! İhtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olabilmeniz için, sık görülen bu tür sorunları veya soruları çözmek için bu ek bölümü oluşturdum.

Öncelikle, yaşayacağınız sorunların çoğunun, sizi cezbetmediği gerçeğinden kaynaklanır. Eğer sana cazip gelirse, cevap vereceğini söyler. Kızlar erkeklerle tanışmak, randevu yapmak ve seks yapmak istiyor. Bununla birlikte, bu sorunları ele alalım.

SORU: Metin mesajımda ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Doğru olanı söylemekten endişeleniyorsanız, hala metin üzerinde uzunca bir konuşma yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. Sen yapmıyorsun Sadece kapanışa gidip bir randevuda çıkartmaya odaklanın. Seninle ilgileniyorsa evet derim.

SORU: İlk metinlere cevap vermezse ne olacak? Muhtemelen kim olduğunuzdan ve kişiliğinizden yeterince numune almadı. Yatırım yapmak istersen sana kalmış. Eğer cevap vermiyorsa ilgilenmiyor. İlgisiz bir kıza vakit harcamaktan başka birini bulmak en iyisidir. Seni hayal kırıklığına uğratacak ve kendisini rahatsız edecektir.

Unutmayın, kızlar (genellikle) erkekler gibi çatışma için kablolu değildirler. Sessiz davranıp neden cevap vermediğini, neden onun fikrini değiştirdiğini ve artık seninle dışarı çıkmak istemediğini açıklamak zorunda kalacağını söylemekten daha çok tercih eder. Niye ya? Bazı çocuklar aşırı tepki verir ve onları kötü adları çağırmaya başlarlar (veya fiziksel tehditlerde bulunurlar), çünkü reddetirlerse cevap vermemesi daha kolay (ve daha güvenlidir). Şahsen almayýn. Sadece hayır demek için korkmuş olabilir. Başlamak ilgisini çekse bile, onu kandırmaya bırakmak iyi. İnsanlar zihinlerini değiştirirler ve sorun değil. Seninle buluşmaktan mutluluk duyacak bir sürü harika kız var.

SORU: Ölü bir telefon numarasını nasıl “yeniden canlandırırım” (kısa süre önce yazmadığınız veya çağırmadığınız eski bir sayı)? Bu kolay. Ona, “CPR metni” dediğim şeyi yollayın. Sanki ona olumlu duygular göndermek gibi bir şey. Ona komik bir resim, meme veya GIF gönderin. Genellikle cevap vereceksin ve BAKIM Dizisini başlatabilirsin.

SORU: Ya mesaj yazıyorsa, ancak şahsen tanışmayı kabul etmiyorsa? Bu genellikle bir mesajlaşma arkadaşı olduğunuz anlamına gelir. Yatırım yapmaz ve sana cinsel olarak ilgi duymaz. Seninle yazıya girmekten mutluluk duyar, çünkü gün boyunca sıkılır. Daha sonra gerçekte vakit geçirmek istediği insanlarla tanışır. Ona mesaj göndermeyi bırakmak en iyisidir. Dikkatinizi hiçbir yere gidecek bir ilişkiye yatırıyorsunuz. Kayıplarınızı kesin ve devam edin.

SORU: Ne kadar yaparsa ne yaparım, beni durduruyor veya planlarını iptal ediyor mu? İlk önce onu sormak için fazla beklediğiniz ihtimal. Unutmayın ki kadınlar kararlarını anın duygularına dayandırıyorlar. Seninle ne zaman görüştüğünü unutmuş olabilir.

Gece başında numarasını alırsanız, o gece o gece metnini yazıp onunla buluşup görüşmeyeceğini görün. Kaç kıza kaçılacağına şaşıracaksın. Ayrıca, tarihi çok uzakta ayarlamayın veya ilk toplantı ile ilk tarih arasında çok uzun bir boşluk bırakma riski taşırsınız. O halde onun üzerinizdeki pullanmayı haklı göstermesi daha kolaydır.

Peki ya pul yaparsa? Yanıt vermeyin ve CARE sırasını kullanın. Ama neden daha fazla kadın olduğunda tekrar deneyin. Gerçekten tekrar görmek istediğin bir parça mı? Bir bereket yerinden düşünün.

SORU: Onu ararsam ve telefona cevap vermezse, bunun yerine bana metinler gönderirsem ne olur? Meşgul olabilir ve konuşamaz. Sizi görmezden geleceğini düşünmeyin çünkü sizi sevmiyor. Gerçekten önemli değil. Yanıt vermeyin ve dikkat etmeyin. Neyin peşinde olduğunuza dair bir açıklama ile devam edin ve onu davet edin.

SORU: Ona karışık mesajlar alıyorum ve onun benimle ilgilenip ilgilenmediğini anlayamıyorum. Ne yapmalıyım? Bundan çok daha basit. Seninle ilgileniyorsa, o seninle bizzat görüşmek üzere kabul eder. Öyleyse, o zaman mesajlarının tamamen uyumlu olup olmadığını ve metnin üzerine olan arzusu olduğunu düşünmekten çekinmeyin. Ne diyeceğini bilmiyor olabilir, ya da senden hoşlanıyormuş gibi oynuyor olabilir. Sadece kapanışa gidip bir randevuda çıkartın.

SORU: Onu planlarımı iptal etmemesine nasıl sağlayabilirim? Planları tutup tutmayacağını belirleyen ana şey, ilk etkileşim esnasında ne kadar cazip olduğu. Numarasını aldığınızda, 24 saat içinde ona mesaj atın ve kapanışa geçin. Tarihi çok uzağa koymayın ya da ilk başta onunla birlikte olduğunuzda nasıl hissettiğini unutmasını riske edersiniz.

SORU: Yoksulluğun görülmesini nasıl önlerim? Bir sürü metin göndermeyin, özellikle de önemli olan herhangi bir şeyle ilgisi olmayan rasgele metinler gönderin. “Hey ne oldu” gibi bir şey gönderme Nasılsın? Veya yine de senden hoşlandığı bir dikkat ya da güvence gibi “ondan bir şeyler almaya” çalışan metinlerden kaçının. GÖNDERilmeyi seçmeden önce, metninizin bir nokta olup olmadığını kendinize sorun, yoksa yalnızca dikkatini istiyorsanız. Yerine yaklaşmaya odaklanın.

SORU: Anında cevap almazsam ne yaparım? Unutmayın, metin üzerinde uzunca bir konuşmaya çalışmazsınız. Kapanışa odaklanın ve bir randevuda çıkartın. Ve diğer kızlara mesaj attığınızdan emin olun, bu bir kıza bu kadar bağımlı değilsiniz. Yüksek Durum Filtresini kullanmayı ve diğer kızların size mesaj attığını hayal etmeyi unutmayın. Bu işe o kadar odaklanmamanızda yardımcı olur. Tabii ki bir kıza odaklanabilirsiniz, ancak bunu yapmadan önce gerçekten çıkıncaya kadar bekleyin. Bir telefon numarası, düzenli olarak zaman geçirdiğiniz bir kız arkadaşınızla aynı değildir.

SORU: Bir kız arkadaşın olduğunda alevi günlük metinlerle nasıl canlı tutarsın? Bir kelime. Yapma. Ciddiyim, cazibe mesajlarını manifatura yazarak tutmaya çalışmayın. Kişi için tarih ayırın. Yüz yüze, metin üzerinde olduğundan daha fazla ilişki yaşatmak için daha fazlasını yapabilirsiniz.

SORU: Onu korkutmaktan kaçınmak için ne diyeceğim? Öncelikle, gerçekten randevu almadan önce cinsel mesaj göndermediğinizden emin olun (hatta randevu başlattığınızda cinsel metinlerle dikkatli olun). İkincisi, çok istekli ya da muhtaç olmayın ve ona çok sayıda mesaj gönderin. Kesinlikle hala güvence altına almaya devam etmeyin. Bu onu hızlı götürür! Endişeli olduğunuzu ve güvenceye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Attached by Amir Levine ve Rachel Heller adlı kitabı okuyun. Endişeli bağlanma stili ve bunun nasıl başa çıkılacağı hakkında bilgi edinin.

SORU: Ya “evet” ya da “emin” gibi bir cevap veriyorsa ne olur? Ne diyeceğini bilmiyor olabilir ya da meşgul olabilir. Randevu için buluşmayı kabul ettiği sürece iyisin. Onunla ilgilenmeme konusundaki sonuçlara atlamayın. Kısa cevap vermenin sebebini gerçekten öğrenmek isterseniz, metin üzerinden iletişim tarzını sormadan önce onunla tanışana kadar bekleyin. Aksi halde çok muhtaç görünme riski taşırsınız.

SORU: Neden kızlar metin yazmayı ve telefonda konuşmayı sevmiyorlar? Bunun birkaç olası nedeni. Ya kendisinden henüz sormadınız, ve bir randevuda (bu onunla başlamak istediği şey) dışarıdan soru sormaktan sıkıldığı için sıkılmış durumda. Veya başka olasılık, sana yatırım yaptığı kişi değil ve seninle daha önce konuşmak istemiyor. Bu, sihirli bir metin mesajıyla değişmeyecek. Bu bağlantıyı kurmak için randevusu çıkarmalısın.

SORU: Numaramı çevrimiçi alabilirsem ne olacak? Atraksiyon şahsen olur, bu yüzden onu bir randevuda çabucak çağırın. Eğer çevrimiçi görüşme yapıyorsa, diğerleri ile tanışıyor … bunu aklında tut. İleri ve geri mesajlaşarak ilişkiye başlamaya çalışmayın. Çabuk sıçrayacaktır. Kapanışa gitmeli ve bir randevuda çıkarmalısın böylece yüz yüze bağlanmalısın.

SORU: Metin mesajında ​​ne sıklıkta sıklıkla karşılaşıyorsunuz? Tanışmasını sağlamak için gereken şeyin ötesinde her şey, ilişkinin kurulmasından önce en azından ilk başta çok fazla olma riskini taşır ve sizi sevdiğini biliyor. Bu davada “daha azı daha fazla” demeliydim. Ardından randevuya başladıktan sonra, her zaman yazı tarzı hakkında konuşabilir ve metin üzerinde daha sık bağlantı kurmayı tercih eder. Fakat sen çıkana kadar bekle.

kızlarla seksi konuşmak, seks sohbet, cinsellik sohbet, telefondan sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.558 okuma
30 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet