Seks hiyaleri

Serhat başka bir cumartesi gecesi gibiydi, Serhat garajından çıkıp kapının önünden komşusunun arka kapısına çıktı. Poker oynamaya başlamışlardı ve aylarca her cuma gecesi biraraya gelirlerdi. Her zamanki gibi şüphelilerdi … komşusu sedat ve eşi sevim, başka bir çift olan kerem ve meral ile birlikte. Bu gece ayrıca kıvrım’ sokağın karşısındaki garip bir komşu eklediler. Birbirini ilkokul etkinliklerinin ortak temasıyla uzunca bir süre tanıyorlardı, ancak Cumartesi akşamları yetişkin zamanıydı. Çocuklar gece boyunca biraz renk alabileceğinden filmler ve büyük bir kardeşin denetimi ile genellikle farklı bir evde toplandı.

serdar ve meral, sedat ve sevim ortaya çıktığında fişleri çıkarmaya başlamıştı. Derinleşerek sedat, meral’ gerçekten de çekmemesine rağmen her zaman cazibe merkezi olmuştu. serdar yakın bir arkadaştı, ama aynı zamanda bazen de bir pislik olabilir. serdar, meral’in neden bazen diğerlerinin önünde sözlü olarak kötüye kullandıklarını anlamadı.

Meral, 40 yaşında bastırdığı için çarpıcı bir kadın figürüdür. Küçük, sarışın dalgalı saçlı, mavi gözleri delici ve birkaç yıl önceki çok yetenekli plastik cerrahın övgü ve şaşırtıcı eğrileri vardı. Serdar onu birden fazla bikini içinde görmüş ve ereksiyonunu kendi mayonundan çıkarmaya devam etmek için zihinsel olarak mücadele etmişti.

Gece, akşamları Sedat’ın satın aldığı ince bir şişe burbonla uçan kartlar ve cipsler ile devam edildi. Birkaç saat sonra … tüm cipsler Sedat’un önüne yığılmıştı. “Ha-ha! Sen kaltaklar tekrar kaybedersin! “Diye haykırdı bir kahkaha atarak. Herkes, gündeme getirdiği 20 doların büyük olasılıkla önümüzdeki hafta bir başkası tarafından kazanılacağını bilerek güldü ve paranın zaman içinde dolaştığı anlaşıldı.

Meral ve Sevim yine de bir geceyi buna davet etmeye hazır değildi ve mutfağa fısıldadı ve kıkırdadılar ante’yi yükseltmeye karar verdiler. “Peki, başka bir oyun için hazır mısınız?” Sevim, taze içeceklerle içeri girdiklerini sordu. Bir meydan okumadan asla geri çekilemedi, çocuklar kabul etti. “Bu evde olanlar … bu evde kaldığı sürece.” Meral açıklığa kavuşturmayı emrediyordu. Sevim, güzel gülümsemesini Sedat’da gösterdi … “Giysilerini bir şerit pokeri için riske atabileceğini mi düşünüyorsun?” İyi bir burbondan sıvı cesaretle, hepsi kabul etti ve kartlar masanın etrafında uçmaya başladı.

Çok uzun süre önce, kızlar sadece sütyen ve külotlardı ve serdar orada sadece baksırı ile oturdu … kasıtlı olarak kızlara yazık ellerini kaybetti. Sonra her iki kız giyiminin son parçasını kaldırıp masanın ortasına koyarak büyük bir el geldi. Meral Sevim’ye bakmamak için çabaladı, ancak tam pert göğüsleriyle tam manzara oldukça zordu. Gözlerini kapadı … “Tamam … ben de varım” diye ayağa kalktı, baksırı aşağıya iterek … masanın ortasına attı. Meral’ye çırılçıplak durduktan hızlı bir bakış atıyordu … onun izlerken fark etmesi … alt dudağını bir anlığına ısırdı. Diğer iki adam katlanmıştı, ama sedat güvercin … iki çorabı ortasına attı. “Ha-ha! Sızlar! “Diye bağırıyordu … kartlarını masaya fırlatıp tam bir ev göstermek … asları krallardı.

Kızlar kaybedilen ellerini gösterdikleri için bağırdılar ve Serdar, kartlarını orta yüzü aşağı doğru itti … dört üçlüsünü göstermek istemedi. “Şey … sanırım havuza sıska dalma fırsatım olsun” dedi Serdar kahkahayla … sandalyesini geri iterek arka kapıya doğru ilerlediğini söyledi. Kızlar birbirlerine baktılar … gülerek ve onun arkasından attılar.

Üçü havuzun etrafında yüzdü … çıplak vücutlar bir arada oynuyor, o zaman Serdar daha sığ uça doğru yöneldi. meral derinliklerinde oynadı ve sevim yavaşça Serdar’a doğru yüzdüğü sırada dalış tahtasına atladı.

“Su burası çok soğuk … beni sıcak tutsun!” Dedi su ile dolanıp sırtını göğsüne doğru bastırırken bir sırıtarak. Biraz şok oldu, ama aynı zamanda uyandırdı, kollarını küçücük belinin çevresine sararak onu yakınına çekti. “Soğuk su, memelerinizi o kadar zorlaştırıyor, ben değil miyiz?” Dedi ki … sert şişmiş meme uçlarına bakarken aşağıya bakarken gülerek. Bir sırıtarak gözlerine bakarak baktı … “İkisi de biraz olabilir mi?” Gülümseyerek. Sonra, yumuşak elinin arkasında durduğunu hissetti … yavaşça şişen horozunun etrafına sarılıp … hafifçe okşadı. “Suyun sizi etkilediği düşünülmüyor, öyle değil mi?” Her ikisi de diğer ucunda Angela’yı izlemeye devam ediyordu, çünkü Sam kapıdan çıkarken dikkatini dağıtmıştı. Çıplak durdu, çok kalın horozu asıyordu … Onu kapıyor ve onunla birlikte havuza atlıyordu.

Meral’nin kocasıyla kapının içindede gerginlik duyuyordu, ama elinde tam dik ve sertleşmesini engellemedi … başını bacaklar arasında ovmaya başlamıştı … suyun altındaki mumlu dudaklarını alıyordu. Refleks olarak, Serdar kalçalarını yere koydu … şişmiş horozunun ucunu Meral’ye doğru hafifletti. “Kahretsin …” diye onayladığı yumuşak bir sesle inledi, kendisine doğru itildiğini hissetti ve sıcacık bir sızdırmazlığa maruz kaldım. Sonra uzaklaşıp fısıldaşarak … “Dikkatli … Ben oradaki bereketli Mersin gibi …” gülümseyerek havuzun diğer tarafına geri dönüyor.

Tam o sırada serdar çıplak çıktı. “Bu gece iki kere kazandın!” sedat’ın arkasında olduğu gibi gülümseyerek gülümsüyordu … kolları doluydu ve büyük bir gülünç doluydu. “Ha-ha !!! Bu gece benim bütün kaltağımsın! “Kıyafetlerini yerde yığınına atıp içki ile şezlonga sığdırarak … bitirip Meral’ye baktı. “Hey kadın! Burbondan uzaktayız … evimize yürüdükten sonra o şişeyi alalım. “Ona zorlu bir şekilde bağırdı.

Serdar içmek için gerçekten fazla lüzumuna ihtiyacı olmadığını biliyordu ve parti Molly için onun ve şansının üstünde duruyor gibiydi. Herkes havuzdan çıkıp kendilerini kurutur ve giyinirken kendi giysilerini bulmak için kıyafetlerini ayırır. Her seferinde Serdar, onu izleyen Meral’ye bir bakış fırlatacaktı … sonra gülümseyerek.

Serdar veda etlerini herkese ön kapıdan girerken söyledi. Kaldırımda olduğu gibi tanıdık bir ses duydu … “Hey sedat, bekle!” Meral ona doğru uzandı, kolunu tutup ona baktı. “Doğruca eve gitmek zorunda mısın yoksa evine geri dönene kadar eşine kadar eşlik edebilir misin?” Diye döndüğünde sadece gülümsedi … sokakta yürüdü ve iki blok boyunca evine gitti.

Sessiz eve girdiklerinde Serdar, havuzda olanlarla ilgili bir şeyler söylemek zorunda kaldığını biliyordu. “Öyleyse … havuzda … uhhh … Gerçekten bunun olacağı anlamına gelmiyor” bakıyordu. Meral’in parmağını çenesinin altında hissetti ve gözlerini derinçe kaldırarak kaldırdı. “Yaptım …” dedi kötü bir gülümsemeyle … elini ayağa kaldırıp ana tuvalete geri yürüdü.

Onu yakınına çekerken banyo sayacına yaslanıp geri döndü. Dudakları onu örterken … ağzının içindeki sıcak dilini hissetmek öpücükleri daha tutkulu hale geldi. Ellerinin her iki seti de çıplak duruncaya kadar birbirlerine giysilerini açarak götürüyorlardı.

Serdar geri çekildi … Meral’in muhteşem vücuduna baktı. Duşta o kadar çok hayal gördü ki … mastürbasyon yapıyor ve keyifle patlıyordu. “Zamanında çekebileceğini mi düşünüyorsun?” Meral, aşağı inerken bir gülümsemeyle … küçük elinin sert horozunu okşadığını sordu. Serdar uzanmış, elleri küçücük belinde kalmış ve onu banyo sayacının kenarında oturup kaldırmıştı. Sağ elini sol dizinin altına itti … elini kolunun ıslak girişine yönlendirerek geri iterek ilerledi. Girmiş olduğu halde güzel sesinin gürültülü bir şekilde inlediğini duyuyordu … horozunu ona daha derinden yapıyordu. “Ohhhh fuck Mike … Bu horozu çok uzun süre istedim!” Diye inledi dışarı. Meral, içerideki her santimetreyi hissediyordu … onun horozunun her damarı onu kedi duvarlarının içinde zıplıyordu.

Serdar güzel yüzüne baktı, aynaya yaslandığında tutkuyla doluydu … elleri onu neredeyse geride bıraktı. O şimdi kontrolündeydi … ve bunu biliyordu. Yavaş yavaş arkaya eğildi … ıslaklığıyla parlayan zonklama şaftına baktı ve sadece ucu içeri girene kadar. “Gerçekten Meral istiyor musun?” Diye sordu gözlerine bakarak. Nefret ederek o toparlanabiliyordu … “Siktir bana Serdar …. Bana beni istediğin gibi verin … “Gülerek gülümsedi, sonra aniden bütün uzunluğu kendisine doğru çekti. Kıçını sertçe vurdular gibi kalçaları bir tokat sesi çıkardı, sonra bir dudak büktüğü zaman dudaklarından kaçtı. Ardından, düzenli bir ritmi başlattı … uzunluğu boyunca ve dışından iterek … elinden biri ilerleyinceye kadar izledi, klitorisini çabucak ovuşturdu.

“Ohhhh Meral … fuuuckkk … Ben ahhhhhhhhhh ohhhhhhh !!!” diye bağırdı yüksek sesle, başını arkaya fırlatarak arkasını kemirerek … parmaklarını kıvrılmasını sağlıyordu. Vücudundan şiddetli bir orgazm patladı, vücudundaki her kasın bir anda sıkılaştırılmasını sağladı, çünkü yüksek sesle çığlık attı. Serdar onu hissediyordu ve penisi içeri girip çıkmaya devam ederken durmak üzere değildi … mükemmel göğüslerinin her kuvvetli itilişiyle zıplamasını izledi.

Bir orgazm kısa sürede başkasına yöneldi … “Ohhhh ahhhhhhhh… Uzun süre böyle becerdim değilim!” Diye çığlık attı … gözlerine açlıktan baktı. “İçimde boşverme Serdar … hamile kalmam.” Yalvardı. Serdar uzun ve derin öpüşerek öne eğildi … “Endişelenme, zaten Meral’ye takılıp kalmıştım.” Bir gülümsemeyle geri eğildi.

Hafızası döndüğünde Meral’in gözleri genişledi … alkol ve şehvetle bulutlandı … ne söyleyeceğini bilmemekle birlikte, aynı zamanda Serdar’ın sıcak cumüyle dolu partiye geri dönmek istemediğini biliyordu. “Bunların hepsi benim için Serdar miydi?” Diye sordu … büyük güzel göğüslerine bastırarak … zor meme uçlarını parmağınızın arasında sallamıştı.

Hepsi bu kadar … Meral’ın kenara atılmasını istemek için. Onu çabucak çekti … önünde dizlerini diziyor. Elini kaynamış ıslak meyve suları ile kapladığı horozu hızla yukarıya ve aşağıya doğru taşıdı. Orgazm yaklaşırken inlemeleri odayı doldurdu. Meral, beklerken … patladığı halde onu beklemekten izledi. Göğüslerinde sıcak kremsi boşalma akışı sonrası akın. Serdar, bütün güzel kızın göğsüne boşaltırken yüksek sesle çığlık attı … her ipi izleyen sıcak cum’u ona sıçrattı.

Gözlerini açarken, ona baktı … onun penisini almasını izliyor … okşuyor … son birkaç damlası emiyor. Kalbi inanılmaz orgazmdan göğsünde vurdu … hayali sonunda meral ile gerçek oluyor. Aşağıya uzandı, ayakta durmasına yardım etti ve onu derin öptü, sonra birbirlerini temizledi ve soyundu.

Sedat için burbon şişesini tutup hakkı ve sevgi’nın evine geri yürüdüler. Meral, eve gelmeden evleri yakaladı, serdar’ı yakaladı ve onu derin ve tutkuyla öpüştü. “Bunu yapmamamız gerektiğini biliyorum … ama bir daha olmayacaklarını sana söyleyemem” dedi. Kolları boynunda dolaşan bir gülümsemeyle.

Serdar aşağıya baktı … rüyasında gördüğü güzel yüzü görerek … onu tekrar öpecekti. “Emin değilim bu konuda rüya görürüm.” Yol ayrmadan önce onu bir kez daha öpeceğim.

Meral, partiye geri döndü, kek kocası onu çok uzun sürdüğinden şikayet etti ve Serdar eve gitti … karısı zaten uykuda. Yatağına yatırdı … gözlerini kapattı … sadece güzel bir gülümsemeyle ve gözlerinde açlıktan bakan Meral ‘in güzel bir görüntüsünü görmek için.

Bunun yanlış olduğunu biliyordu, ancak kendine yardım edemedi ve tekrar yanında olması gerektiğini biliyordu … yavaşça yüzüne büyük bir gülümsemeyle uykuya daldı. Seks hiyayesi burda sona ermiştir umarım beğenmişsinizdir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
1.157 okuma
9 Ocak, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet