Klasik seks pozisyonları

Klasik cinsel tercihler genellikle en popüler. Neden bu kadar etkili ve özellikleri bunlar? Doğrudan Kamasutra’dan , uzun süredir çift olarak ya da darbe esnasında olmasın her seferinde görev konumları!

Misyonerin pozisyonu

Genel inanışın aksine, misyoner en fazla oyu alan klasik cinsel konumlardan biridir. Birini ötekine yaslayarak, arzuyu artıran, aynı zamanda alevi aranızda tutan , yüz yüze hoşunuza giden bir cinayetin tadını çıkarırsınız . bazıları da kendi ortağı hafifçe kolayca orgazm açar, yükseltilmiş ise eylem klitoris okşamak istiyorum: Bayanlar, hatta insanın omuzlarını kapmak veya ona arka okşamak için ücretsiz bir el var!

Köpek stili

Bu erkeklerin tercih pozisyonudur ve kadınlar çok gerisinde değildir: tazı yoğun penetrasyon yapar, ama çoğunlukla o milyonlarca insana böyle zevk yapılan gönderme / hakimiyeti ikilisi üzerinde oynar. tazı farklı yerlerde ve farklı eğilimleri ile düşmeye mümkündür Kamasutra pozisyonları biridir. “Dört ayaklı” çiftler için geleneksel seçim olduğunu unutmayın: o kadın vücut titreme, büküm canlı izlemek veya gelip ona karşı sopa adam ilaveten verir vajina kapanır iken onun seks üzerinde.

69 pozisyonu

Birçok çift, eşinin cinsiyetine olan ilgisinin kendi hislerinden kaynaklandığını fark ederse, 69 her zaman geçerli olan klasik bir cinsel tercih olmaya devam ediyor. Etkisi, genital organların ve erkeklerin ve kadınların elle ve ağızdan uyarılabilen başlıca erojen alanları hemen yakın olması nedeniyle ortaya çıkar. Klitoris, vajina ve penisin yanı sıra, testisler, kalçalar ve hatta anüs de erişilebilir durumdadır. Tam anlamıyla. 69 penetrasyona izin vermiyor, ancak bazen orgazm kadar on dakikalık öngörülerinin çarpımı olan kamasutra’nın bu konumlarının bir parçası.

Andromaque’in konumu

Kadınlar ve erkekler, bu türden cinsel pozisyonlara taparlar, bu da rol alışverişi yapmalarını sağlar. Adam sırtüstü yatarken görür ve eşinin onunla anlaşmaya gelip dikine seks yapmaya başladığını hisseder. Unutulmaz cinsel antikalar için, yarım üstüste yargısız, yarım yaramazca onu sürerken, kadının kalçalarını yakalamak için ellerini özgür bırakıyor. İleri ve geri hareketler eşinizin cinsiyeti üzerine okşayan çocuklar tarafından tamamlanabilir. Hareket halindeyken bir klitoris masajının keyfi, orgazmınızı on kat arttırabilir. Ayrıca, Andromache’nin her iki yönde de uygulanabileceğini bilirsiniz: karşı karşıya olan kadınla veya sırtınızı döndüren kadınla.

Küçük kaşıklar

Kim yatağında eğlenmek için sadece akrobatik ve vahşi pozisyonlara ihtiyacınız olduğunu söyledi? Birçok erkek ve kadın sözde “kaşık” pozisyonunu seviyor. Adam eşinin arkasında yatmak için gelir ve her ikisi de tarafında, yumuşaklıkla “iç içe geçmiş” olarak ayarlanır. Boşalma daha da yoğun bir orgazm için ertelenebilir; kadın ise klitorisinin adamı tarafından okşadığını görmek için ideal bir konumdadır. Sabahleyin veya gece yarısı uyanık cinsel ilişkide bulunmak için ideal bir yer. Eşini yavaşça uyandırmak için arkasında kayarak onu uyandırmaya yarayan bir şey, onu klitorisini mastürbasyon yaparak uykusunda inliyordu .

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.285 okuma
26 Eylül, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet