Yaşanmış seks hikayeleri

1. Ben 47 yaşında heteroseksüel bir kadınım . İlk defa seviştiğim ve ilk defa seks yaptığım ilk ciddi erkek arkadaşıyla 5 yıllık bir angajman sonrasında 23 yaşında evlendim. Buna rağmen kendimi çok uzun bir süre cinsel düzeyde şanslı bir kadın olarak gördüm. Özellikle yakın arkadaşlar tarafından söylenen bazı hayal kırıklığı deneyimlerinden yargılamak.

Biz kocam ve ben bir araya geldi, ne önceki deneyim oldu, 2. Sorunun nedenle biz bir sürü ait cinsellik inisiye süreç, doğal, kademeli çok güzel ve hatta komik yapılan güven.

3. İkimiz yatmadan önce sakin kaldık ya da yasaklandık . Bana hakim olan herşeyi severdim, onun isteklerine, emirlerine, normal köle olduğuma, tamamen ve tamamen aşık olmaya bayılırdım. o. Başka birine bakma ihtimalini düşünmedim … evet, sadece ikimiz. Fantazilerimize ayrılmış bir üçüncü parti dahil etme imkânı, bazıları bu arada uygulamaya koyduk. Sadece çok iyi görünen fantezilerin olduğunu keşfetmek için, ama onları gerçeğe dönüştürdüğünüzde oldukça hayal kırıklığı yaratıyorsunuz.

4. Evliliğin ilk 5-6 yılı, çok seks yaptı, hafta sonlarını dairede kilitli , bütün gün çıplak ve deli gibi seks yapmaya adamıştık. Sonra kızlar geldi, yükümlülükler, çalışma, çalışmalar ve az bir sıklığı ve arzuyu azaltmaktaydı. Şafak vakti zaman ilişki kurmaya başlamama noktasına gelince, kocam uykudayken uyuklayıp beni bir hile yapmaya ikna etti .

5. Bu durum beni rahatsız etti. Sabah 4’te 5’i beni uyandırmak istediği için uyandırmak ve daha fazla uyanık olmaksızın uyanmak ve daha fazla uyanık olma ihtimali eğlendirilmemişti. Birden fazla vesileyle belirttiğim gibi, çok fazla zaman olmadığında bir hıyar iştah açıcı olmasına ve arzunun yeterli olmamasına rağmen seks yapmamın tek yolunun bu olduğunu sınırlamadığımızı söyledim.

6. Başlangıçta bu durumu bazen çabaladık ; bazen daha az ve bazen de daha az çalışıyordu. Örneğin, o gece sabah hatırlanır veya hafta sonu nasıl düşünerek bütün gün geçirdi özel seks seansı, olurdu o şey olurdu, ben de özel iç çamaşırı koymak hazırladı. Sadece çok, zaman odaya girmeleri, o her şeyi bırakıp sadece ofisinden gelmişti kollarına koştu değildi çünkü onu uyurken, uyanık ama rahatsız edici ya da televizyon izlerken gördü. Kızlara katılarak, ev işlerinde, akşam yemeğini hazırlayarak “rahatsız” oldum.

7. Bazı noktalarda deney ve karşılaştırma yapabildiğimiz diğer insanlara bakma imkânı bulduk. Bugün, bizim gibi , başka herhangi bir cinsel ilişkiye sahip olamayacak kadar çok meraklı ve olağandışı insanlardan bahsediyordu . Bunu bir şaka için aldım, bu yüzden daha fazla önem vermedim.

8. 5 yıl önce bir güne kadar ve kadınların sahip olduğu bu altıncı duyu yüzünden garip bir şeylerin yaşandığından şüphelenmeye başladım. Çökmüş durumlarımın üstesinden gelince, telefonunu kontrol ettim (daha önce hiç yapmadığım) ve başka bir kadınla dolaştığını gösteren çok sayıda mesaj keşfettim. Ona karşı açıkça karşı çıkmak yerine benim ilk tepki, beni ikna edecek başka deliller bulmaya çalışmaktı.

9. Tüm çatışmayı tetikleyen şey , bilinmeyen bir kadının oral seks verdiği görülen PC’nin tüm ailenin görüntüleri klasöründe bulduğum bir fotoğrafdı . Hikayeyi kısa tutmak ve beklenenden farklı olmasını sağlamak için onu bağışladım ve hala evliyiz. Durum az ya da çok değişmeden kaldı. İlk başta bunu yılların geçişi gibi doğal bir sonuç olarak haklıyordum, fakat kendime inanmadım.

10 . Bu durum 2 yıl önce değişti, bıktım, barlarda arkadaşlarıyla buluşmaya başladım, konuşmaya başladım . Ben içimde Hissettiğim asla düşünce tüm arzu, duygu, şehvet canlandı sadece öpmek JC, yakışıklı 56 yaşında, evli ve benim gibi sıkılmış bir adam, böyle tanıştım.

Ben oral seks seviyorum 12. Seviyorum için , sizin zevk benim zevk, eşim hoşlanır nasıl ben onun çok zevkle. Bir lolipop sanki ben geçerken, emmek onu yukarı ve aşağı ve şiddetle başını sallayarak … benim dar ağızlı hissetmek o ağzımda sona erebilir düşünmek dudaklarım basarak, nazik ısırıkları, tüm gücümü vererek dilimin her an beni çok heyecanlandırıyor.

13. Ama … hayal kırıklığı. Zaten çok fazla defalarca burada büyüklüğün önemli olmadığını, ancak yine de Tanrı’nın söylediğini söylediler! İlk kez oral seks yapmak istedim, korktum; İlk başta, zavallı adamın, onun bir kısmını kaybetmesine neden olan korkunç bir kazayı geçirdiğini düşündüm, ama hayır, o bir minyatürdü! Bundan önce bir bağırsak kalbi oluşturmak zorunda kaldım ve arzular çoktu, ilk kez bu kadar yeterliydi. Hikayeyi tekrar kısa tutabilmek için 3 fırsatta yatıyoruz. İlk kez penis boyutunun şokundan dolayı hayal kırıklığı yarattı ve ereksiyon problemleri ile çok düş hayatı olmayan bir sevgilisi olduğu ortaya çıktı. İkinci ve üçüncü şanslar birincisi kadar tatmin edici değildi, bu yüzden onu kesip daha fazla görmek istemedim.

14. Kısa bir süre sonra 34 yaşında genç bir adam olan D. ile tanıştım.. Ben benden çok daha genç bir kişinin benimle bir şeyler olurdu süper heyecanlı hissetti çünkü onunla ben, bir şey var karar verdi ve onun kim olduğu kanıtlamak istiyordum çünkü (taze et, bunu kendime söz konusu). Önceki ile olduğu gibi, deneyim oldukça hayal kırıklığı yaratıyordu. Yaptığımız sadece zaman ilk başta düşündüğümden benden önce evde verildiğini duş, hala ıslak saçla randevu geldi bir hoş bir dokunuş oldu: adam saplantılı manyak temizlik olduğu ortaya çıktı bana karşı düşünme. Bir kere otele geldiğinde, tekrar duş yapmamızı önerdi; daha önce, bence bütün gün benim ofiste olduğumuz düşünüldüğünde onun için olduğundan daha fazla olacağını düşündüm. Yaptıktan sonra (ki bu arada büyük bir şey değildi) yine duş almamız konusunda ısrarcıydı veyuvarlak bir telefon aldı ve işini acilen bir sorunla çözmek zorunda kaldığı için özür dileyip durdum. Fakat o gitmeden önce tekrar duş aldı! Buna ben değil karar verdi için daha fazla fırsat vermek, bu yüzden heyecanlı ve harika ve unutulmaz bir deneyim, ben görünüyordu ne kadar hayal kırıklığı kelimeler açık açık söyledim gelmişti bana denilen ertesi gün için benim deneyim ve istemiyordu tekrar et.

15. Sonra J’nin dönüşü oldu. Bir süre birbirimizi tanıyorduk. En başından beri birbirimize çok çekici davrandık ve ikimiz de bunun farkındaydık. Biz sadece biz birden fazla vesileyle biz sonuna yaptığını, yorum veya uygunsuz cinsel fanteziler alışverişinde herhangi bir telefon seks seansları sahip cesaret ediyorum ve tamamen oldu. Bir keresinde nereye gideceğimize dair barda bir kaç içki içerken ayrılırken kendimizi arabasında bulduk ve onu tamamen silahsızlandıran muhteşem bir oral seks verdik. Beni evine davet etti ve gitmekten çekinmedim. Bir zamanlar orada benim için biraz su aramak için mutfağa gittim ve orada üstte zıpladım ve vahşi bir tutku ile öpüşmeye başladım. Kıyafetlerimi çıkarmaya başladı ve tepki vermeden önce ben tamamen çıplak davrandım, üstüme monte edilen sert ve soğuk zemine doğru çekildim ve 30 saniye sonra işim bitti. Söylemeye gerek yok, asılı kaldı ve gatillazo’yu onarmak için hünerim bile yoktu. Bu acı bölüm sonra muhtemelen o yapmıştı papelón utanç ölü olduğunu düşünerek, benim için iyi oldu bir süre için demiyorlar (onun için utanç verici, diye düşündüm). Ama hayır, birkaç ay sonra bana tekrar arama yapmaya başladı ve tekrar ne zaman söylediğimi sordu. Bu kadar basit bir zevkti olmuştu, ama bu tekrar etmemesi söyledim nasıl korkunç rahatsız ve acı olmuştu göz önüne alındığında, bir önceki ile yaptığı gibi soğuk bir kova su atmak istemiyordu.

16. Sonunda, A ile yattım. Büyüleyici bir adam ve 67 yaşındayımdan çok daha yaşlı, ancak çok iyi korunmuş durumda. Yatağa gittik ilk (ve yalnızca zaman), önceki 3 deneyimden çok daha iyi olduğu ortaya çıktı. Bu adam bir kadına aşk yapmayı ve onu tatmin etmeyi biliyordu.nedim… (her zaman var ama) de maalesef küçüktü. Eksik olanı çok fazla ateş, tutku ve iyi hareketlerle oluşmuş olsa da. Diğeri, biz tanrı tarafından yaparken adam dirsekler tarafından konuştu.Tamam … konuya süresi boyunca bozuk plak gibi takılıp kalmak değil Yaptığımız olarak kulağıma bana pis şeyler söylememi heyecanlı olduğunu söylemişti, ama öyleydi. Neden bana onun yüzüne bir yastık bastıramaz: “Kes sesini, lütfen! Benkonsentre OLACAK “bunlar acıya rağmen deneyim sevdim ve onunla daha kalıcı bir ilişki adam onlar hastaneye zorunda böylece ciddi var ve sütunda bir hastalık ile hasta oldu olmasıydı içermesine dikkat başlamıştı zaman iyileştirmez beri bir sinir, bir omurganın bir sorunu gidermek için bu faaliyet, yani … Bu bana oturumda doğrudan bir sonucudur olmuştu ne olduğunu benimle seks olduğu şüpheli yaptı. tabii ki, o kategorik olarak reddeder ancak Yani, söz.

17. Görmek için: Ben çok talep ediyorum ve iyi bir sevgili olması için beklentilerim çok yüksek ve ben onları indirmeliyim? Yoksa öyle şanssız mıyım ki, bir fiyaskoyla yatmakta olan dört kişiyi takip ettim? Veya sadece seçemediğim şey bu mu?

Konfüçyafa katılanlar gibi mi hissediyorsunuz? Bunu yapanlar çok zenginleştirici bir deneyim olduğunu söylüyorlar. Eğer karar verirseniz, paylaşmak istediğiniz şeyi efsane_kral2000@hotmail.com adresine yazın .

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
5.035 okuma
30 Eylül, 2017
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Koray5433039693

    Mrb ben koray antep mersin adana maraş hatay osmaniye çevrelerinden her yaştan bayanlar arayın tanışalım 0543 303 96 93

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Sohbet