Nefesini Tut

Bir hafta sonu kamp gezisi Bir grup arkadaşıyla grubunun bir üyesi mezarlıkları geçerken sen kötü ruhlara nefes şehir efsanesi uymayı reddediyor zaman kendilerini birer birer kapalı alınıyor bulabilirsiniz.

Film Van Hausen, bir Alman aksanı ile bir seri katil, izlerken onun kurbanların aile üyeleri ile bazı elektrikli sandalyede idam edilen açılır. O ücretsiz tatili ve başka memur nihayet sandalyeye onu koyar önce subay birini öldürmek için yönetir.

Günümüz, bir grup arkadaşıyla Jerry (Katrina Bowden), Johnny (Randy Wayne), Jerry kız kardeşi Samantha (Lisa Genç), Kyle (Seth Cassell), Natasha (Erin Marie Hogan), Heath (Ürdün Pratt içeren bir yolculuğa alıyor -Thatcher) ve Tony (Brad Slaughter). Bir mezarlığın yakınında sürerken Jerry kafayı başlar ve onlar yoksa kötü ruhları onlara sahip söyleyerek nefeslerini tutmak için herkes söyler. Herkes onu sahip Van Hausen ruhunu veriyor pot içiyor Kyle dışında yok. Kyle onu kontrol ve neredeyse çökmesine kaybetmesine neden Johnny kucağına onun pot düşer. Kyle hariç herkes Van Hausen idam edildi eski hapishaneye gider. Bir subay gösterir ve Kyle memurunun arabası içinde onunla patlayabilir yaparak onu öldürür. Herkes Natasha ve Johnny seks hapishaneye kadar yürür ve bir katil sadece Heath tarafından bir şaka olarak bir metal maske görünür. Jerry Tony elektrikli sandalyeye içine kendini kayış eğer ona darbe olacak diyor. Bir kez Fırtınalı sarılı oluşur ve Tony kafayı başlar ve Johnny onu dışarı sağlar. Hep birlikte bu hapishane terk Van Hausen ruhu Tony Kyle nereye gittiğini kamp için sürücü. Tony ve Samantha geri o onun çantasını bıraktığı ve Tony yarı çıplak Samantha şeritler ve o bir elektrikli bobin araba ile çekilmiş yarısında onu kesilmiş varken bir ağaca onu bağları söz konusu cezaevine kafa.

arkadaş grubu onları çok uzun gitmiş olma konusunda endişe ve geri onlar Samantha’nın vücudu ve Tony pitch çatalla onlara gelen bulmak cezaevine yürümeye başlar. Goodchild Mezarlığı bekçi McBride (Steve Hanks) vuruyor ve onlar evine onunla gelmelidir cevaplar istiyorsanız başkalarına anlatmaya Tony öldürür. O Van Hausen’deki idam yıldönümünde o sahip bir beden arıyor mezarlık etrafında dolaşır olduğunu açıklıyor kez orada, McBride sonra onların nefeslerini tutmuştu sorar. Johnny Kyle kimseyi sahip Van Hausen ruhu mümkün kılan vermedi itiraf. Bir sahip Jerry sonra McBride yakasına yapışır onu vurmaya çalıştığında koşar. McBride Johnny onunla yalnız gelir ve diğerleri evde kalmak onu durdurmak için tek yolu açıklar. Şimdi Jerry geri geliyor ve bir mikser ile Heath gözlerini alır ve Natasha ve Kyle McBride ve Jerry bulmak için kaçıp, gitti. McBride geç Müdür Wilkin Van Hausen bulmak için Johnny’nin bedene sahip bulunuyor. Jerry sonra Kyle Van Hausen ruhunu öldürür ölümüne bir kavgaya Natasha ve Jerry’nin bedenlerini hem de sahiptir. Her iki ruhlar bedenlerini terk ve bir hayalet şeklinde mücadele. McBride arabasını alıp ayrılmak Johnny, Jerry, ve Natasha söyler ve her iki ruhları bir patlamaya neden onu sahip bulunuyor. Kalan üç arkadaş sabah kamp için geri yapmak ve Natasha yardım çağırmak için camper’ın telefonlarının birini kullanmak için dışarı almak istiyor. Johnny kapıları kilitler ve açıkça Van Hausen tarafından sahip bir bıçak ile gözünde Natasha saplar. Film onun çığlık ile biter ederken o da Jerry de arka koltukta görünüyor. Nefesini Tut

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.507 okuma
24 Eylül, 2016
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :
300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet