Online tanışma sohbet

sohbete giriş

Tek ebeveyn – özellikle de kadınlar – için internet hem sanal hem de maddi cinsel ortak bulmanın yaygın bir yolu haline geldi. Çok sayıda reel de bu şekilde aldatmacanın çeşitli şekillerine girmektedir. Romantik ve romantik ilişkileri takip etmenin dördüncü en popüler yolu (iş / okul, arkadaşlar / aile ve barlar / kulüplerin arkasındaki) artıları ve eksileri nelerdir?

Ortaklar chat odaları ve canlı mesaj siteleri veya talipleri çekmek için kendinize ait bir profil oluşturduğunuz çevrimiçi sipariş sitelerine göre bulunabilir. İlk konuşma, kiralık flörtten başkasına ne yapmak istediğinize dair çok detaylı hesaplara, eşzamanlı kendi kendine uyarılmalar eşliğinde veya eşlik etmeden değişir. Bazı anketlerde, yetişkinlerin üçte biri bu siberex’le uğraşıyordu.

Tamamıyla metin yoluyla yapılırken, görünüm hakkında doğrudan bilgi (resim veya ses) bulunmaması halinde, engeller büyük ölçüde azaltılır. Deneysel araştırmalar, bir kişinin daha adsız olduğunu ne kadar çok hissettiğini gösteriyorsa, cinsel açıdan daha çok açığa vuracaklarını göstermektedir. Telefonla ya da yüz yüze konuşmak yerine insanlar sadece metin kullanırken dört kat fazla kişisel bilgi vereceklerdir. Farklı bir bağlamda olmasına rağmen, Samaritalılar, insanların yarısının e-postalarda intihar duygularını kabul edeceğini, buna karşın telefonda sadece% 20’sinin bunu yapabileceğini keşfetti.

Genç ve gay insanlar 35-49 yaş aralığında popüler olmasına rağmensanal seks üzerinde özellikle heveslidir. Başlıca dezavantajı, zaman alıcı bağımlılık yapabilmesi, böylece haftanın altı ila 10 saatini kadınların dörtte birinin emer. Erkekler gibi poz veren kadınlar gibi sahtekârlık için de bir olasılık var veya tam tersi.

Sanal seks gerçek hayattan seks için bir siber partneri ile çevrimdışı olma konusunda güçlü bir öngördürücüdür. Bir çeşit cinsel amaçla interneti kullanan 1.458 yetişkinden bir örneklemde, erkeklerin% 35’i ve kadınların% 40’ı çevrimiçi bir ilişkiden çevrimdışı bir ilişkiye geçti. İnternet kullananların dokuz kat daha fazla, altı kat daha fazla kadın olma olasılığı daha yüksekti ve örnek yaşlandıkça erkeklerin çevrimdışı bir ilişki kurma olasılığı daha yüksekti. 35-49 yaşındaki “siberseksüel” ler arasında, kadınların yarısı, erkeklerin dörtte birine oranla ilişkiyi çevrimdışı tamamladı ve 50-65 yaşları arasında kadınların% 60’ı, erkeklerin% 22’si erkekti .

Online tanışma sohbet sitelerinin temel çalışmaları, çoğunlukla sosyal olarak utangaç, sinir insanlar tarafından yapıldığını ileri sürdü ancak daha yeni kanıtlar bunun tersine döndüğünü gösteriyor: Bugünkü online insanlar, zaten çok sayıda arkadaşa ve iyi tanışma becerisine sahip olan dışa dönük insanlar olma eğiliminde. Boşanma, hiç rüşvet olmayan site kullanıcısının% 27’sini oluşturan evli olmayanlara oranla üç kat fazla olasılık göstermektedir.

Bir çalışma, sonradan gelişen gerçek yaşam ilişkilerini etkileyen faktörleri inceledi. Ortak ilgi alanına dayalı bir sitede toplantı yapmak yardımcı oldu. Diğer olumlu göstergeler, aseksüel bilgi paylaşımının uzun bir başlangıç ​​dönemiydi, çevrimiçi çatışmalarla baş etmeyi öğrenmek ve coğrafi yakınlık gibi pratik meselelerdi.

Genel olarak, artılar online dating minuses ağır basmış gibi görünüyor. Açıkçası, bu eşcinsel insanlar ve çok cinsel açıdan aktif homoseksüel için bir altın madeni. Ancak boşanmış anne ve babalar, akıllıca, çözücü ve ayık kalmış insanların nadir olduğu çocuklarla olan mevcut çevrelerinin ötesinde toplumsal ağlara takılması zor olan başka bir şey bulmaktan özellikle sorumludur. Potansiyel riskler olmakla birlikte, yetişkinler için, ilk seferde samimi olmak yerine sanal cinsiyete bağımlı olmak, daha çok deli bir sapık tarafından erken ölümüne neden olmaktan korkulan biri.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.229 okuma
30 Temmuz, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet