Neden herkes sohbetten bahsediyor?

Takılıyor musun Milyonlarca genç ve yetişkin sohbet ederek konuşur, tartışılır ve yeni arkadaşlar veya ortaklıklar kazanır. Ayrıca sohbet eden utanç verici niyetli kişiler için Sohbet de söz konusudur.

Sohbet yazılı bir sohbet. Her bilgisayarda iki veya daha fazla kişi oturur ve internet üzerinden iletişim kurar. Yinelemeler, bekleme süresi olmadan uzun bir listede sırayla görüntülenir. İnternetteki diğer tartışma türleri arasındaki fark sohbetin şimdilik olmasıdır.
Herkes aynı anda birlikte.
Sohbet forumları, farklı konular için bölünmüş kanallar veya sohbet odalarıdır. İki kişi el değmeden konuşmak isterse, iki kişiyle kendi sohbetlerini başlatabilirler. Chat kelimesi, “sohbet” anlamına gelen “chat” İngilizce sözcüğünün yeminli bir şeklidir.

Ne yapıyorsun
Sohbet, arkadaşlarınızla iletişim kurmak, kişileri tartışmak ve bağlantı kurmak için bir yöntemdir. Sohbet internetteki diğer tartışma forumlarına göre daha resmi değildir. Kopyalar kısa ve kendiliğinden olur. Uzun süre düşünürken, bulacaksınız. Ciddi bağlamlarda sohbet hızlı problem çözümü için kullanılabilir.

Sohbetin karanlık yüzü, yüzsüz bir medya olduğundan. Sohbetler de düşünce için fazla zaman tanımazlar. Gençlik uzmanları olmak için sohbet eden gençler, yüz yüze görüşmek istedikleri için çocuklarla ve gençler ile iletişim kuruyorlar.

Ayrıca pedofilleri sarmak için genç olduklarını iddia eden sohbet polisleri de var. Buna ek olarak az ya da çok sıradan cinsel ilişki isteyen birçok insan var. Bu nedenle birçok kadın erkek veya cinsiyete dayalı olmayan bir adla sohbet eder.
YerliChat‘in de parlak bir yanı vardır. Sohbet ettiğinizde, kimsenin erkek veya bayan olup olmadığını bilmesine gerek yoktur, siyah veya beyaz, çirkin veya yakışıklı.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.098 okuma
25 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet