Sanal seks hakkında bilmek istediğin her şey

Sanal seks için bir oda, sessiz ışıklar, bir bilgisayar ve İnternet gerekir. Ayrıca , muhatap olmak da gerekmez , aksine, muhatap sizinle seks arasındaki ana ve bağlantı noktası olacaktır . Johnny Depp’e ya da gerçek hayatta size dikkat etmeyen arkadaşınız Varsa’ya benzediğini varsayazabilirsiniz.

Sen  onun sesini duyamıyorum onun kokusunu hissetmiyorum, muhatap veya  vücudunun herhangi yüzünü görmüyorum. Sadece klavyeyi çalan kelimeleri. İletişiminizde “eller”, “kalça”, “dil”, “girmek” gibi kelimeler kullanılırsa. sapkın fantezinin listesinde – emin olun – bu, o kadar çok şey duyduğunuz ve hiç çalışılmadığınız aynı sanal seks.

Nerede 
Her şey bir PC kullanımındaki ilerlemenin seviyesine bağlıdır: standart sohbet odalarını ve ICQ, e-postaları kullanabilirsiniz . Evinizde bir web kamerası gibi bir cihaz varsa, işler çok daha kolaylaşıyor çünkü sınırlar Skype’a ve Web sohbetlerine genişliyor (bir şekilde web kamerasının tüm olasılıkları hakkında konuşacağız). Ayrıca, SMS ve telefon ile benzer “oyunlar” yaygındır, ancak bu biraz farklı bir hikaye.

Nasıl 
Yeni başlayanlar için “tevazu” kavramını unutmanız gerekir . Alınan yetiştirmeyi unutun ve annem , kamuoyundaki alet kelimesinin bir “vinç” olarak telaffuz edildiğini söyledi . Seks genişliğini, sanal cihazları değil sıhhi tesisatı ele geçirin. Her ne kadar “vinç” kelimesini beş kat tekrar ederek heyecan duyan bir eksantrik varsa şaşırtıcı olmamasına rağmen – şanslı.

Ayrıca Chat, tek başına, görüşmeci göründüğünü bilmek isteyecektir. Yani, gözlerin rengi, dudakların şekli ve saçları. Genellikle ne giydiğinizi, erojen bölgelerinizi ve göğsünüzün şeklini öğrenin. Bu, sıkışmamaktır (web tabanlı sohbet yerine standart olarak iletişim kurmanız şartıyla). “Kotunu …. rip, Oh, saçını kırmızı elinde karışık edildi” (Eh, vb, yeterince hayal gücü vardır, ne: Ve sonra diğer kişinin yazacak ve şort ve bir kask iş değil oturuyorve siber sevenlerinizi aldattığınızı ve fantezilerini görüyoruz). Kesinlikle, yalan söyleyebilirsin, hatta daha iyi. Ancak oturup Angelina Jolie’nin posterine bakmayın ve yüzünü küçük harflerle çizin. Bu tür erotik izleyiciler zaten tümüyle yürekten biliyorlar ve yalnızca can sıkıntısı çekiyorlar ve iletişimde bir ara vermeye neden oluyorlar. Üstelik anlık iletmeniniz aynı posterin 2005 yayınında “Soğuk kıza” asılacağını da anlıyor.

Bu kim? 
Burada kabul edilmesi çok zordur. Tam olarak o zamana kadar, (eğer) canlı görüşmeyi kabul edene kadar . Fakat büyük olasılıkla bunu kabul etmeyeceksiniz: karşılıklı hayal kırıklığı olasılığı çok yüksek. Ve gizli ve açık olan gerçek ve sanal dünyayı karıştırmayın. Evet, ve eşin kabul etmesi pek mümkün değildir – belki de onun kendisinin söylediği kişi değildir. Bu 50 olur yerine 25, buysa, o eşiniz Fazilet seninle aynı seks olabileceğini … eşcinselliğin yayılışı e gey w olanlar bilinçli bir ortak arıyoruz ve hemen onların yönelimi hakkında konuşmak o noktaya gelmiş olmasına rağmen muhtemelen . Sonuçta, trafikten ve bir bilgisayar monitöründen oluşan bir maskenin arkasında mantıklı, iyi komşunuz Vitya’yı tanımayacaksınız …

Büyük ihtimalle, Wirth yaşlı insanlarla ilgileniyor, 16 yaşında bir erkeğin olma ihtimali çok düşük . Sonuçta, böyle bir iletişim için dilin askıya alınması gerekir. Fakat çoğunlukla, üçten fazla kelime, iki bilmez ergenlik olarak tamamlanmış zorlukla orta öğretim ile insanlar ve “sen”. “Ben” ve Hayır, tabii ki mümkündür, yaşına göre geliştirilen, ancak onun sınıf arkadaşı Lena hayal ederken hala sadece 16 erkek, porno sallamak ve dergi satın alın.

Maniacs. Onlarla burada buluşmak pek mümkün değildir. Hayır, elbette aynı zamanda sanal manyaklar var ama huzur içinde yaşayabileceği – neredeyse bunlardan herhangi gerçek dünyada yetenek ve eğilimlerine vurmak cesaret edemez. Bir konvansiyonel manyaklar hala sıkça oldukça alışılmadık siteleri ve onların sohbet odaları üzerinde daha, orman için çok karanlık sokaklara gidin. Her birinin kendine has bir menfaati ve çıkar alanları vardır.

Chat’ın bize açıkladığı bazı gerçekler:

– Seks yapmadan yaşayabilirsiniz (fakat yine de gerekli değildir);
– Uygunsuz bir kelime yoktur;
-Bu kelime güçtür;
– O ne renk iç çamaşırı yanı sıra önemli değildir boyut ve doku (sadece film kahramanı korkutucu şort bir erkekle seks giydiği “Bridget Jones’un Günlüğü”, unutmayın);
– Seks – hala zor.
– İlginç insanlarla daha iyi uyun;
“Her öpücük hayat değiştirir;
– Aynı anda on erkekle sevişebilirsin;
– Bazı erkekler aslında kadınlar (ve tam tersi olanlar);
– Herhangi bir gerçek sanaldır;
– Herkes aptalca şeyler yapar;
“Genel olarak utanılacak bir şey yok.”

Ne için 
Sanalda, en önemli şey hala sürecin kendisinden ziyade hatıralar, hisler, sonradan sonradan gelen tattır. İşiniz bitip bitmediğini, ortağınıza ne şekilde son verdiğinizi partnerinize sorabilirsiniz. Ama kolayca yalan söyleyebilir ve gerçeği asla bilemezsiniz. Bu nedenle, örneğin dün yapılan iletişimde olanları sormak ilginç. Ve sadece anıları, içeriği (ne oldu, ve gerçekte ne değildi) – gerçek Wirth budur. Yakın geçmiş aşk oylarınızda gerçek aşk sevinçleri ve ilişkileri taklidi bir tür. En önemli şey, sanal seks anında başına ne gelir. Her şeyden önce, başta kendiniz yaparsınız. Siber aşığınıza neler olduğunu konusunda ne söyleyeceğinizi düşünmeye çalışın ….

Doğum kontrolü. 
Burada her şey daha ucuzdur ve olağan seksinki kadar pahalı değildir. Preanzarvatiften tasarruf edebilirsiniz ve bir doktordan bir sertifika getirmeniz gerekmez. Tek tehlike, sevgilinizin yazışmalarınızın geçmişini kurtarması ve kendi amaçlarınız için kullanması olabilir. yani bunun bir yerde olacağı veya söylendiği gibi size karşı kullanması mümkündür. Bu nedenle, eş seçimine dikkatli davranılmalı ve özellikle gerçek hayatınız ve insanlarınız hakkında bilgi verilmemelidir. Hala, sanal seks senin için.

Sonuçlar. 
Etkileri hemen hemen yok: İnternetten henüz kimse de imkansız, iyi, kimse tecavüz edebilir edilir buket yakalamak için, Venüs algılamıĢtır (sadece ahlaki varsa). Tabii ki, daha önce bunun için ciddi ön koşullar olmadıkça, zihin de taşınamaz. Bu zor ekli Çünkü – hepsi aynı, bir zamanlar tüm kelimelerin en cesur hayallerini somutlaştırmak söylenir edilecek ve (kim o hala dünya nüfusunu gerekli bilir ne halde) bilgisayar kez daha kendi amacı için kullanılacaktır.
Sözcükler, harfler ve boşluklara aşık olmak, muhatapınızın gerçek olduğunu düşündüren tek ciddi tehlike var.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.578 okuma
20 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet