Ücretsiz Arkadaşlık Sohbet Sitelerinde Kızları Etkilemek

Tecrübelerinizden yoksun ve kızlar için çok utangaç hissediyorsunuz? Veya belki bir süre yalnız kaldınız ve buluşma sahnesine geri dönmeye hazır mısınız? Aşk, dünyadaki en şaşırtıcı şey ve size yardımcı olacak doğru yeri buldunuz. Başka yerde arama; en iyi fikirlerin hepsi basit bir yapılacaklar listesi içindedir. Bir kız arkadaş  edinmenin ve onunla sana aşık olmasının ne kadar kolay olduğunu göreceksin. İpuçlarımızı ve püf noktalarını takip edin ve yakında istediğiniz her kızınıza sahip olabilirsiniz.

Şimdi utangaçlık ve utanç bırakmanın ve orada olman için zamanı geldi. Size bir sır anlatabiliriz; Çoğu kişi bir noktada utangaçlıkla uğraşmak zorundadır. Peki bir kız arkadaşı bulmak için? Hüner, ilk beceriksizliği aşmak ve kendinize inanmak için mutlu olma hakkına sahipsiniz. Kaç kere kaçtığınızı ve gittiğiniz ile ilgili kaç defa başarısız olduğuyla ilgili değil. Bazı kadınlar sizi geri çevirebilir. Fakat sizi uyarmak zorundayız ki, güven kazanmadan önce birkaç acı başarısız olabilir. Fakat hepsi buna değmez, çünkü hiçbir şey güvenin sağlığından daha seksi değil mi?

KIZLARI NEREDE BULABILIRIM?

Ortak bulmanın en yaygın yollarını inceleyeceğiz. Kutunun dışında bazı ipuçlarının sadece ihtiyacınız olan şey olduğunu düşünün.

Arkadaşlık uygulamaları veya web siteleri . Bu günlerde çevrimiçi bir kız arkadaşı bulmak süper kolay ve ayrıca ücretsiz tanışma siteleri kullanıyorsanız hiçbir ücret ödememekle birlikte , bulmaya başlamadan önce epey birkaç tarihte devam etmeye hazır olmanız gerekiyor. Başka bir harika şey, aramanızı ciddi bir ilişki ya da yaz geçirmek için iyi bir yol arayan neye göre belirlemenizin kolay olmasıdır. Ancak bu şekilde utangaç çocuklar için değil, bir sonraki seviyeye geçmek ve şu anki tanıdıklarınızı bir sonraki adım için atmanız zor olabilir.

– Arkadaşlar arasında. Arkadaşınız veya sadece bir tanıdık olan bir kızın peşine düşmek, mükemmel bir seçenek gibi görünüyor. Bir süredir birbirinizi tanıyorsunuz; Zaten birbirinize bir izlenim bıraktınız. Onunla tanışmak için fırsatlar bulmak kolay olacak, böylece özgürce iletişim kurabilirsiniz. Ve tartışacak birçok ortak konu olabilir. Bu aynı zamanda gerçekten utangaç çocuklar için de geçerlidir; çünkü etrafında garip hissetmeyeceğiniz kızı tanıyorsunuz.
Lisede bir kız arkadaş edinmek, öğrenci iseniz en iyi seçenektir; Sizinle sosyalleşmek için çevrenizde çok sayıda öğrenciniz var. Club Sadece aklınızda bulundurun ki o kızla ayrıldıktan sonra, arkadaşlarınızın etrafında gerginlik yaratan tarafları seçmeniz gerekir.

– Kulüp sahnesi. Sanki kulüpler seksi kadınlarla tanışma ile ilişkilendirilmiş gibi görünüyor. Ama iyi bir seçenek sizce bir kız arkadaşına ihtiyacınız var mı? Elbette çoğu insan seçimlerini alkol ile haklı çıkarır; Bu sizi cesaretli hissettiriyor ve kızları gevşetiyor. Fakat eksilerden daha fazla artı vardır, öncelikle kulüplerdeki ve barlarda bulunan güzel kadınların her biri birkaç kez her gece yaklaşmak zorundadır. İkincisi, kızlar ciddi bir ilişki yerine eğlenmek istiyorlar. En azından kadınlar, fakir yıldırım, makyaj ve kıt kıyafetlerle daha seksi görünüyorlar. Ancak bir klüpte kızlarla konuşmak kaygı ve utangaçlığınızı atmanın en iyi yoludur. Kim bilir belki aşkınızı bir kulüpte bulacaksınız.

BIR KIZI ETKILEMEK

Unutmayın, güvenin anahtardır. Özellikle sevimli olması ve onu sevdiğinden kızlara yaklaşmak ilk önce zor olabilir. Rahatlayın ve eğlenmeye çalışın, ona baskı yapmayın, gülümseyin ve sakin bir sesle konuşın. Kendin ol, gerçek bir iltifat her zaman çalışır. Eğer güvenin ne anlama geldiğini anlamıyorsan, kızların seni nasıl isteyeceğini anlamayacaksın. Örneğin ilk adım James Bond’u düşünmek için çok zor görünüyorsa, kadınlarla hiç ilgilenmedi.

İyi mizah duygusu bir zorunluluktur. Kızlar, onları güldürdükleri zaman seviyor, ortalama bir erkeğin olmasına rağmen, iyi bir mizah anlayışı sizi gerçekten seksi yapabilir. Kendinizi kadınların yanında tutun ve esprileriyle çok uzak durmamayı unutma. Unutmayın, erkek arkadaşlarınızda kullandığınız şakalar, bayanlar için işe yaramayabilir.

Kendi tarzınızı bulun. Kadınlar statü adamlarına çekilebilir ancak sizi korkutmasına izin vermeyin. Giymediğiniz her şeyi yıpranmak için dolabınıza bakın, temiz ve basit parçalar giyin. İstediğiniz hiçbir şeyi seçemiyorsanız, örnek olarak ünlü insanların bir kısmını kullanın.
Artık bir kız nasıl alacağınızı biliyorsunuz, ancak proaktif olmanız gerektiğini unutmayın ve başarı için tavsiyemizi kullanın. Sonuçta, hayatta her şey için çok çalışmanız gerekiyor.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
1.304 okuma
10 Aralık, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet