Mirc siteleri ve tarihçesi

Mirc siteleri ve tarihçesi arkadaşlar 1995 yılından sonra ülkemizin internet ile tanışmasından sonra evlerimize alacak gücümüz olmama münasebetiyle mahalle aralarında cafelere giderek yeni arkadaşlık vede konuşma araçları öğrendik bununda adı mirc idi facebook gibi sitelerin emin olun daha fikir olarak beyinlerde vede akıllarda olmadığı bir zamanda insanların ucuz olarak konuşmasına vede görüşmesine yardımcı olan vede bir çok insanın tanışarak evlenmesine mutlu bir yuva kurmasına vesile olan bir sitedir önceleri ülkemizde olmayan vede kurulamayan bu tür siteler şimdi bizler yaparak kurmaktayız vede bunu dahada geliştirmemiz gerekmektedir. Bizler ülkemiz adına bu işleri yapmaktayız vede bunu severek isteyek mutlu oluyoruz bu tür hayırlı işlere vesile olarak kendimize mutluluk yolu bulmaktayız belkide insanların yüzünün gülmesi mutlu olması bizleri sevindirmektedir aslında bizlerin enbüyük avantajlarından biri yurt dışında vede büyük bölümü avrupada bulunan insanların sitelerimize gelmesidir. Bizler bunu sizlerden ücret veya para kazanmak amacı ile değil insanların vede kendimizin kötü alışkanlıklardan kurtulması vede güzel bir arkadaşlık ortamı hazırlamak amacı ile kurduk bunun içinde elimizdeki imkanları kullanarak sonuna kadar sizlere güzel bir ortam hazırlamak istedik bunun içinde sizlere enbaşta mobil sohbet odaları vede sistemini kurduk bundan çok güzel tepkiler aldık vede umarım daha güzel vede fazla memnuyet mesajları alacağız ben bundan eminim yurt dışında yaşayan gurbetteki arkadaşların bir çoğu sitemizin veb bölümüne mesaj bırakarak memnuniyetlerini açıklaması gerçekten benim gözlerimi yaşartmış durumdadır.

Sizlere birde Mirc ile tanışanların bir çoğu dünyanın bir tarafında evlenerek yuva kurdular vede mutlu bir şekilde hayatlarına devam etmektedirler çocukları olanlar var vede yanıma gelip konuştuğum arkadaşlarım var çok güzel oldu aslında tabi bunun yanında anlaşamayıp boşanan insanların sayısıda çok fazla farklı bir ortama kültüre giden insanların çok olması alışamayanlar vede ruhsal bunalıma giren arkadaşlarımızında olması bizleri gerçekten üzmüştür fakat bu dünyanın sonu değil hayat herşeye rağmen üzüntüsüyle acısıyla devam etmektedir. Mirc siteleri ile sizlere yeni bir yazılım ile ihtiyaçlarınızı karşılamak vede sizlere daha güzel bir konuşmak tanışmak arkadaşlık ortamı sağlamak amacı ile Yerli mirc yaptık umarım bunu beğenerek kullanıcaksınız vede umuyorum hayalinizde mutlu olucağınız insanı bizim sitemizde tanıyacaksınız vede bizleride düğünlerinize davet edeceksiniz bizler bunu beklemekteyiz.

chat

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
903 okuma
24 Ağustos, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet Chat Sohbet siteleri